Best of Beauty 2019

Garnier

Ár:   634 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2011. április 10.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Vattacukor1990

2014. január 12.

A kifésülésben segített és nekem főleg erre van szükségem, ha balzsamról van szó. Egyet értek azzal, amit előttem már többen is írtak, hogy kissé híg. Emiatt többet kellett belőle a hajamra tenni. Nem nehezítette el a hajam, nem tapasztaltam, hogy gyorsabban zsírosodik, az illatával sem volt problémám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

cicaslany91

2014. január 5.

Nem tetszett az illata, ráadásul túl híg volt az állaga is, a hajamat viszont könnyebben ki tudtam fésülni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Ophelia

2014. január 5.

Kb másfél évvel ezelőtt használtam el egy flakonnal. Akkor úgy elvoltam vele, kicsit olyan semmilyen volt, túl híg, nem érzem, hogy bármit is tett volna a hajammal pozitív irányba, de rosszabb sem lett. Akkor még nem nagyon foglalkoztam az összetevőkkel, de most látom, hogy nem túl hajbarát... Az illata sem éppen kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

francais

2014. január 5.

Egy tök átlagos balzsamról van szó, kicsit táplálta a hajam, de a szárazságon nem sokat segített. Az illata kifejezetten büdös volt! És egyáltalán nem parabénmentes, ezért plusz még egy mínusz pont, mert a címke vásárló megtévesztése! Én nem azért használok egy hajbalzsamot, hogy van-e benne parabén vagy nem, hanem mert a termék jó minőségű, és megfelelő volt a gyártása, ha egy márka hülyének nézi a vásárlóit, kifejezetten unszimpátiát kelt bennem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

lenarta23

2013. június 2.

Most használtam el egy dobozzal. Könnyebben tudtam kifésülni a hajamat, nagyon jó az illata, ami még napok múlva is érzik egy kicsit. Negatívuma nálam, hogy nagyon sokat kellett raknom a hajamra és min. 5 percig rajta hagyni, ahhoz, hogy megfelelően hidratáljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 2.

cicafun

2013. május 4.

Összességében jó kis balzsam, jól hidratál, de nem nehezíti el és nem zsírosítja a hajat. Az illata nagyon jó, igazi "zöld" illat! Hajmosás után könnyű kifésülni vele a hajat, és szép fényes lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

dorkka

2013. február 4.

Nagyon jó kis balzsam! Az összetevői nem valami szépek, de nagyon puha, selymes lesz tőle a hajam, könnyű kifésülni, ami hosszú hajnál szerintem fontos, máskülönben könnyen a kefében maradna a fele. És nagyon jó az illata!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

borntobe

2013. január 25.

Igazából semmi extra, csak egy alap balzsam, én ennyire vágytam, megkaptam :) Könnyű állagú, jól oszlik, jó illatú, nem zsírosít, puha lesz a hajam tőle. Az ilyen termékeket szeretem, amik egyszerűek, célszerűek, nem akarnak mindent belepakolni egy flakonba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

strawberry92

2012. november 14.

Barátnőmnek van ilyen és az övét próbáltam ki egyszer. Nem gondoltam volna, hogy az én szőkített és iszonyatosan száraz hajamnak érni fog valamit, de egész jó kis balzsam. Szépen hidratál és puha lett tőle a hajam. Lehet, hogy egyszer megveszek ha elfogyott az a sok balzsam amit felhalmoztam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

csillam9

2012. szeptember 16.

Nekem nagyon bejött, én mondjuk samponnak az 5 növényi kivonatosat használom és utána ezt balzsamnak, a haj egész hosszán végig, de kihagyva a fejbőrt. Utána szép fényes és puha lesz a hajam, mellesleg az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin