Garnier

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lefteye, Módosítva: 2012. július 30.

Kiszerelés:   150ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

3 in 1 Arclemosó + bőrradír + maszk egyben a vegyes vagy zsíros típusú, pattanásra hajlamos, fénylő, tág pórusú bőrre fejlesztették ki.

Smacksy

2020. október 19.

Apró szemcséi vannak, nem durva, épp elég.
Szeritnem tök jó az 3in1 megoldás, úgy használom ahogy épp kedvem tartja.
Maszkként ki tud szárítani, így ezt a formát nem érdemes túl gyakran használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Apró szemcséi vannak, nem durva, épp elég.
Szeritnem tök jó az 3in1 megoldás, úgy használom ahogy épp kedvem tartja.
Maszkként ki tud szárítani, így ezt a formát nem érdemes túl gyakran használni.

Bettii98

2020. szeptember 21.

Még több pattanást okoz, pedig az előző tubusnál olyan jól funkcionált és kompatibilis volt a bőrömmel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Dolo

2020. augusztus 6.

Tiniként minden nap használtam, elég jól kordában tartotta a dolgokat. Majd sok évig eszembe sem jutott, de a terhességem alatt borzasztó lett a bőröm és utolsó ötletként megvettem. Nagyon sokat segített, bár az összetevői nem a legjobbak, plusz a kis mikrogyöngyökkel szennyezzük a vizet, de semmi más nem hatott. Szépen lehúzta a gyulladást, bár mást is használtam mellette, de nagyrészt ennek köszönhető, hogy smink nélkül is ki tudtam tenni a lábam az utcára.
Este átradírozom vele a bőröm és rajta hagyom pár percig, majd lemosom. Néha célzottan a pattanásra is kentem, szerintem használt úgy is.
Az illata nekem tetszik, utána kicsit húzódik a bőröm és ha más pattanás elleni vagy zsíros bőrre való terméket is használok vele együtt, akkor nagyon kiszárad a bőröm.
Szerintem jó termék, aki pattanásokkal küzd, annak érdemes kipróbálni, az ára sem sok, a Rossmannban sokszor látom akcióban.
A mikrogyöngyök miatt 4•.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

A mikrogyöngyök miatt 4•.

Licsi20

2020. július 1.

Évek óta használom már és mindig újra veszem. Nekem tökéletesen bevált,a miteszereket ellen nekem bejött. Szeretem,hogy három az egyben, mondjuk főleg arclemosó és bőrradírként szoktam használni. Az arcom nem feszül utána viszont tiszta érzetet nyújt.Az illata szerintem kellemes bár van, akinek nem jön be. Azoknak ajánlom, akiknek nem túl problémás az arcbőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

vattaidori

2020. június 21.

Korábban használtam, amikor is ajándékba kaptam. Szerettem arcradír és maszk verzióban használni. Az érzékeny bőrömre kicsit durva volt egy idő után még úgy is, hogy nem használtam mindennap, csak mondjuk hetente 2-3 alkalommal. Elhasználtam a kapott tubust, utána még azt hiszem egyszer újravettem, azóta viszont váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

reirasama

2020. június 21.

Sok reményt fűztem hozzá, de amennyire túl van hypeolva, annyira nem nagy szám.
Az arcommal nem tett csodát, inkább szinten tartotta. Napi szintű használatra nem ajánlanám, mert a radirozó hatása pár hét után már eléggé fájdalmas volt, annak ellenére hogy nem durva.
Újra biztosan nem venném, de egyszeri elhasználásra pont jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Sok reményt fűztem hozzá, de amennyire túl van hypeolva, annyira nem nagy szám.
Újra biztosan nem venném, de egyszeri elhasználásra pont jó volt.

egyno

2020. június 7.

Szuper kis termék. Maszkkent szoktam használni egy kis 'én idő' keretében. Jól tisztít, tudja amit kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Coconutoil

2020. június 6.

Használat utàn szebb a bôrkèpem, igaz òrák múlva megint zsírosodni kezd az arcom, de viszont kevesebb pattanás keletkezett amíg használtam. Most jelenleg a L’Oréal kiwis radírját használom, aztán majd kiderül melyik bizonyul jobbnak hosszú távon.
Egyèbkènt több mint valòszínű később újra veszem, jò kis termèk, jò áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

Egyèbkènt több mint valòszínű később újra veszem, jò kis termèk, jò áron.

TheMadHatter

2020. május 12.

Nekem nem jött be. Ránézek a fürdőszobában, és utálom...Nem szeretem az illatát, nekem olyan "ellenséges". Nem tudom jobban kifejezni, ez jut eszembe róla. :D A bőröm is zsírosabb a használata után, de bőrradírként használva legalább nem feszül utána. Maszkként használva viszont nagyon, és úgy még a szememet is csípi az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

vivienk

2020. április 10.

Használat után a bőrömnek sokkal frisebb érzetet ad. Nem durva szemcsés. Szerintem hetente egyszer érdemes használni, többször nem, mert szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

Antioxidánsok: Smithsonite Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid