Garnier

Ár:   1361 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kleo.., Módosítva: 2012. február 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kitisztítja a pórusokat, eltávolítja a feleslegesen képződött faggyút, megszünteti a bőr csilllogását.

Kiszerelés: 200 ml

nikoletta1270

2020. november 5.

Nekem ez a lemosó be jött. Nem minden nap használom csak amikor pattanásos a bőröm. Mióta ilyen mentolos lemosót és krémet használok szinte alig alig vannak pattanásaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

Szilvus87

2020. szeptember 28.

Először meglepett, hogy ennyire mentolos. Jó, írja, hogy hűsít, azt gondoltam milyen jó kis reggeli élénkítő lesz. De nem azt, hogy lefagy a fejem. Na jó, mindegy, adjunk neki esélyt, ha már hazajött. Az arcom nagyon nem szerette, nem, hogy eltűntek a kis bőrhibák, inkább több lett. Jó, majd tusfürdőnek... nem, a karomon is kis pattanásszerű valamik jöttek ki. Végül kézmosó lett belőle (most abból úgyis extrán sok fogy...) de ahhoz meg szerintem drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

PrincessBell

2020. július 4.

Tini korom bálványa ez a lemosó. Azt hittem akkor, hogy ez minden problémámat is megoldja majd, hiszen Garnier (nagyon menő volt 16 éve) és mentolos is meg uborkás is meg más is ezt használta a koliban... nos, most nézem az INCI-t és totál ki vagyok akadva, hogy 5 évig használtam ezt a fejemen :D
És hát sajnos hatni se hatott, de na. Kap 3 csillagot, mert szép emlékek fűznek hozzá és végülis túléltem a használatát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

sznobvagyoktudom

Korcsoport: < 18
2020. június 5.

én nagyon szeretem, bár a pórusösszehúzó hatását nem tapasztaltam, de tetszik ahogy hűsít és a pattanásaim is eltűntette!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 5.

bibike2000

2020. április 17.

Kezdődő pattanásokra használtam, úgy 10-11 éve. Sokáig csak ezt, a krémjével és a golyós pattanáskezelővel együtt. Nem volt rossz, jó az illata. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Gigike

2020. február 23.

Borzalmas, még azt az egy csillagot is elvenném tőle!!! Nagyon kellemetlen, borzalmas érzés, lefagy a fejem tőle olyan mentolos. És akármit csinálok belemegy a szemembe ami utána könnyezik vagy 10 percig... Undorító. 👎
Húzódik tőle az arcom mintha ragasztóval csapkodtak volna meg...
Kézmosónak kitettem, de még az ujjaimról se képes levinni az alapozót.. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Húzódik tőle az arcom mintha ragasztóval csapkodtak volna meg...
Kézmosónak kitettem, de még az ujjaimról se képes levinni az alapozót.. Kuka.

molivi

2020. január 12.

Hosszú évekig használtam én nagyon szerettem szuper jó és gyorsan leszedi a vízálló sminket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

msvamos

2020. január 5.

Nyáron nagyon szerettem és sokat használtam főleg a frissítő és hűsítő érzet miatt. Megfelelően és alaposan tisztít. Mostanában kicsit szárítja a bőröm, de gondolom ez annak érzékenysége miatt is van. Heti 1-2 használatra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

SpinnerCat

2019. december 17.

Már nagyon régóta a Manna elefántcsont szappanját használtam arctisztításra, 3 vagy 4 év után éreztem úgy, hogy már hozzászokott a bőröm, kell egy kis frissítés. Hugi nem használta ezt, otthon náluk porosodott egy fél flakon, ezért lenyúltam. Most reggelente őt használom a Foreommal, egész üdítő kis változatosság. Hosszú távon biztosan szárítana, a bőröm így is igényli egyből utána a tonikot/micellás vizet plusz a krémet, ezek nélkül húzódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

noradrenalin

2019. december 1.

"Ropogósra" tisztította a bőröm kicsit szárította is. Pozitív, hogy pattanásokat nem okoz, de nekem nem tetszett ez a hűsítő érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: PEG-8, Zinc PCA, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.