Garnier

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: blondie95, az összetevőket feltöltötte: cremeguy, Módosítva: 2019. január 11.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Garnier lehúzható maszkja rendszeres használattal segít csökkenteni a mitesszereket és a T-zóna olajosságát. Az arcmaszkban található feketeszén és szalicilsav erejével mágnesként távolítja el a makacs mitesszereket, ezzel egységesítve az arcbőr képét, megnyitja és tisztítja a pórusokat.

Dermatológiailag tesztelt.

Ár: 1000 , Eladó: lacsikviky
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
account001

2019. november 21.

Megmosott, leradírozott arcbőrre kenem fel, megvárom míg tökéletesen megszárad. Néha szed ki blackheadet, néha nem. 2csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

kalmaniki

2019. november 1.

Borzalmas ez a maszk... Nehezen szárad meg, csak darabokban lehet leszedni, ráadásul nagyon fájt az eltávolítása. Kiszárította, irritálta a bőrömet. Tisztító hatást nem vettem észre. A kukában végezte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

teus0022

2019. október 22.

egyálltalán nem éri meg az árát, semmi változást nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

egyálltalán nem éri meg az árát, semmi változást nem vettem észre.

kovre91

2019. október 14.

Nekem nincs szerencsém a Garnier termékekkel, egyszerűen nem jók! Bármit próbàltam eddig tőlük az csalódás volt, ez sem kivétel. Nekem nem távolítja el a mitesszereket, és sztem az illata is pocsék. Ennyi pénzért már lehet venni sokkal jobb minőségű arcradírt v másik maszkot. Kidobni nem fogom, mert ahhoz túl drága volt, de újra sem fogom venni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

masnipower

2019. augusztus 24.

Szégyellje magát a Garnier. Hatalmas bizalommal vettem meg, minden terméke bevált nekem. Főleg ennek a fekete termekcsaládnak a 3in1 arctisztítója. Amiatt vettem meg, én hülye.
Kezdjük az egyetlen pozitívummal: illata semmilyen, állaga nagyon jól kenhető.
És a "fekete" leves :)
Több, mint 45 percet fent volt. Rászáradt a fejemre, 30 perc szedegetés után untam meg. A jó hír az, hogy ez egy fél perc alatt lemosható maszk! :D illetve nem árt és nem is használ.
Senkinek se ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Kezdjük az egyetlen pozitívummal: illata semmilyen, állaga nagyon jól kenhető.
És a "fekete" leves :)
Senkinek se ajánlom.

TKataa

2019. július 20.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Nem érzem a tisztító hatását, szinte semmi változás nincs hosszútávú használat után sem. Ráadásul kicsit szárítja, és irritálja is a bőrömet. Kicsit nehéz leszedni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Melszi

2019. július 16.

Nekem nem vált be. Gyakorlatilag az otthon elkészített tojásfehérje-papírzsepi kombó hatásosabb... Számomra ez pénzkidobás volt sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

vicusqa

2019. július 14.

Ma lattam meg eloszor a mullerben ezt a termeket, igy velemenyek elolvasasa nelkul elhataroztam magam, hogy kiprobalom. Mar felkentem a maszkot mikor rakerestem a kremmanian. Megijedtem a sok negativ velemenytol, hogy penzkidobas volt az egesz... Ekkor jott a meglepetes... Kivartam a kremszaradas idejet, majd lehuztam a maszkot. A maszk lejott egyben, 1-2 kisebb darab maradt az arcomom amit langyos vizes vattakoronggal siman el tudtam távolítani. Rengeteg mitesszert kiszedett, es megnyugtatta a borom. Nem is ertem az itteni negativ velemenyeket. Talan annyi a krem titka, hogy nem 1 cm vastagon kell felkenni, igy megszarad fel ora alatt, valamint ahogy le is van irva a csomagolason, megtisztitott arcborre kell felkenni. :) Ajanlom mindenkinek, akinek mitesszer problemai vannak, en biztos, hogy ujra fogom venni, ha elfogy. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

patvik

2019. június 8.

UPDATE: Rájöttem a titkára. Egy jó arcradír előtte és úgy kiszed mindent mint a fene. Érzékeny bőröm van, ki is pirosodik, de 20 perc alatt már nyoma sincs. Sajnos csak magában tényleg nem sok haszna.

Nagyjából két hete használom, nem különösebben érzékelek változást, a mélyebb miteszereket nem távolítja el. Én előtte felpuhítom az arcom langyos vizes borogatással, hogy jobban ki tudja szedni a dolgokat. Elég lassan szárad, lehúzni könnyű, egyedül az orcákon fájdalmas kicsit. Az illata finom. Remélem még kellemesen tudok csalódni benne idővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Cosette

2019. június 7.

Ilyen rossz lehúzható maszkom se volt még. Nagyon mérges vagyok rá, több mint egy órát hagytam száradni, de így se száradt meg. Kb fél órája szedegetem az arcomról, de alig jön le belőle valami. De legalább a miteszereimmel semmit nem csinált, mivel köszönik szépen jól megvannak a maszki ide vagy oda. A baleás lehúzható fekete maszk komolyan jobb. Csalódás és még túlárazott is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, PEG-8