Garnier

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: attakk, Módosítva: 2021. december 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"Felszívja a felesleges faggyút, így csodásan mattá teszi az Ön arcát. A kizárólag ásványi pigmentek pedig gondoskodnak az egységes tónusú arcbőrről, és elfedik a kisebb bőrhibákat. Ráadásul az arcbőr egész nap optimálisan hidratált, így kellemesen selymes és puha marad. Az SPF 20 UV-szűrőknek köszönhetően pedig a napsugarak káros hatásai elleni védelemben is részesül."

2 árnyalatban kapható

cosmona

2022. június 27.

Óriási csalódás a korábbi verzióhoz képest. Elsőre megörültem, hogy környezetbarát a csomagolása, az nekem plusz pont. Az illata is hasnló, mint az elődjének, de még bb krémhez viszonyítva is gyengye a fedése. A homlokom nagyon gyorsan nagyon fényes lesz tőle, színe kb. semmi (és még az is oxidálódik rajtam egy keveset). Lehet, hogy a naptól véd, így adok rá 2 csillagot, de szívem szerint megválnék tőle. Így most ott tartok, ahol a part szakad, mert továbbra sincs bb krémem a vegyes bőrömre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 27.

Yvaine

2022. június 22.

Hát elmegy egynek... Elhasználom, de nem fogom újravenni. Fedése nagyjából oké (számomra), mondjuk kicsit sűrű.. a light szín más krémeknél simán egy medium-nak felel meg, és nagyon hamar, szinte egyből kifényesedik tőle a bőröm. Zsíros bőrre abszolút rossz választás!!
Szerintem is sokkal jobb volt a régi verzió, az pl egyértelműen nem fényesedett ennyire, állagra is kellemesebb volt.... én sem értem miért nincs már:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 22.

Eleonora123

2022. június 5.

Nem ertem miert kell megjavitani azt ami nincs elromolva. Ossze sem lehet hasonlitani a regi olajmentes bb kremmel. Egyedul a szinevel nincs bajom, annak ellenere hogy en is nagyon feher vagyok, viszont semmi mas nem tetszik benne. Az allaga tomeny, megis amikor felkenem az arcomra alig fed. Mivel annyira suru, nem lehet kisebb mennyiseget tenni, emiatt nekem nagyon megterheli a boromet, az az erzesem mintha egy kilo zsir lenne az arcomon. Es sajnos nem csak egy erzes, mert fenyes marad es hogy ne ugy nezzek ki mintha a zsirosbodonbol masztam volna ki, ezert ra kell nyomjak egy csomo pudert. Persze az apro borhibaim meg mindig latszanak (kozbe nekem tenyleg nem problemas a borom) annak ellenere hogy van rajtam egy istenes adag krem. A regi valtozat annyira jo volt, eveken keresztul azt hasznaltam. Most pedig fogalamam sincs mit vegyek hogy hasonlitson ra, mert ez az uj valtozat valahogy nem akar egyuttmukodni velem. 2 csillagot adok elodje tiszteletere es azert mert legalabb meghagytak benne a 25-os fenyvedot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 5.

Parviflorus

2022. május 15.

A világos árnyalatot vettem, de még így is sötét az én bőrömhöz, ráadásul narancssárga színű lett tőle az arcom, mint valami szolis csirkének. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 15.

Nita0922

2022. május 6.

Ár-érték arányban nagyon jó kis bb krém szerintem. A fedése nekem pont elég, egységes, szép bőrképet ad. Nem okoz irritációt. Az egyedüli bajom mint mindig a Garnier BB krémek esetén hogy csak 2 árnyalatban kapható. Sajnos még a világos is sötét picit, nyáron szuper lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 6.

Andi888

2022. május 1.

Éeletem első BB kréme, nem igazán sminkelek alapból. Így 30 felett úgy éreztem, hogy ideje egy könnyed fedést adni a bőrömnek a napi rohangászás során. Nagyon pozitívan csalódtam.Könnyű felvinni, az illata pont elég és finom, nem mocorog. Én átlátszó púderrel lefixálom. Újravevős abszolút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

Viktoria199805

2022. április 27.

Amit ennél a bb krémnél tapasztaltam, arra nem számítottam. Nem igazán használok bb krémet, az alapozók híve vagyok. Valami indoknál fogva, mégis ezért a termékért nyúltam. Eddig nem bántam meg. Meglepődtem a fedésén, (bb krémhez képest, határozottan nem rossz) illetve, hogy milyen szépen terül a bőrön. Féltem, hogy nap végére mint a foltos boci úgy fogok kinézni, foltokban fog kopni. De nem. Nem kopik, a helyén marad, némi fedést is biztosít. Bár én egy közepes rétegben viszem fel, plusz még egy mini réteg, erre korrektor, púder.
Nyilván fényesedik, de engem annyira nem zavar, zsírosabb bőrömnek köszönhetően minden alapozó egy idő után át fényesedik rajtam.
Összességében nem rossz termék, az árát mindenképp megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 27.

Összességében nem rossz termék, az árát mindenképp megéri.

zsokapl

2022. április 25.

Nagyon szeretem, már a második tubussal használom. Könnyű, megfelelően fed és tartós. szeretem az állagát és az illatát is. A világosabb árnyalat nekem tökéeletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

ebabucci

2022. április 12.

Nagyon nehéz, alapozó hatású BB krém, sárgás hatása van a legvilágosabb árnyalatnak is, vörös haj-fehér bőrre kifejezetten sötét. Szemem környékére ha kipárolog, csíp. Ez nagy mellényúlás volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 12.

Juccimo

2022. április 2.

Én is megvettem ezt az érthetetlen okokból megszüntetett korábbi olajmentes BB krém utódjának gondolt terméket. 50 ml, szóval elvileg több van benne, mint a korábbi verzióban, de ez nem feltétlenül előny. Sokkal sűrűbb, mint az elődje, és a világosabb árnyalata is sajnos valóban sárgásabb-sötétebb, mint a korábbi verzióé. Egyébként az én sárgásfehér bőrömtől nem üt el drasztikusan, de jobban szerettem azt, ahogy a korábbi változat világos árnyalata idomult a bőrömhöz, ez olyan, mintha semmit nem kennék rá, de a nehéz, sűrű krém persze ettől még ott áll az arcomon. Sejtettem, hogy nem igazán leszünk barátok, szerintem eseménytelen napokra el fogom kenegetni, de nem veszem újra. Berendeltem néhány másfajta BB és CC krémet kipróbálásra, engem sajnos ezzel a váltással, azt hiszem, elveszített a Garnier, pedig az előző BB krémet közel 10 évig használtam napi szinten, érthetetlen számomra, hogy ha valami jó, miért kell beszüntetni. Ja, és ezt a papírcsomagolást sem feltétlenül értem, de még ez a legkisebb gond, amíg a papírtubust nem áztatja át a benne lévő cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1