Garnier

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lefteye, Módosítva: 2012. július 30.

Kiszerelés:   150ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

3 in 1 Arclemosó + bőrradír + maszk egyben a vegyes vagy zsíros típusú, pattanásra hajlamos, fénylő, tág pórusú bőrre fejlesztették ki.

zsofi207

2019. április 14.

Én csak abban az esetben nyúlok hozzá, ha látom valahol az arcomon kezdődő csúnyaság akarna előjönni azokon a bizonyos napokon.
Csak arra a területre teszek, máshova nem. Maszkként használom ilyenkor és teljesen lehúzza a pirosságot, nem is jön elő a gyulladás. Valóban szárít, vastagon hidratálni kell utána, viszont számomra jól teszi a dolgát. Sima és puha utána a bőröm, mintha fellélegezne.
Szerencsére nincs zsíros problémás bőröm, viszont maszkként mindenképpen ajánlom. Kevés is elég belőle, így ár-érték arányban megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

Sziszikee58

2019. április 6.

Én sminklemosás után szoktam használni bőrradírként, hogy minden smink teljesen lejöjjön az arcomról. (Kb.heti 1-2x sminkelek, és csak akkor használom). Nekem bevált. Mivel a pattanásokra kozmetikus által vett termékeket használok, és azokat napi szinten, arról nem tudok nyilatkozni hogy a pattanásokra mennyire jó. Az ára viszont teljesen rendben van, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Lilko0212

2019. március 23.

A géllel együtt kaptam ajándékba, mind a kettő borzasztóan szárít, viszont változást nem igazán hoz. Mostanában csalódtam a Garnierben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

annaramona

2019. március 22.

Remek termék, évekig használtam rendületlenül, de most szünetet tartok, hogy felfedezzek mást is végre. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Telshazz

2019. március 7.

Nekem nagyon nem vált be. Épp az ellenkezőjét értem el vele mint amit kínál. Lehet, hogy allergiás vagyok rá, de teljesen odavágta a bőrömet. Pedig alapjáraton nem érzékeny.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Bettii98

2019. február 19.

Imádooom! Mindhárom funkcióját(arclemosó,bőrradír,maszk) remekül ellàtja. Nagyon szépen tisztít, a pattanások hamarabb eltűnnek tőle, nem okoz újabb pattanásokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

kocosfox

2019. február 12.

Nivea 3 az 1-Ben Arctisztítójáról váltottam erre vissza, mert a Nivea előtt is ezt használtam, de egy kicsi csalódás. A Niveában nagyobbak a szemcsék, és jobban "karcol" + van a Niveásban shea vaj is, és azért érzem a változást, de sajnos nem pozitívan. Ettől használat után olyan a fejem mint a diszkógömb, a Niveás jobban mattít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Evi0924

2019. február 4.

Hetente kétszer használtam, ennek ellenére nagyon szárította a bőrömet. Használat után feszült és száraz lett az arcom. Pattanásom talán egy picit kevesebb volt, de nem jelentősen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Chrisse

2019. január 22.

Nem használom minden alkalommal arcmosásnál.. általában heti 1- maximum 2 alkalommal, leginkább egy kis arctisztító kefécskével masszírozom a bőrömbe 1-2 percig majd lemosom, ritkán használom "arcmaszkként"( nekem az jobban bevált ha lemosom 1-2 perc alatt). T vonalam problémás így arra szoktam használni, az arcom bőre norm. így azt szárítani szokta, viszont a zsíros és pattanásos részekkel szépen bánik. A nagy gyulladt és kisebb pattanásokat melyek pirosak "csillapítja" és szünteti a pirosságot. Nekem nagy kedvencem, többször is újravettem már:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

dundicat

2019. január 2.

Jóideje próbálok átállni naturkozmetikumokra, de erről a lemosóról lehetetlen lejönni. Pattanásos sorstársaim tudják csak, hogy a sima arcért cserébe minden elvet könnyű feladni, és ez a csodaszer olyan valami, ami miatt megéri. Én legfőképp radír funkciójában használom nagyjából heti 2x, szépen tisztítja a pórusokat, hámlasztja a pattikat. Ha nem felejtem el, és tényleg rendszeresen használom, teljesen karban tartja az arcbőröm, és nyugodtan ehetek mogyorós csokit, akkor sincs tele csúnya dudorokkal a fejem. Csak ajánlani tudom, az egész termékcsalád nagyon el van találva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Antioxidánsok: Smithsonite Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!