Garnier

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. március 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kamélia olajjal és növényi elixírrel, érzékeny bőrre is. Kamélia olajjal gazdagítva, azonnal táplálja és nyugtatja arcbőrt.

A gyorsan beszívódó, nem zsíros, gazdagon tápláló arckrémet reggel és este vidd fel az egész arcra.

Kispitypang

2018. április 21.

Zsíros bőröm van, mégis használom és elégedetten használom ezt a krémet.
Az elmúlt 10 évben tanultam meg, hogy hiába van zsíros bőröm, ha csak szárító, alig hidratáló kencékkel kenem, akkor csak még zsírósabb lesz, ezért elkezdtem erősen hidratáló krémeket és olajokat is használni. Ennek a termékcsaládnak például megvolt a zsíros bőrre való zöld verziója is, de ezt sokkal jobban szerette a bőröm. Reggelente szoktam használni az őszi/téli időszakban, nedves bőrön egy fél borsónyit (tehát elég keveset) eloszlatva, nyáron azért nem ezt használom. Szóval jó krém, szeretem. Bónusz, hogy jó az illata, de nem túl erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Zsíros bőröm van, mégis használom és elégedetten használom ezt a krémet.

petracska13

2017. május 7.

Hirtelen felindulásból megvásároltam, mikor rájöttem uszoda után, hogy nincs nálam az arckrémem. A böröm tág pórusú-vízhiányos-foltokban száraz és érzéleny. Szóval ez elég összetett kolbináció ahhoz, hogy ne várjon az ember nagy csodát. Ennek a krémnek sikerült ezt is alulmúlnia.
Az elsö használat oké volt, nem húzodott a klóros víz után az arcom annyira, így bent hagytam a sporttáskámban, mondván ez lesz az úszás utáni krémem.
Azonban egy hét használat után kis dudorok lettek az arcomom, amikböl szép lassan apró, kinyomhatatlan, soha meg nem érö pattanások lettek.
Az arcápolási-tisztítási rutinomban egyedül ez volt a változtatás, így kétséget kizáróan ez a kérm érte a felelös.
Miért kap mégis két csillagot? -mert elhasználtam könyök és térdkenegetésre és arra nagyon jól bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

zita.herkovics

2016. március 4.

Nagyon örültem neki, amikor egy újsághoz volt minta belőle. Csak, amikor a minta vége felé jártam, egyre csalódottabb lettem. Zsírosodott tőle a bőröm, így nem vettem meg a nagy kiszerelést. Kezdek lemondani a Garnierről. Az arckrémek mostanában nem jók a bőrömnek. Még egy kísérlet lesz, a micellás vízzel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Fancsaaa04

2016. január 22.

Nagyon szeretem ebben a hidegben. Jól táplál, kevés is elég mert eléggé nehéz állagú. Illata is nagyon jó :-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 22.

zsuzsoka0925

2015. november 30.

Hetente 1-2-szer használom, mert elég zsíros, de esti fürdés után használva reggelre nagyon jól hidratálja a bőröm.
Némelyik drágább krémmel is simán felveszi a versenyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Némelyik drágább krémmel is simán felveszi a versenyt.

ludmilla

2015. augusztus 4.

Fú, nagyon rossz- Nincs érzékeny bőröm, de ettől piros lesz és nem szívódik be sose... lábkrémnek elhasználtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Vivien94

2015. július 13.

Nagyon jó a száraz bőrömre, jól hidratál, kellemes az illata. Meg vagyok vele elégedve. Az egyetlen hatásos arckrém, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Heloise

2015. június 6.

Nappalra borzasztó fullasztó és tömény lenne a kombinált bőrömre, ezért én este használom, ilyenkor szépen hidratálja a száraz részeket az arcomon. Finom az illata, de picit nekem túl erős és szintetikus, ez lehetne "lágyabb". Elhasználom, de nem vásárolom újra, hanem keresek egy konkrét ránctalanító éjszakai krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 6.

pixielein

2015. március 3.

Ez a kedvenc nappali krémem. Az állaga tökéletes, hamar beszívódik, az illata kellemes. A hatásával megvagyok elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Maxina

2015. január 1.

Nekem nagyon bevált. Száraz , érzékeny arcom van, sokszor foltokba kiszárad főleg télen. Mindnek jó az illata és kíméletesen tisztítanak, vagy éppen nagyon jól hidratálnak! Születésnap - Karácsonyra Garnier kombót kértem... Ez a krém, éjszakai krém, arclemosó tej, arctisztító tonik. Én ennyire még sosem voltam elégedett a bőrömmel! Nekem Csillagos 5 - ös

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Mannose

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2