Garnier

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Bebek, az összetevőket feltöltötte: bszcs17, Módosítva: 2017. május 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Áfonya kivonatot, antibakteriális hatású szalicilsavat (2%), illetve mikro-hámlasztó LHA-t tartalmaz. Hármas hatással rendelkezik:

1. 24 órás hidratálást biztosít.
  2. Mattítja a bőrt és kontrollálja a kifényesedést.
  3. Csökkenti a pattanások nyomait.

Rainbowgirl14

2019. augusztus 17.

Sajnos nekem is "kukacosodik". A pattanásokkal nem csinált semmit. Egyáltalán nem éri meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Doryca007

2019. május 1.

Elso tubus egesz jol elbant a pattikkal, de sajnos a legutobbi alkalommal tul kevesnek bizonyult. A hegeket sem halvanyitotta, minimalisan hidratalt. Nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

dottya

2018. szeptember 14.

Én nem vettem észre, hogy kukacosodna, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos éreztet. Ami tetszik, hogy miután felkenem, nem vörösödik ki az arcom, mint más krémektől. Azt nem tudom, hogy önmagában csökkenti-e a pattanások kialakulását, de rontani nem rontott a helyzeten. Egyelőre tetszik, majd updatelek, ha elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Adaleide

Korcsoport: < 18
2017. december 24.

Nem csinált semmit a pattanásaimmal. Alig szívódik be, "kukacosodik", sminkelni egyáltalán nem lehet rá emiatt. Egy kicsit talán mattít. Hidratáló hatást egyáltalán nem érzékeltem. Érték-ár arányban pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 24.

Cintia9

2017. szeptember 27.

Régebben kaptam ajándékba hogy próbáljam ki mivel bármit vettem az arcomra nem használt. Ha problémásabb a bőröm akkor esténként a kényesebb területeket beszoktam vele kenni. Nálam ez egy minden nap használatos krém. Jól mattit finom illata van és eltünteti a pattanásokat is. Nálam ez egy minden napos termék és ha észreveszem hogy kezd fogyni már megyek is ujjat venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

aquanie

2017. szeptember 9.

Alapvetően egy mattító hidratáló nappali arckrémet kerestem, ami nem baj, hogy ha az időnként megjelenő pattanásaimat is kordában tudja tartani, így találtam ezt a krémet. Tavasz óta használom, de következő nappali krémnek már biztos nem ezt veszem meg. Hidratálni hidratál, de a mattító hatása csak rövid ideig tart. Akármennyire vékonyan kenem, használat után nem szívódik be rendesen, vékony filmréteget képez a bőrömön, ezért sminkelni is elég nehéz rá. Egyetlen pozitívuma, hogy a 40 ml kiszerelés ellenére nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

dalmuska

2017. április 22.

Mattítani mattít, az apróbb hegeket mintha halványítaná, de a hidratáló hatásával nem vagyok megelégedve. Ideig-óráig puhítja a bőröm, de hamar elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

doris92

2017. március 15.

Akneroxid krém mellé vásároltam meg, mivel az utóbbi időben brutál módon kiszárította a bőröm. Abbahagytam, viszont egyből visszatértek a pattanások, így kellett mellé egy ápoló. Erre a célra nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Bebek

2016. november 20.

Szépen felszívódik...nem hagy ragcsos nyomot...sima a bőr felkenés után...
Mattítás...? Picit... Átmenetileg.
Hatása a pattanásokra/nyomaira? Nem tudom. Őszintén szólva nem tudom mit írjak... Kb 2 hónapja van meg, este bekenem at arcom problémás részét, de semmiféle hatását nem vettem észre...
Nem tudom,,, :/ Olyan semmilyen az egész. Kenem magam, mert hátha. Nem árt, nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Szépen felszívódik...nem hagy ragcsos nyomot...sima a bőr felkenés után...
Mattítás...? Picit... Átmenetileg.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol h 1 1

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2