Garnier

Ár:   1361 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kleo.., Módosítva: 2012. február 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kitisztítja a pórusokat, eltávolítja a feleslegesen képződött faggyút, megszünteti a bőr csilllogását.

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Djadam

2023. július 25.

Az illata jó, friss “tengeri”, amúgy ócska, semmit nem tesz amit ígér. Próbálkoztam vele egy ideig, de csak egy nyákos kenőcsnek érzem ami egyáltalán nem tisztít. Hogy ne dobjam ki egyenesen a kukaba, zuhanyzásnál használom el a hónaljamra. Igazi becsapás, maximum bizsergető mentolos érzetet ad, mást semmit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 25.

Littledragon

2022. december 24.

Eddig ez az egyetlen készítmény, ami kordában tudja tartani az arcbőröm zsírosodását, úgyhogy nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 24.

KisTigris

2022. november 26.

Maximum nagyon pattanásos tininek tudnám ajánlani, de ő is csak hetente 2x használja. Csíp, szárít, na neeeeee kategória. Mensi előtti időkbe jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 26.

Moncherrys

2021. február 17.

Főleg a zsíros részek tisztítása miatt vettem meg. Jól tisztít,de nagyon szárít,húzódik ám rendesen tőle az arcom,olyan csikorgósan azt nem szeretem. Időnként használom csak,pattanásokra jól bevált. Vagy amikor a vállamon kijönnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

nikoletta1270

2020. november 5.

Nekem ez a lemosó be jött. Nem minden nap használom csak amikor pattanásos a bőröm. Mióta ilyen mentolos lemosót és krémet használok szinte alig alig vannak pattanásaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Szilvus87

2020. szeptember 28.

Először meglepett, hogy ennyire mentolos. Jó, írja, hogy hűsít, azt gondoltam milyen jó kis reggeli élénkítő lesz. De nem azt, hogy lefagy a fejem. Na jó, mindegy, adjunk neki esélyt, ha már hazajött. Az arcom nagyon nem szerette, nem, hogy eltűntek a kis bőrhibák, inkább több lett. Jó, majd tusfürdőnek... nem, a karomon is kis pattanásszerű valamik jöttek ki. Végül kézmosó lett belőle (most abból úgyis extrán sok fogy...) de ahhoz meg szerintem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

PrincessBell

2020. július 4.

Tini korom bálványa ez a lemosó. Azt hittem akkor, hogy ez minden problémámat is megoldja majd, hiszen Garnier (nagyon menő volt 16 éve) és mentolos is meg uborkás is meg más is ezt használta a koliban... nos, most nézem az INCI-t és totál ki vagyok akadva, hogy 5 évig használtam ezt a fejemen :D
És hát sajnos hatni se hatott, de na. Kap 3 csillagot, mert szép emlékek fűznek hozzá és végülis túléltem a használatát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

sznobvagyoktudom

2020. június 5.

én nagyon szeretem, bár a pórusösszehúzó hatását nem tapasztaltam, de tetszik ahogy hűsít és a pattanásaim is eltűntette!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

bibike2000

2020. április 17.

Kezdődő pattanásokra használtam, úgy 10-11 éve. Sokáig csak ezt, a krémjével és a golyós pattanáskezelővel együtt. Nem volt rossz, jó az illata. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Gigike

2020. február 23.

Borzalmas, még azt az egy csillagot is elvenném tőle!!! Nagyon kellemetlen, borzalmas érzés, lefagy a fejem tőle olyan mentolos. És akármit csinálok belemegy a szemembe ami utána könnyezik vagy 10 percig... Undorító. 👎
Húzódik tőle az arcom mintha ragasztóval csapkodtak volna meg...
Kézmosónak kitettem, de még az ujjaimról se képes levinni az alapozót.. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

Húzódik tőle az arcom mintha ragasztóval csapkodtak volna meg...
Kézmosónak kitettem, de még az ujjaimról se képes levinni az alapozót.. Kuka.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: PEG-8, Zinc PCA, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

Uborkakivonat. Paula Begoun szerint a közhiedelemmel ellentétben az uborkakivonatnak nincs a szem alatti duzzanatokra bizonyított puffadáscsökkentő hatása, Leslie Baumann The Skin Type Solution című könyvében azonban a gyulladáscsökkentő, érzékeny bőrre javasolt összetevők között említi. A nyugtató hatás mellett az uborkában található lutein nevű anyag talán csökkenti a bőr melanintermelését (melanogenesis), így a pigmentfoltok elleni harcban is hatásos lehet. Továbbá in vitro (azaz kémcsőben végzett) kutatások szerint az uborkában található összetevők segíthetnek a bőrt megvédeni a karcinogén (rákot okozó) összetevők ellen. Az uborka olyan illatos összetevőket tartalmaz, amelyek nem érzékenyítik a bőrt (ami ritkaság), így probléma nélkül használható fel a kozmetikai termékek természetes illatának fokozására.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

Methylparaben i I ta I par 0 0