Garnier

Ár:   1361 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kleo.., Módosítva: 2012. február 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kitisztítja a pórusokat, eltávolítja a feleslegesen képződött faggyút, megszünteti a bőr csilllogását.

Kiszerelés: 200 ml

molivi

2020. január 12.

Hosszú évekig használtam én nagyon szerettem szuper jó és gyorsan leszedi a vízálló sminket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

msvamos

2020. január 5.

Nyáron nagyon szerettem és sokat használtam főleg a frissítő és hűsítő érzet miatt. Megfelelően és alaposan tisztít. Mostanában kicsit szárítja a bőröm, de gondolom ez annak érzékenysége miatt is van. Heti 1-2 használatra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

SpinnerCat

2019. december 17.

Már nagyon régóta a Manna elefántcsont szappanját használtam arctisztításra, 3 vagy 4 év után éreztem úgy, hogy már hozzászokott a bőröm, kell egy kis frissítés. Hugi nem használta ezt, otthon náluk porosodott egy fél flakon, ezért lenyúltam. Most reggelente őt használom a Foreommal, egész üdítő kis változatosság. Hosszú távon biztosan szárítana, a bőröm így is igényli egyből utána a tonikot/micellás vizet plusz a krémet, ezek nélkül húzódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

noradrenalin

2019. december 1.

"Ropogósra" tisztította a bőröm kicsit szárította is. Pozitív, hogy pattanásokat nem okoz, de nekem nem tetszett ez a hűsítő érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Bolyka

2019. november 5.

Szeretem, frissít és nem okoz pattikat. A radír társát cseréltem le erre, de szerintem együtt is lehet használni én csak kíváncsiságból váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

rosegangela

2019. október 31.

A legjobb arctisztitó, évek óta használom. Igaz, kicsit száritja a bőröm, viszont egyáltalán nem vagyok tőle sem pattanásos, sem miteszeres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Leander

2019. október 8.

Nem rossz, de nem is csodaszer. Szépen és alaposan tisztít, fertőtlenít és frissít de nekem napi 1x-i használat mellett sokat nem tett a felnőttkori pattanásaim ellen. Ennek ellenére kellemes a használata, jó az illata, nem egy rossz arclemosó, csak nem világmegváltó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

szabocintia

2019. szeptember 2.

Véletlenül vettem le a polcról, épp a tág pórusú, enyhén mitesszeres és néha pattanásos bőrömre kerestem megfelelő tisztítót, mikor megláttam ezt a terméket, gondoltam kap egy esélyt.
Hát nem bántam meg!
Az összetevőkért külön csillag jár, nem tartalmaz semmilyen irritáló összetevőt. A pórusaimat szépen összehúzza, főleg ha egy kicsit rajta is hagyom a bőrömön, frissítő érzést hagy maga után ,az illata kellemes, nem húz, nem száraz a bőröm a használata után. Újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Hát nem bántam meg!

livtyke91

2019. június 12.

Jól eltávolítja a sminket, és jól tisztítja az arcot, az illata is kellemes, nem húzza össze a bőröm, nem irritálja, szóval elégedett szoktam vele lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Vinite

2019. március 5.

Évek óta ezt használom, nagyon szeretem. Szépen leszedi a sminket és maximálisan tisztítja az arcomat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: PEG-8, Zinc PCA, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.