Garnier

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: PetraKk, az összetevőket feltöltötte: dindori, Módosítva: 2019. február 15.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

96%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A tisztító tulajdonságairól ismert zöldtea-kivonattal gazdagított összetétele segít kiegyensúlyozni a bőrt. Természetes eredetű antioxidánssal gazdagított, ami véd a káros külső hatásoktól. A bőr folyamatosan hidratált, akár 48 órán át. Rendszeres használata mellett az arcszín frissebbnek és egyenletesebbnek látszódhat. Parabén-, szilikon- és szintetikus-színezőanyagmentes, érzékeny bőrre is megfelelő.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest 17.ker, Örs, Zugló , fizetés: személyesen, postai úton
Pdori888

2019. október 15.

Szuper kis krém. Könnyed állaga van, nem zsírosít, nem hagy ragacsos érzetet az arcomon. Smink alá is tökéletesen jó. Felváltva használom a Helia-D tokaji aszús arckémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Ez mennyire jó kis krém! Anno a bojtorjános krém tetszett ennyire. Nem egy ház ára és meglepően jól teljesít. Az illata sem az az orrba vágó tea illat, hanem nagyon lágy és szolid.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

sateenkaarigirl

2019. szeptember 18.

Egy csoda!
Eddig csak Niveát használtam, aminek az állagát annyira nem kedveltem, és amúgy is valami extrábbra vágytam, ami a zsíros bőrtípusomhoz is jobban passzol. A Rossmannos akció csábító volt, még értékeléseket sem néztem róla, ami nem szokásom, csak lekaptam a polcról és vittem.

Legszívesebben soha többet nem nyúlnék másik arckrémhez. A pozitívumokat sorolom, negatívum nincs:
- az állaga könnyű és kellemes
- nagyon keveset kell belőle használni egyszerre (így lassabban is fogy)
- nem hagy zsíros érzetet
- az illata fantasztikus
- abszolút ajánlom zsíros bőrre
- ár-érték arányban verhetetlen

Én napi 2x szoktam használni, reggelente egy arcvíz, este pedig egy bőrt szárító arcápoló után. A javulás már egy héten belül érzékelhető volt, az arcom fényévekkel tisztább, simább és puhább lett, kevesebb gyulladt pattanással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Egy csoda!

- az állaga könnyű és kellemes
- nagyon keveset kell belőle használni egyszerre (így lassabban is fogy)
- nem hagy zsíros érzetet
- az illata fantasztikus
- abszolút ajánlom zsíros bőrre
- ár-érték arányban verhetetlen

TallodiZsofi

2019. augusztus 11.

Pattanásos, zsíros, érzékeny bőröm van. A Rossmannban találtam rá leakciózva, gondoltam kipróbálom. Nagyon friss érzetet ad az illat és a hűsítő állaga miatt. Nem kell belőle sok, nyugtatja a bőrömet és hidratál is. Biztos, hogy újravásárlós :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Szeretem a krémeket váltakoztatni, többször vettem már ilyet is, és nagyon kellemes volt. Könnyű krém, ami könnyen felszívódik, és jó hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

kovre91

2019. június 3.

Eddig Clinique vagy TBS nappali hidratálókat hasznàltam, de szerettem volna egy olcsöbbat is talàlni. Nem nagyon kellett volna, nekem abszolút pênzkidobàs, be sem szívja a bőröm és nagyon kellemetlen érzés marad utàna. Az illata nem rossz, kicsit nekem púderes. Szerintem megtartom, ha már megvettem és têlen újrapróbàlkozom vele, de addig is marad a Clinique.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

chrissyb

2019. április 16.

Kellemes illatú , jól hidratál , viszont éppen csak egy picit szabad használnom egyszerre , különben nem szívódik fel rendesen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

ildi95

2019. április 11.

Mióta elkezdtem foglalkozni az arcbőrömmel, sok krémet kipróbáltam már, de nálam ez használt eddig a legjobban. Még a barátnőm ajándékozta nekem, mert neki nem nagyon vált be, azóta is hálálkodom neki miatta, Jelenleg a rózsás változatot használom, de most meg fogom venni újra ezt a zöld teás fajtát. A száraz, de a T-zóna területén zsírosabb bőrömnek egy közepes mennyiség elég a hidratáláshoz, nagyon szeretem. Jó sokáig is elég, kuponnal pedig tökéeltes vásár!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

VictoryFord

2019. március 25.

Sajnos nekem nem jött be. Fénylik tőle a T-zónám,nem is hidratál eléggé,a szemem pedig könnyezik az illatától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

zsoxcore

2019. március 18.

Nagyon friss illatú, könnyed állagú, gyorsan beszívódó krém. Számomra pont elegendő annyi hidratálás, amennyit ez a termék nyújt. Nem okozott irritációt, pattanásokat, mitesszereket. Nem hagyott sem ragacsos, sem "nehéz" érzetet maga után. Akár egy vizesebb sminkalapként is jól funkcionál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak