Garnier

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. március 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Zöld tea kivonattal és növényi elixírrel, érzékeny bőrre is. Méregtelenítő hatásáról ismert zöld tea kivonattal gazdagítva,  segít mattítani és egységesíteni az arcbőrt az egész napon  át tartó friss hatásért.

A gyorsan beszívódó és olajmentes frissítő arckrémet  reggel és este vidd fel az egész arcra.

NyBetti

2019. november 16.

Tini koromban használtam évekig, elégedett voltam vele.
Szépen mattítot, de nem szárította a bőrt, hudratált megfelelően.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Tini koromban használtam évekig, elégedett voltam vele.
Szépen mattítot, de nem szárította a bőrt, hudratált megfelelően.

bugeyes

2018. április 1.

Még pár évvel ezelőtt, mikor csupán drogériás termékekkel kísérleteztem, akkor találtam rá. Sajnos megoldást nem nyújtott a bőrproblémámra. Semmi hatása nem volt sajnos. Esküszöm a sima zöld kis hidratáló használatának sokkal több értelme volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

BlindedByLipstick

2018. január 31.

Az első és legjobb hidratáló krémem volt, sajnálom, hogy már sehol nem lehet kapni, legalábbis én nem találtam. Télen-nyáron tökéletes volt, minimális mennyiséget kellett csak felkenni, nem zsírosított, hidratálta a száraz részeket. Hiányzik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

zek

2017. augusztus 26.

Nem igazán használt. Nagyon műanyag érzés volt a bőrömön. Elején jó volt, de utána nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

norci1126

2017. június 5.

Az eddig valaha megett krémek között a legnagyobb csalódás volt! Se nem mattít, se nem hidratál. Télen kipirosodott tőle az arcom annyira kiszáradt, mikor felkentem, nyáron meg fénylő zsíros volt. Illata, állaga tetszett, de semmi más. Rakosgattam egy ideig, majd kidobtam (ilyet soha egyetlen krémmel sem csináltam ezen kívül).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

dalmuska

2017. április 22.

Eleinte nagyon nem szerettem, első két-három használat után eltettem a szekrény legaljára. Aztán elfogyott az egyik hidratáló krémem, kellett gyorsan egy alternatíva, így hát előhalásztam. Felkentem magamra, nem tetszett, de csúnya volt a bőröm, kellett az ápolás. Aztán hiába vettem egy másik krémet, azt vettem észre, hogy ezért a Garnier-es kis csodáért egyre többször nyúlok. Ahogy telt az idő, úgy szerettem bele. Ha nem kentem két napig az arcom vele akkor se volt gond, mert üde, és hidratált volt. Feltöltötte élettel az arcbőrömet, puhította, mattította, és egy finom, bársonyos réteget hagyott maga után. Nagyon szerettem. Már pár hónapja kifogyott, de hiába keresem nem találom sehol. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

zsanisu

2016. szeptember 17.

Csatlakoznék a csalódottak táborába. Általában estére kentem fel, hogy reggelig tudjon hatni, de semmi mattító hatást nem éreztem.
Az illata viszont tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Az illata viszont tetszik.

Manker

2016. augusztus 28.

Egyáltalán nem mattította a bőröm, pedig még időt is bőven hagytam neki, mivel általában éjszakára kentem fel. Ebből kifolyólag nem is használtam többször 3-4 alkalomnál, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Csevi96

2016. augusztus 3.

Egyáltalán nem mattított és pattanásokat okozott, nem használtam el, kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Egyáltalán nem mattított és pattanásokat okozott, nem használtam el, kidobtam.

Dodi95

2015. december 29.

Ez volt ez első krém, amit rendszeresen használtam, de egy idő után más után kellett néznem, mert nagyon sok pattanást okozott. Az állaga is nagyon fura, és még csak nem is mattított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 29.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Mannose