Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blacksbeads, Módosítva: 2017. január 16.

Kategória:   Dezodorok

Garnierier Mineral dezodor aktív ásványi származékkal gazdagítva, hogy fokozza a dezodoráló hatékonyságot. Különösen hosszú ideig szabályozza az izzadást, miközben a bőr lélegezhet. Ápoló olajokat és természetes gyöngyházfényt tartalmaz a selymes és sima bőrért és kifogástalanul gyönyörű hónaljért. A gyöngyházfény kiegyenlíti a bőr tónusainak egyenletlenségeit és a borotválás okozta bőrhibákat. Nőies illat.

Bőrbarát összetétel: alkoholmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt

petrucsita

2017. március 31.

Több fajtát is próbáltam,de nem az igazi.Közvetlen felkenés után jó az illata,de hamar elmegy a hatása,pedig nem vagyok az a nagyon izzadós.A ruhát megfogja,óvatosan kell öltözködnöm ha nem akarok fehér csikokat a sötét anyagon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

timicsoki

2016. december 4.

Az illata és a formája nagyon tetszett, de rettentő lassan szárad amit sosem volt se időm, se türelmem kivárni. Ezért általában szépen a ruhámon végezte egy része, akár milyen óvatosan is öltöztem. Az izzadásgátló hatása olyan közepes volt (de semmiképp sem 48 óra!), ha izzadtam, jó illatom volt tőle, a kellemetlen szagokat elég jól semlegesítette. Mindenesetre a lassú száradás, és a ragacsosság miatt sosem venném újra. Vettem helyette másikat, de azért szép apránként elhasználgatom, legalább van egy fix dezodorom a barátomnál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

vadcseresznyefamag

2016. június 26.

többféle színt is kipróbáltam ebből a márkából. volt aminek jó volt az illata,és volt ami borzalmas volt (már nem emlékszem pontosan melyik de ez nem is lényeges most). azért nem szeretem ezt a márkát mert nemhogy nem bír ki 48 órát, de kezdettől ugyanúgy izzadok tőle, míg ez más terméknél általában kevesebb szokott lenni. nekem ez csak pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

nikolett

2016. május 30.

Nos, volt ilyenem is. Arra emlékszem, hogy nem szerettem, furcsa a csomagolása és nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet, izzadtam mellette... nekem ez így ketteske...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

PETRA820718

2016. május 13.

Nagyon szeretem, már többször újravettem.Amit igér azt tartja is, nem ragad, nem hagy foltot, véd az izzadás ellen, nem utolsó sorban az illata is jó.Nem okoz irritációt nem csíp még epillálás után sem. Talán az összetevőit és az árát tudom hátrányként felróni neki. Akciósan biztos a kosaramban landok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Nashuaaa

2015. október 25.

Az izzadást semmi sem szünteti meg, de finom az illata, sokáig elég és jó az ára is. Többször is újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

sapiviki

2015. augusztus 15.

Eddig nagyon sok különböző márkát/terméket kipróbáltam,de végre megtaláltam az igazit. Ez a nagy meleg (38 C°) igazi teszt volt,és csillagos ötösre végzett, egy pörgős 12 órás meló után is tartotta magát, az illatát pedig imááádoom. Biztos,hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Arvael

2015. július 14.

Még valamikor tavaly vettem, de inkább most használom - ezzel persze nem arra akartam utalni, hogy azóta is még azt az egyet használom, csak több, másik társához hasonlóan ez nem száradt be, nem sűrűsödött be stb. Szóval ezért mindenféleképpen pluszpontot adnék.
Alapvetően szeretem a Garnier termékeket, de dezodorálás terén inkább Rexonát választok. Amikor mégis ezt választottam, persze meghatározó volt az ára, mégis a kíváncsiság miatt jött ő velem haza. A többi közül ennek fogott meg az illata, nekem nagyon tetszik, kár, hogy ennek (rajtam) nem tart sokáig az illata. Az izzadsággátló hatásról viszont pozitívan tudok nyilatkozni: persze, hogy nem tart 48 órán keresztül, és persze az sem lenne egészséges, hogy MEGSZÜNTESSE az izzadást; lányok, könyörgöm, ne várjátok már el egy dezodortól (meg amúgy mástól se nagyon), hogy nem fogtok tőle izzadni, mert a szervezet így szabadul meg a méreganyagoktól! Ott már nagyon nagy bajok lennének, ha nem izzadnánk... Én elég izzadós vagyok, idegesség, stresszelés miatt is érezhetően vizes leszek, de ezzel a deóval nem érezhetőek a kellemetlen szagok, és valamilyen szinten mérsékelhető vele az izzadás is. Szőrtelenítés után pedig érezhetően ápolja a sérült bőrt, szóval én egészen megkedveltem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 14.

storm28.oe

2015. június 8.

Pl Bp Mexikoi ut DM tele vannak a polcok,kb 4 féle szinű váétozatban kaphato ez a golyos kb600 ft volt ...Semmi extra,teszi a dolgát,de valoban folyékonyabb mint a többi (szerintem) ezért vigyázni kell vele ,mikor hol mennyit használja az ember.A 48 h szerintem is enyhe tulzás :D de nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

alfie21

2015. június 8.

Őt kivonták a forgalomból, csak mert sehol sem találok belőle, pedig nagyon szerettem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 8.

Hidratálók: Zinc PCA