Garnier

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: PetraKk, az összetevőket feltöltötte: dindori, Módosítva: 2019. február 15.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

96%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A tisztító tulajdonságairól ismert zöldtea-kivonattal gazdagított összetétele segít kiegyensúlyozni a bőrt. Természetes eredetű antioxidánssal gazdagított, ami véd a káros külső hatásoktól. A bőr folyamatosan hidratált, akár 48 órán át. Rendszeres használata mellett az arcszín frissebbnek és egyenletesebbnek látszódhat. Parabén-, szilikon- és szintetikus-színezőanyagmentes, érzékeny bőrre is megfelelő.

500 ft Garnier Skin Naturals Essence Botanical Zöld Teás Arckrém
Ár: 500 ft / db , Eladó: pszaszi
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: bárhogy

annacska99

2021. március 19.

Az én bőrömmel semmit nem csinált, még csak különösebben a hidratáltságot se tapasztaltam, nem hogy egyenletsebbnek tűnő bőrt. Emellett pedig, ami miatt inkább kézkrémnek használom el az az illata. Szörnyen erősen parfümös sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

tiamoitalia

2021. január 13.

Update: jöttem felpontozni, igyanis nagyon megszerettem ezt a krémet. Napközben van, hogy többször újra kenem, mert kellemes érzès az arcommsk, azonnal beszívja és az illata is fincsi. Pattanásokat még most sem okozott. Ennyi pénzért ...komolyan mondom :) nàlam újra vevős

Ennyi pénzért szerintem egy teljesen jó arckrém, nyilvàn csodát várni nem lehet tőle, de hidratàlni hidratâl. Krèmes állagától picit féltem, hogy majd nehezen szívódik be vagy zsíros rétefet hagy maga után, de semmi ilyesmi. Kellemes az illata, fgyorsan beszívódik és nem fénylik tőle az arcom, mint a disco-gömb. Nappalra használom, éjszakára minőségibb arckrèmet használok. Nem okozott irritációt, se pattanást, nyilvàn nem csodaszer, de ennyi pènzért simán megèri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Petraflora

2021. január 5.

Nekem eddig nagyon bejött ez a krém! Igazából az első arckrémem, de már most sejtem, hogy újra fogom venni. Kis mennyiséget érdemes belőle felvinni, az én bőröm azonnal beszívja magába, nem érzem tőle ,,nehéznek" az arcomat. És az illata isteniiii.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 5.

fritz.aniko

2020. december 16.

Horror bőröm van, T vonalban pattanásos, oldalt száraz. Kb. egy hónapja használom és nagyon pozitívan csalódtam.
Szépen hidratál, gyorsan beszívódik, nem fénylik a fejem utána.
Kifejezetten jó utána sminkelni. Eddig nem okozott semmilyen pattanást vagy bőrproblémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Szépen hidratál, gyorsan beszívódik, nem fénylik a fejem utána.

mucskalaura

2020. december 13.

Nem csodaszer, de jól teljesíti, amit kell. Nagy problémám, hogy nem cruelty-free, így még keresgélni fogok, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

Viktoria_fks

2020. december 9.

Kerestem egy jó hidratálót zsíros bőrre. Sajnos nagyon nehezen találtam meg.
1300 Ft-ért vettem.
Az illata nagyon jó, az állaga krémes, nem zsíros. Elég egy pici így biztos, hogy sokáig fog tartani.
Én nem pattogtam ki tőle, nem is jelentek meg pattanások.
Jó puha lesz tőle az arcom, le is mattít. Este szoktam csak használni arctisztítás és tonizálás után.
Nem bántam meg, hogy meg vettem,
Tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Kerestem egy jó hidratálót zsíros bőrre. Sajnos nagyon nehezen találtam meg.
1300 Ft-ért vettem.
Én nem pattogtam ki tőle, nem is jelentek meg pattanások.
Nem bántam meg, hogy meg vettem,
Tetszik! :)

dbetti93

2020. november 7.

Pár hete használom csak, nekem nem lett tőle eltömődött pórusom, nem reagált rá rosszul a bőröm. Szépen tudok rá sminkelni, nekem az illata nem zavaró, nem is mondom hogy kellemes, olyan amilyen. Összességében, ez egy átlagos drogériás arckrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

persephone

2020. november 5.

Szeretem, ebben a szeles időben száraz az arcbőröm, szépen helyreteszi. A T-vonalam zsírosabb, de a krémtől nem lesz rosszabb. Dm-ben akciós volt, így az árát is megérte, finom az illata is.

Update: vagy a krém változott meg, vagy a bőröm, de ebben az évben már nem elég a hidratáló hatása. Azt is tapasztalom, hogy nem szívódik be teljesen, és ha megdörzsölöm az arcom, kis darabkákban jön le a krém által hagyott réteg. Nagy csalódás, nem kellett volna újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Sterc

2020. október 17.

Kezdem feladni az arckrémek utáni vadászatot. Eddig 4ből 3 amit használtam csúnya pattanásokat okozott, köztük ez is. A krém állaga amúgy jó, gyorsan beszívódik, szépen lehet rá sminkelni, de egyszerűen nem tudom használni mert tiszta pattanás leszek tőle, hiába nem száraz bőrre van. Komolyan nem értem mi lehet a baj, talán valamelyik összetevő irritálja a bőrömet, vagy nem tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

Dea0609

2020. október 11.

Nekem ez a termék nagyon be vált! Kevés kell belőle,mert ha többet teszek morzsolódik egy idő után az arcomról.Az illata kicsit erős nekem,de viszont nagyon puha lesz tőle az arcom,mattít is. Nyáron a leégett arcbőrömet szépen rendbe hozta(tudom,hogy nem napégésre való) de le rövidítette a gyógyulás folyamatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak