Garnier

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicole7, Módosítva: 2013. július 10.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A BB (Beauty Balzsam) krémek ihlette Miracle Skin Perfector újszerű összetétele egyesíti az ápolást egy könnyed alapozó hatásával az azonnali tökéletes eredményért.

• Az antioxidáns tulajdonságú C-vitamin származék ragyogást ad a bőrnek.
  • Az ásványi pigmentek természetesen egységessé teszik a bőrszínt.
  • Az SPF 15 fényszűrőt tartalmazó összetétel segít védeni a bőrt az UV sugarak káros hatásaitól.

renata89

2019. március 8.

Jó állaga van, szépen fed, tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Jó állaga van, szépen fed, tartós.

Kmtina

2018. augusztus 22.

Gyorsan kopik, még el se tudtam rendesen dolgozni a bőrömön és már le is jött. A világos bőrre valót vettem meg, de nekem még az is túl sötét volt. Az állaga alapból nem rossz, de nagyon mű hatást keltett. Adtam neki pár esélyt, aztán elajándékoztam másnak. Még jó, hogy akciósan vettem meg, bár így is elég nagy pénz kidobásnak mondhatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Banszky

2018. augusztus 18.

Régebben ezt vettem mert nagyon csúnya volt a bőröm de nem akartam nehéz alapozókkal mégjobban eltömíteni a pórusokat. Szinte nulla a fedése,gyorsan kopik,nagyon folyós állaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

kottazur

2018. március 9.

Nagyon nehez a fedese, nem is hasznaltam sokszor.:( Az illata is rossz, plusz borzalmasan folyik. Biztosan nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Orsika0520

2017. november 3.

Problemas borre nem ajanlanam, nagyon fenyes lett tole az arcom. Amugy az allaga, fedese megfelelo volt, es isteni az illata. A vilagos arnyalat is eleg sotet, vigyazni kell vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Stella1104

2017. szeptember 26.

Szeretem az állagát, illetve az arcbőrömnek is kellemes színt varázsol, azonban hosszan tartó fedést nem biztosít, és nagyon szárítja az amúgy is száraz arcom. Hidratáló krémmel együtt alkalmazom.
Nem fogom újravásárolni valószínűleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Nem fogom újravásárolni valószínűleg.

RenykeBartha

2017. augusztus 6.

Nagyon fényes lett töle az arcom, nem egészséges fényed hanem zsirosan fényes. Nagyon sötét, es a legrosszabb, hogy nagyon csunya pattanásaim lettek töle.. borzaszto termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

meivllaa

2017. április 22.

Nagyon sok régebben és most kialakult bőregyenlőtlenségem van, valószínűleg a vegyes bőröm miatt, amire nehéz krémet találni. Eddig sosem használtam alapozót, csak púdert. Pár hete használom ezt a készítményt, egyelőre kísérletezem vele. Ha vastagabb rétegben viszem fel a bőrömre jobban fed, de még a kis mimikai ráncokat és felerősíti a mélyebb bőrhibákkal együtt. És pár óra után kigyöngyöződik a zsír a homlokomon, amit zsebkendővel szoktam leitatni. Ha púdert kenek rá, akkor azt is beszívja egy idő után. Egyelőre az vált be, amikor fürdés, alapos arctisztítás után kentem fel vékonyabb rétegben.
Vettem belőle normál és világos bőrre valót, én nem tudom milyen bőrszín skála alapján keverik a színeket, nagyon remélem, hogy amikor nyáron lebarnulok a mediumot, (ami elvileg normál árnyalat, gyakorlatilag szolizott szín) tudom használni majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

edwardkiraly

2017. április 6.

Életem egyik legrosszabb választása volt ez a krém. Nem könnyű felvinni, nem fed egyenletesen, és a színe eléggé természetellenes, és a nap közepén már átfénylik. A legrosszabb viszont az, hogy iszonyatosan szárít. Nagy ritkán használom már csak, akkor is úgy, hogy összekeverem a hidratálókrémemmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

hesychia

2017. március 31.

Mióta megvan tűnődünk azon a fehér bőrömmel, hogy a "nagyon világos" szópáros kinek a fejében eredményezte ezt a vidám barackszínt, de máig nem értem. Használtam már true koreai bb krémeket régen, ennek a megvétele amolyan öngyilkos merénylet volt tudva, hogy kevesen vannak jó véleménnyel a márka vonalával, de magamat is meglepve gyorsan megszerettem. Valami hidratáló alapozószerűséget akartam a gigaszáraz bőrömre, mely igényen a drogériás alapozók max röhögni szoktak, a kipróbált koreai típusokról pedig túl haloványak az emlékeim az árukhoz képest.
Nekem sötét, magában nem valami tartós, de szépen kiegyenlíti a bőrszínemet (barackra de mindegy - jó, amúgy eloszlatva tényleg világosabb mint csak kinyomva, hordható a végeredmény), rajtam nem zsíros hanem egészségesebben fénylő a finis, nem ül meg csúnyán a bőrön hanem szépen beleolvad. Rákaptam, hogy alapozóhoz keverem, így emberibb a szín, kicsit jobban fed de a hidratálás megmarad, minden krémesebb és természetesebb hatású lesz vele plusz tartósabb is. Leárazva vettem, így meg aztán végképp örülök neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.