Garnier Pure Charcoal Tisztító és Hidratáló Textil Maszk Zsíros Bőrre, Fekete Tea Kivonattal

Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   32 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: kovexti, az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2018. június 28.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A szénnel gazdagított fekete textil maszkot egy fekete tea kivonatot, LHA-t és hialuronsavat tartalmazó formulával kombinálták. Segít tisztítani, hidratálni és mattítani a bőrt.

Leander

2021. január 2.

Jó kis maszk - hidratál, frissít és tényleg segít kicsit kitisztítani, mattítani is a bőrt. Különösen jó szolgálatot tesz a terhesség / szoptatás miatti hormoningadozások okán kipattogzó bőr esetén - segít kicsit vosszanyeri az egyensúlyt. Mindemellett azért nem egy csodaszer, igazán hosszútávú hatását sajnos rendszeres használat mellett sem tapasztaltam, de mindenképpen egy kellemes kiegészítője a napi arcápolási rutinnak. Kisgyerekek, illetve szívbeteg férj mellett javasolt elővigyzatosan használni, mert a full fekete maszk kissé horrorisztikusan hat ha előbbiek nem számítanak arra, hogy abban pillanthatnak meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Provence

2020. szeptember 18.

Imádom! Alapjáraton nem túl problémás a bőröm, de ha látom, hogy megjelenik 1-2 pattanás, akkor őt szoktam bevetni. Nagyon sok szérum van benne, 1 maszkot 2-3 alkalommal is lehet használni (a köztes időben hűtőben tárolom a a tasakjába visszacsomagolva). Nagyon puha lesz tőle az arcom, a hatása pedig 2-3 napig kitart (míg mondjuk egy baleásé max. 1 napig). Kuponnapok alkalmával szoktam betárazni belőle, féláron egyenesen ajándék kategória.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

bendi13

2020. május 2.

Először megijedtem, hogy mennyi szérum van a maszkba itatva, de majdnem az összeset beszívta a bőröm. Nagyon kellemesen hűsített, pedig hűtőben sem volt. Az illata és állaga is kellemes, szeretem a géles állagú krémeket, szérumokat. Szépen feltöltötte a bőröm és tapintásra is mattabb lett. Szerintem még újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Ichigo94

2019. augusztus 25.

Ha lehetne -5 csillagot adnék vagy annál is kevesebbet. 1: túlárazott 2: iszonyat sok krém van egy textilmaszkhoz, nem tudom miért nem rakják külön ennyi pénzért a krémet a textilmaszktól, így mindenki egyénileg annyit tesz a maszkra amennyit szeretne 3: maradék krémet rátettem az arcomra, úgy ragadt tőle, mintha pillanatragasztót kentem volna fel 4. egész nap gusztustalan réteg volt az arcom, ha megfogtam az arcomat radírdarabka-szerűként jött le 5. nem érzékeny a bőröm, mégis kellemetlen, csipő érzést okozott a használata közben. Ha fizetnének se használnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

hamoszita

2019. augusztus 23.

Az áráról nem tudok nyilatkozni, mert nekem az első vásárolt maszkom. Viszont nem is vált be annyira. Nagyon nehéz kihajtani a maszkot mert a sok krémtől tocsog és szakad. Az illata kellemes, de mikor leszedtem és lemostam az arcom sok változást nem tapasztaltam. Másnap reggel kicsit puhább volt a bőröm, de nem mondanám csodaszernek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Benedetta88

2019. március 3.

Szuper maszk. Hidratál, feltölt és tisztábbnak érzem az arcom tőle. Teljesen megszoktam várni, míg megszárad, így tényleg hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Bereibi

2018. november 15.

Semmi extra! Kellemes illat, jól kezelhető. Az arc bőröm puhább lett tőle, de találkoztam már jobb termékkel is!

Update:használat utáni másnap több pattanás is megjelent az arcomon/homlokomon,pedig nem hajlamos rá a bőröm. Tuti nem használom a garnier maszkokat :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Lina14

2018. november 2.

nem rossz, de nem igazán csinál semmi különlegeset, ártani szerencsére nem ártott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

bernadettu

2018. szeptember 30.

Első textil maszk amit kipróbáltam, nekem nem voltak teljesen világosak az instrukciók, szóval az is lehet fordítva tettem fel az arcomra első alkalommal. Azt vettem észre hogy nem fedi be az orrom teljesen pedig pont ott szerettem volna mattítani a bőröm. Visszahajtogattam a maszkot a zacskóba, hogy felszívja a maradék folyadékot és másodjára próbáltam az orromra jobban ráhúzni de úgy meg kényelmetlen volt. A hatása rendben volt bár a 15 perc letelte után kicsit csípte az orcáimat. Lehet jobban járnék, ha szérumot vennék mint ezt a maszkot mert akkor célirányosan a problémás területeken tudom használni a terméket. Ezek miatt nem hiszem, hogy újravenném, egynek elment.

Azóta kipróbáltam egy koreai maszkot hasonló árban és fényévekkel jobb mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Azóta kipróbáltam egy koreai maszkot hasonló árban és fényévekkel jobb mint ez.

Niki0130

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 30.

Nekem egy értelmű hogy 5 csillag. Annyi a titka szerintem hogy nem 15 percig hagyod fenn hanem addig amikor már érzed hogy szárad a maszk. 1 hétig nem zsírosodott tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Biotin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.