Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2018. február 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel, gránátalma kivonattal és hialuronsavval valóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

poszike22

2022. január 5.

Nagyon kellemes hidratáló, hűsítő arc maszk, teljesen energizálja és feltölti az arcomat, sokkal üdébb a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 5.

Pingvinke

2021. november 3.

Nagyon szeretem ezt a maszkot is. Nincs erős illata, a krém/folyadék vastagon van benne. Nagyon kellemes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

Betti1113

2021. július 12.

Kicsit féltem hogy pénzkidobás lesz, mert eddig csak olcsóbb maszkokat használtam, de annyira fel volt hipeolva hogy gondoltam megér egy próbát. Megérte az árát, az illata nagyon nagyon tetszett, az eddigiekhez képest ezt volt a legkellemesebb és legkényelmesebb érzés viselni abban a 15-20 percben, a hatása számomra nem volt annyira szembetűnő mint más maszkoknál, viszont határozottan tovább tart a hatása. Meg vagyok vele elégedve, de sok helyen majd' 2 ezer forintért árulják, annyit pedig nem adnék érte 😅 viszont ha újra látom leárazáson biztos hogy be szerzek legalább egy-két darabot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

zdoreebaba

2021. július 9.

Mostanában eléggé rákaptam a drogériás fátyolmaszkokra. Szenzációs ez a szuper hidratáló verzió. Ezzel a legjobb a délutáni pihenő. A vízhiáyos arcbőrömön 15-20 percig hagytam fent és jóformán a maszkon lévő összes anyagot szó szerit felzabálta. Egy igazi tápanyagbomba. Az illatától nem vagyon különösen elájulva, de a bőröm szerette. Sima, puha bőrt eredményez. Az eddigiek közül ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

malnahal

2021. július 6.

Sokszor akciósak a garnier fátyolmaszkok, akkor leemelek egyet-kettőt a polcról, mert a teljes árukat sokallom amúgy... ez a verzió az egyik kedvencem, szépen hidratál, kémiai hámlasztó után használom, használata után gyorsan felteszem a hidratálómat és így másnap reggelre szép kisimult, plump lesz az arcbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

0rs0ly4

2021. június 21.

Estére tettem fel, nem vártam tőle csodát, mert a Garniertől egy másik maszkot használva kiütéses lett az arcom.. Viszont ez a maszk szèpen hidratál, másnap puha, kisimult arccal ébredtem, ès nem csak egy napig tartott a hatása.
Legközelebb is ezt a textil maszkot fogom választani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Legközelebb is ezt a textil maszkot fogom választani.

marshmellow

2021. június 10.

Nem feltétlenül erre van kitalálva, de én a napégett arcomra tettem fel. Mert hát vagyok olyan szeleburdi hogy elfelejtsem a reggeli fényvédőmet pont egy kirándulós, napsütéses napon...
A lényeg a lényeg: estére nyoma se volt a pirult bőrömnek, nem hámlott és szépen hidratálta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

TimyeK

2021. április 20.

Ajándékba kaptam, egész jó kis maszk. A formája jó, kellően vékony az anyag, így szépen fent marad. Elég sok szérum volt a tasakban, így a dekoltázsom is be tudtam kenni vele. Az arcom pihe-puha, kisimult és hidratált lett tőle. Sajnos a hatása nem tart sokáig, körülbeül 2 napig. Az összetevői lehetnének szebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Bambi80

2021. április 16.

Szeretem a Garnier maszkokat,nekem semmiféle irritációt nem okoz.Tobb félét kipróbáltam már ez az egyik amit rendszeres újra veszek.
Puha tőle az arcbőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 16.

Puha tőle az arcbőröm

cattitude

2021. március 22.

leárazáson vettem, de szerintem legközelebb kihagyom, nem nagyon csinált semmit a bőrömmel, ahhoz meg drága. az illata szerintem nem annyira erős, a maszk formája rendben volt, nekem nem maradt sok szérum a tasakban. nem irritált, de nem is vettem észre semmi extra hidratálást vagy feszesítést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1