Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. április 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Olajmentes. SPF 20 fényvédelemmel.

lysza1985

2015. január 27.

Érdekes, hogy nekem mindig azok a termékek válnak be, amiket más nem szeret:D Nekem normál bőröm van szerintem és ez a krém az egyik kis kedvencem nyáron. Könnyen beszívódik, tudok rá sminkelni is, kellemes illata van, persze picit hagy egy ilyen krémes állagot egy darabig, de nagyon kevés krémmel találkoztam, ami egyből zsírmentesen beszívódna, szóval nekem újravevős mindenképp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

onecrimsonnight

2013. május 10.

Az illata nagyon finom, nyarat idéző számomra, de sajnos csak ennyi a pozitívum ebben a krémben.
Nem szívódik be gyorsan, és kicsit zsíros érzetet hagy maga után a bőrömön. Még az esti arclemosásnál is éreztem az enyhén olajos réteget a bőrömön, tehát zsíros/kombinált bőrre szerintem nem jó, túl nehéz ahhoz képest, hogy olajmentesnek és nagyon könnyű krémnek hirdetik.
Az ígért "ragyogást" sem tapasztaltam, maximum azt, hogy fénylik az olajosságtól a bőröm...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Yndre

2013. május 8.

Nekem nem tetszett. Hasonló érzést hagyott a bőrömön mint a kombinált bőrre való Moisture Match krém. Kellemetlen és zsíros állagú. Viszonylag könnyen beszívódott, de nagyon kifényesedett tőle az arcom amin még a púder sem tudott segíteni. Bár az én arcbőröm amúgy sem tolerálja túlságosan a fényvédős krémeket, mindegyik után olajos réteg marad a bőrömön. Majd dekoltázsra és testápolónak elhasználom, mert nekem arcra nagyon sok. Talán normál vagy száraz bőrön jobban működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Mannose
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.