Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: durczi, az összetevőket feltöltötte: bszcs17, Módosítva: 2018. október 10.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív regeneráló hatás

Az allantoin ápolja a különösen igénybevett (repedezett, érdes) kézbőrt. A glicerin láthatatlan filmréteggel védi a kezet. Az UV-szűrő gátolja a kézbőr idő előtti öregedését. Rendszeres használattal nyugtatja és táplálja az extra száraz kézbőrt. A bőr visszanyeri puhaságát, bársonyosságát.

hotmess

2024. január 21.

Télen hajlamos a kézfejemen a bőr annyira kiszáradni, hogy repedezett, véres lesz, ez pedig nagyon gyorsan helyretette. Az illata nekem se a kedvencem, "nénisnek" tartom, de lefekvés előtti használattal kiküszöbölhető az egész napos szaglászása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 21.

fanniprobal

2023. november 5.

Minden télen veszek egy tubussal, és az ki is tart a hideg időben. Könnyű, pici is elég belőle. Vannak más “illatos” krémeim kézmosásra utánra, de ez az, amit azért veszek, hogy a kezem hálás legyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 5.

Chippolino

2023. október 21.

Az egyik legjobb kézápoló. Nagyon szeretem, könnyen beszívódik a bőrön, szép ápolt, puhává varázsolja a száraz durvább kezet is. Többször is újravettem, mert kiváló termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 21.

M3la

2023. október 21.

Nekem minden kézkrémtől van ez a zsíros érzés a kezemen, ettől is, viszont elég jól rendbe hozza a kezem, úgyhogy igyekszem csak este kenni, rögtön elalvás előtt. Az illata erős, nekem tipik nagymamás illat, viszont egy idő után meg lehet szokni, fel sem fog tűnni. Sokadjára vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 21.

skin

2023. szeptember 18.

Nagyon jó kézkrém. Könnyen beszívódik és nem hagy maga után viaszos réteget.
Kellemes puhává varázsolja a kéz kiszáradt bőrét. Mindig újravesszük. Enyhén nedves bőrbe masszírozom be ha extra hatást szeretnék elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. szeptember 18.

Nagyon jó kézkrém. Könnyen beszívódik és nem hagy maga után viaszos réteget.

vanillacaramella.sweet

2023. augusztus 4.

Télen használgattam,mert nekem sajnos a kezeimen màr a tudatától is kirepedezik,kiszàrad, cserepes,szétnyíló -vérző a bőröm,hogy szept-május közti időszak van. Irtóra kellemetlen, csúnya és fàjó is tud lenni. Évtizedek óta keresgélek, sok mindent hasznàltam màr, ezért adtam ennek a krémnek is esélyt.
Nos,hatásra pàr óràn ât jó, selymes, puha, hidratàltabb a bőröm tőle, viszonylag hamar beszívódott, csak egy enyhe réteg érződött.
A krém halvány rózsaszín, állagra lágy-krémes. Az illata viszont erősen viràgos, vmi szàmomra taszító mellékzöngével (büdös viràg, zöldes, penészes, földes?) sajnos. Nem bírom elviselni az illatàt, nem szeretem, ez van.
Nem dobtam ki, nem tudom,mit csinàljak vele. Nyáron vhogy még zavaróbb az illata.
Postázni dràgább,mint önmaga êrtéke..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 4.

Postázni dràgább,mint önmaga êrtéke..

Tru

2023. április 18.

Apukámmal közös bennünk, hogy télen iszonyatosan kiszárad a kezünk és, ha nem figyelünk oda rá, hamar bepirosodik és kisebesedik. Ő mindigis ezt a kézkrémet használta, de én nagyon sokáig nem akartam kipróbálni, mert az illata valahogy nem tetszik nekem. Azonban tavaly vagy tavalyelőtt megelégeltem, hogy állandóan vérzik a kezem a szárazságtól és nagyon csúnyán ki is van pirosodva, úgyhogy rá kellett kényszerülnöm a használatára, amit egyáltalán nem bántam meg! Már két-három nap alatt puha lett a bőröm és a kipirosodás is teljesen eltűnt. Azóta mindig van egy tubussal a táskámban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 18.

ivanatheodor

2023. április 3.

Évek óta csak ezt veszem, imádja a bőröm egy alkalom után már annyira puha lesz tőle +sec perc alatt beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 3.

deardeer

2023. március 30.

Már több mint 10 éve használom ezt a terméket, ez az egyetlen kézkrém ami még az hidegtől durván ekcémás kezemet is rendberakja. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 30.

Moncsika83

2023. március 5.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Pihe-puha mancsaim lesznek tőle, az illata is tetszik, gyorsan beszívódik!
Hidratálni nem tudom mennyire hidratál, de nagyon kellemes viselni napközben, nem ragad, nem csúszik, nem hagy nyomot sehol!
Éjszakára testesebb kézkrémet használok pamutkesztyűvel, de napközbeni használatra nálam ő a befutó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.