Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: durczi, az összetevőket feltöltötte: bszcs17, Módosítva: 2018. október 10.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív regeneráló hatás

Az allantoin ápolja a különösen igénybevett (repedezett, érdes) kézbőrt. A glicerin láthatatlan filmréteggel védi a kezet. Az UV-szűrő gátolja a kézbőr idő előtti öregedését. Rendszeres használattal nyugtatja és táplálja az extra száraz kézbőrt. A bőr visszanyeri puhaságát, bársonyosságát.

livtyke91

2019. június 12.

A kézbőröm elég száraz, talán ezért nem voltam teljes mértékben megelégedve vele, számomra jobban kellett volna hidratálnia. Viszont hamar felszívódott, és nem marad utána zsíros a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Lizz07

2019. június 5.

Eddig ez a krém vált be a legjobban a száraz kezeimre. Az illata jó, kaptam már rá dicséretet, amikor épp krémeztem a kacsóimat. Állaga viszonylag sűrű, de hamar beszippantja a bőröm. Ha csak 1 tubussal vennék, hamar elfogyna, de külön tartok belőle a munkahelyemen is, így nem fogy olyan gyorsan. Az árát mondjuk nem értem, mert azért annyira nem extra, hogy ennyibe kerüljön, de sebaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

bolgifanni

2019. május 21.

Rengeteg kézkrémet próbáltam már, de ő örök kedvenc marad az olcsó kategóriából. Az ekcémás kezemen is tud segíteni, az illata is kellemes és 3 mp alatt beszívódik, imádom. Nagyon száraz bőrre való, zsírosabb krém, én csak ajánlani tudom, mindig van nálam egy tubussal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

ann0325

2019. április 17.

Egyik kedvencem, nagyon jól hidratál, jó érzés miután bekentem a kezeim. Kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Reni1889

2019. február 28.

A legjobb kézkrém amit valaha használtam. Nagyon kellemes az illata és hihetetlenül jól hidratál. Nem zsírosítja le a bőröm, hamar beszívódik. A hatása órákig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

sumire0

2019. január 17.

Csinál valamit az extraszáraz bőrömmel, de nem az igazi. Vannak nála jobb krémek is
például:

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre
Garnier Intensive 7 Days Kézkrém Karitévajjal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

például:

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre
Garnier Intensive 7 Days Kézkrém Karitévajjal

cicukacukika

2019. január 16.

Nekem a top1 krém a kezemre, már többször újra vettem. Pár másodperc alatt beszívódik, nem kell belőle sok, pici réteget képez a bőrön, ami az első kézmosásig simán kitart, nagyon jól hidratál, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

andi1216

2019. január 10.

Magamtól nem vettem volna meg, ajándékba kaptam, de megszerettem. Jó az illata, azonnal segít a téli hidegben vagy mosogatástól kiszáradt kezeken. Nem szívódik be teljesen, de engem valahogy nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Momiji

2019. január 9.

Kellemes az illata de valóban száraz bőrre édes kevés nekem. És ahogy előttem is írták nagyon nehezen szívódik be, ha egyáltalán sikerül neki. Nem szeretem.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Nika91

2018. szeptember 22.

Az illata nagyon kellemes, de valószínűleg sosem annyira száraz a bőröm, hogy ez legyen a legjobb krém számomra. Nem szívódik be és mindig olyan rossz érzés, ahogy kicsúszkál a kezemből minden.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol