Best of Beauty 2019

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2018. február 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel, gránátalma kivonattal és hialuronsavval valóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

Ár: 500 Ft , Eladó: lavflorance
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Fátyolmaszk / Textilmaszk kapszula
Ár: 1290 Ft (+ajánlott posta) , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: egyszer használt (1 darab kis kapszulát próbáltam, de nekem nagyon macerás) :), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy banki utalás után ajánlott posta
IrisAnn

2019. június 23.

Szépen hidratál, jó érzés volt használni. Sajnis nem tart egy hétig a hatása, még csak néhány napig sem, de egyszer-egyszer jól esik a használata. Nekem nem tetszik benne, ahogx a társaiban sem, hogy nagyon sok rajta a kence és a maszk mérete is hatalmas az arcomra. Nekem összességében 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Tudi

2019. május 29.

Szo-szo.. Szépen hidratál, de az amit írnak, hogy egy heti hidratáló szérumnak elegendő táplást nyújt.. hát azt nagyon kétlem.. egy napi max.. már csak azért sem, mert szerintem ilyen távlatokban semmilyen csoda kence sem hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Zsan21

2019. április 7.

Szeretem, napokra "feltölti" a bőröm. Persze elég drága, ennyit sajnos nem ér. Ha kényeztetésre vágyom akkor azért belefér 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

dbetti93

2019. március 16.

Kipróbáltam már 2-3 típust ettől a márkától, de nem lett a kedvencem egyik sem. Az illata nagyon jó, de engem kifejezetten zavar hogy mekkora a maszk mérete. Az államnál lóg le leginkább, de amúgy az én arcomra nagyon nagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Marcsi66

2019. január 5.

Nem olcsó,ünnepek előtt vettem ,750Ft,Most használtam először,meglep h csak közepes az értékelése,mert nekem nagyon jót tett,Látványos ,vízhiányos bőröm hálás érte,Sok van a tasakban,én még másnap mertem felhasználni,mert bontott bele nyúltam,,,veszek még,jó kis maszk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 5.

SzLili17

2018. december 29.

Imádom! Jó sokáig fent szoktam hagyni amíg a maszk teljesen ki nem szárad (kb. egy film ideje). Ami a tasakban marad jó sok cucc azt pedig kb. még egy hétig kenegetem. Smink alá is szuper, és estére is. Akciósan szerintem megéri, kb 600 forintért egy egész heti arcápolás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Wee

2018. december 29.

Nagyon sok hatóanyag marad a tasakban kivétel után.
És nagyon sok marad a maszkon használat után.
Radírozás után szoktam feltenni, és tényleg szuper hidratáló az illata nagyon jó.
Sosem bántam meg.
Kicsit pazarlásnak érzem, mert amennyi a tasakban van abból két maszk is kijönne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Nagyon sok hatóanyag marad a tasakban kivétel után.
És nagyon sok marad a maszkon használat után.
Sosem bántam meg.

Doci0331

2018. november 27.

nagyon szuper maszk! Extrán hidratálja a bőrt és olyan sok terméket tartalmaz amelyet még fel lehet használni a nyaki tájékra, már többször vettem ezt a maszkot és még fogom a jövőben is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

elike

2018. november 25.

Ez egy klassz maszk, teljesen felveszi a versenyt a koreai fátyolmaszkokkal. A hatását látom és érzem - puha, egyenletes színű bőr, pár napig tart a hidratáltáság. Mivel rengeteg benne a "cucc", én kétszer használom, első alkalommal a fóliát sem veszem le, hanem azzal kifelé teszem el - így lassabban szárad.
A második alkalom után a még nedves kendővel áttörlöm a dekoltázst, nyakat, karokat. Az arcon maradó nedvességet finoman beleütögetem a bőrbe és hagyom teljesen felszívódni, úgy nem marad ragacsos érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

petrovicsberta

Korcsoport: < 18
2018. november 21.

Egyszerűen imádom. Nagyon hidratálja a bőrt. A maradék folyadékot a tasakból elteszem egy kis tégelybe, és felkenem, amikor úgy érzem, hogy szüksége van a bőrömnek a hidratálásra. Szépen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 21.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1