Garnier

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: PetraKk, az összetevőket feltöltötte: dindori, Módosítva: 2019. február 15.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

96%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A tisztító tulajdonságairól ismert zöldtea-kivonattal gazdagított összetétele segít kiegyensúlyozni a bőrt. Természetes eredetű antioxidánssal gazdagított, ami véd a káros külső hatásoktól. A bőr folyamatosan hidratált, akár 48 órán át. Rendszeres használata mellett az arcszín frissebbnek és egyenletesebbnek látszódhat. Parabén-, szilikon- és szintetikus-színezőanyagmentes, érzékeny bőrre is megfelelő.

originalthea

2020. június 12.

Hát... nem mondom, hogy rossz. De nem is mondhatom, hogy jó. Az állaga nem "zselés", inkább a krémes. Gyorsan beszívódik a bőrömbe, de hagy egy film réteget maga után, ami miatt zsírosnak néz ki az arcom, pedig "mattító" krém, de a nap végére nem vagyok mattabb, sőt inkább zsírosabb vagyok. Elhasználgatom edzés napokon mert még tele van a tégely, de nem veszem újra.

Update: nem. Egyszerűen nem. Kijöttek valami nagy pattanások utána, az bőröm konkrétan kilöki magából a krémet. Nekem ez nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

vivalaeri

2020. június 7.

Millió arckrémet használtam már, de ez az eddigi legjobb. Pattanásokra hajlamos az arcom (rádaásul állandó jelleggel sebesre kaparom őket). Mindentől megjelenhet, ez pedig egyáltalán nem hozza elő, nem félek felkenni. Ez sajnos más krémnél nem mondható el. Bár ugyan ez a krém nem hoz elő pattanásokat, de megelőzni nem előzi meg őket.
Emiatt pár napja az A313 pommade-dal használom, először a Garniert viszem fel, majd arra a másikat. Ez a kombináció már most láthatóan hatásos, nem hoz elő, és meg is akadályozza az új patikat.
Remélem hosszútávon is jó hatással lesz az arcomra, amivel már évek óta szenvedek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

HBrigi88

2020. május 26.

Imádom az illatát! :) Jól hidratál, de nekem elég zsíros a bőröm, így csak este merem használni, akkor is csak keveset oszlatok el az arcomon. Plusz pattanásaim nem lesznek tőle, viszont ha nem vigyázok a mennyiséggel, kifényesedik tőle az arcbőröm. Engem egyáltalán nem mattít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Timi0102

2020. május 19.

Az én zsíros bőrömre a tökéletes nappali arckrém. Könnyű állaga van, hamar beszívódik, finom az illata és jó rá sminkelni. Már többször újravettem, egyszer próbáltam ki a szőlős verzióját de az nem jött be ennyire, így biztosan mellette maradok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

pviviana

2020. május 19.

Már egyszeri használat után észrevehető a különbség, az arcom puhább, a bőröm selymesebb, de közben matt is lett. Az illatát én kifejezetten szeretem. Nem irritálja a bőröm, hamar beszívódik, nem biztos, hogy újravenném, de nem egy rossz arckrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Letti2

2020. május 16.

Mikor felkentem elég könnyűnek tűnt, de mégsem akart beszívódni. Maradt utána egy vékony filmréteg az arcomon, ami eléggé zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

RachelZ

2020. május 14.

Nagyon kell vigyázni, hogy az ember lánya a nagy kapkodásban nehogy ezt vegye le a drogéria polcáról a szőlős testvére helyett ( mert kb. ugyanolyan zöld a csomagolásuk). A szőlőset évek óta használom, de ezt nem bírtam elviselni. Iszonyatosan irritálja bőrömet. Nem vagyok egy parfüm utáló, DE ennek olyan kipárolgása van, hogy a szemem sarkát vörösre csípte, totál kimarta...Én hülye, azt hittem, hogy a szemránckrém a ludas, de tévedtem. A szemkrém után ez is a kukában landolt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Szfanni17

2020. április 15.

Zsírosabb lett tőle a bőröm és még több pattanásom lett mint előtte

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Zsírosabb lett tőle a bőröm és még több pattanásom lett mint előtte

cbf91XD

2020. március 26.

Sajnos nem vált be, ahogyan a többi Garnier arcápoló termék sem. Irritált, csípett és pattanásokat okozott. Az illata egyébként kellemes és friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

jajanna

2020. március 11.

Nem mondanám csodaszernek, de nem is rossz. Könnyű állaga van, inkább géles, de kellemes. Hamar beszívódik, de annyira intenzíven nem hidratál.
Az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

Az illata jó.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak