Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: stelbrig, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. március 2.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Sminkeltávolító kendő méregtelenítő hatású szőlőkivonattal és E-vitaminnal, normál és vegyes börre.

kissagi19

2019. január 17.

Nyáron, napközben ha úgy érzem, hogy sok piszok tapadt a bőrömbe, akkor ezzel szoktam áttörölni. Alkalomszerüen sminkelek, azt nagyon gyengén hozza le. Viszont első osztályűan frissít, tisztít napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

zonga

2018. november 10.

Nekem tetszik! Nagyon kellemes az illata. A kendők szépen tisztítanak, jól felfrissítenek, érzem a hatását, és valóban jól eltalálták az állagát is. Van benne anyag rendesen, de nem csöpög, nem ragad. A bőrömet nem irritálta, nem csíp, nem ragad, friss, tiszta , puha a bőröm használat után. Fontos, hogy nem szárít, és a tonikot is meg lehet vele spórolni, a kendő után nem szoktam tonikot használni. Örülök, hogy viszonylag sok darab van benne.
Valószínűleg minden koszt nem szed le, az erős sminkekhez is kevés lehet, olyankor arclemosó is kellhet mellé/helyette, de egy átlagos napon vagy utazáskor kiváló.
Nekem kisebb kendő is elég lenne, de ettől ez még egy jó termék, megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 10.

beresregina95930

2018. szeptember 28.

Ár érték arányban szerintem ez egyik legjobb!
Friss, üde illata van, elég nedves és az anyaga megfelelő. Nem irritálja az egyébként nagyon érzékeny arcbőrömet.
A sminket kb 90%ban eltávolítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Ár érték arányban szerintem ez egyik legjobb!
A sminket kb 90%ban eltávolítja.

ivanbogi

2018. június 4.

Utazásokhoz vettem! Egész jó, jól megbirkózik a sminkkel, kellemes az illata! Nekem tetszik :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

clover12

2018. április 21.

Ezt használom már pár éve, néha próbáltam mást is, de azok nem váltak be ennyire. Ezt se nevezném tökéletesnek, én sokkal jobban szeretném ha nedvesebbek lennének a kendők. De így is eddigi legjobbam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Zsepi88

2018. március 2.

Már szinte csak ezt használom smink lemosásához, imádom :) Nem olyan zavaró, mint az olajos lemosók, friss érzetet ad a smink eltávolitása után is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Barbara94

2017. november 20.

Nagyon szeretem ezt a törlőkendőt, kíméletes. Nem csípi a szemet. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Nagyon szeretem ezt a törlőkendőt, kíméletes. Nem csípi a szemet. Ajánlom!

szivecske

2017. november 15.

Nem lett kedvenc... nem elég nedves és drága is.
Amugy annyi pozitívum, hogy az illata jó és a kendők anyaga is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Nem lett kedvenc... nem elég nedves és drága is.
Amugy annyi pozitívum, hogy az illata jó és a kendők anyaga is

Hiuz

2017. július 5.

Nagyon szeretem ezt a törlőkendőt, a bőrömnek is tetszik, vízálló sminkemet jól távolítja el. Az illata is szuper, utána nem ragad a szemem körül a bőr, mint más olajos lemosóknál. Többször akciózzák a DM-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

sweety99567

2017. június 18.

Kicsit durvanak érzem a kendőt viszont eddig ez a termék tudja a legjobban leszedni a sminkem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.