Garnier

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1289 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monip, Módosítva: 2017. február 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1289 Ft

Teljeskörű komfortérzetet és hidratáló megoldást nyújt minden bőrtípus számára a bőr éjszakai regenerálódásáért. Hidratáló multiaktív formulája segíti a regenerálódást, óvja a bőrt, és optimális hidratáltságot biztosít ébredéskor. Teljes körű ápolást és komfort érzetet nyújt minden bőrtípus számára. Egyesíti a nyugtató hatású jázmin kivonatot, a hidratáló glicerint és a védelmet nyújtó E-vitamint a hidratált és bársonyos bőrért.

Ár: 1289 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
TabbyChu

2018. szeptember 19.

Az egyetlen Garnier termék amitől nem gyullad be, vagy lesz zsíros a bőröm.
Habár jelenleg nem ezt használom, többször újra vettem már, remekül beszívja a bőröm az éjszaka folyamán. Télen kevés azért, átmeneti időszakban érdemesebb megvenni/használni szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Az egyetlen Garnier termék amitől nem gyullad be, vagy lesz zsíros a bőröm.

keseruevelin

2018. március 27.

Jelenleg ezt a hidratálókrémet használom éjszakára. Meg vagyok vele elégedve, mert reggelre szép, egyenletes és puha bőröm lesz. Hamar beszívja a bőröm. Az illatával is ki vagyok békülve. Télre mondjuk nem elég nekem. Kell egy zsírosabb krém is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 27.

Ticsinky

2018. március 14.

Az egyik kedvenc éjszakai hidratáló krémem.
Gyorsan beszívódik és remek illata van. Nem hagy maga után zsíros érzetet.
Reggel puha és hidratált arcbőrrel ébredek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Az egyik kedvenc éjszakai hidratáló krémem.
Gyorsan beszívódik és remek illata van. Nem hagy maga után zsíros érzetet.
Reggel puha és hidratált arcbőrrel ébredek :)

Tincs

2018. február 16.

Elhasználtam egy dobozzal, már nem tudom illatnak nevezni ami ebből a krémből jött, indokolatlan ennyi parfüm benne. Nagyon megült a bőrömön, réteget hagyva maga után, ha keveset tettem fel, akkor meg egyszerűen nem csinált semmit. Nem sikerült kitalálnom, mi lenne az ideális mennyiség. Az összetevők se nagyon tetszenek, nekem pénzkidobás volt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

DoriBal

2018. február 14.

Számomra ez a tökéletes hidratálókrém, minden este használom lefekvés előtt és csodát tett a bőrömmel. Még télen is puha, fényes bőrre kelek. Az illata egy pluszpont, órákon át tudnám szagolgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

breku

2018. január 21.

A Garnier nappali kréme után vettem meg ezt, mert a téli hidegek az arcomat sem kímélték. Nekem reggelre egy kicsit zsíros lesz tőlem az arcom, cserébe viszont nagyon jól hidratál. Ha nem használom egy hétig, akkor már megérzi a bőröm, húz, száraz lesz, úgyhogy kicsit kétkedő vagyok abból a szempontból hogy mennyire egészséges :D de azért 4 csillag jár érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

wiky0210

2017. december 27.

Egész jól hidratál, de nekem az illata kicsit túl erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Egész jól hidratál, de nekem az illata kicsit túl erős.

helina

2017. október 31.

Minden egyes zuhanyzás után úgy érzem, mintha egy száraz pergamen lenne a bőröm, mindegy mivel mosok arcot. Ez a kis aranyos viszont rögtön helyre is teszi. Nem igen van tapasztalatom a ráncokra gyakorolt hatásával, tekintve, hogy huszonkevés éves vagyok, de kifejezetten kis csodaszer. Nem lesz zsíros a bőröm tőle, nem alakultak ki pattanásaim, csak finoman babaposi arcot varázsol :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Lili1214

2017. október 15.

Teljesen jól hidratál, az illata kicsit erős, de használat után kellemes. Én nem használom minden este, de utána pihe-puha az arcbőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

TRLinda

2017. augusztus 27.

Újra vevős,jó kis könnyű krém.Ránctalanít,javít a bőrön,nekem az illata is nagyon kellemes.Csak azért 4 csillag,mert már megvan az 5 csillagosom,ami még erősíti,feszesíti is a bőröm.De mivel az erős,ez pedig könnyen beszívódó krém felváltva szoktam vele használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract