Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2018. február 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel, gránátalma kivonattal és hialuronsavval valóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

Ár: 450 Ft , Eladó: csengekormoczy
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp. személyesen, előre utalás után posta
Csandi93

2020. február 16.

Most van fenn az arcomon. Tőlem aztán lehet akármilyen hatása, de a mèrete szőrnyű. Szemem ès a szàm alig látszik ki olyan kicsre vágták ki. Reggeli kávèzàs így utána jön. Relaxàlàsra vettem nem szenvedèsre. Egy olcsóbb Baleàs maszk sokkal kènyelmesebb. Ja, ès így az orromra se tudtam rendesen felhelyezni, mert nem igazodik az archoz, pedig nincs nagy orrom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Kriszta888

2020. február 12.

Nagyon elégedetlen vagyok mert a maszk bőrirritációt okozott!! Egész este lángolt az arcom, majd reggel főképp az ornyergemen és a szemem környékén vörös foltok voltak és érzékeny volt a bőröm mint napégés után. Nincs hiperérzékeny arcbőröm sosem okozott még egy arcmaszk sem ilyen problémát.
A maszkot a leírásnak megfelelően használtam, 1 perccel volt tovább rajtam, majd amikor levettem amit nem szívott be a bőröm azt egy kozmetikai koronggal elegyengettem. Az összetevőket is megnézhettem volna, elsőre jól hangzik, de 3 napig tartott még rendben jött az arc bőrőm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Vivus94

2020. január 20.

Beauty-fesztiválon kaptam, alapvetően sokallom az árát. Másokkal ellentétben én nem éreztem különösebb illatot/szagot illetve a maszk méretével se voltak problémáim. Könnyű volt felhelyezni, az arcomon maradt nem csúszkált. Körülbelül 30 percet volt az arcomon, akkor már éreztem, hogy egy-két foltban megszáradt, a maradékot belemasszíroztam a bőrömbe. Előkészített arcomon használtam, de ennek ellenére nem csípett, jó érzés volt viselni, megnyugtató, relaxáló. Szépen hidratált, de a hatása azért nem tart 7 napig, bár ezt nem is vártam tőle. Alapvetően tetszik, akciósan lehet, hogy még venni fogok belőle, de teljes áron nem éri meg szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Shinylittlescalpel

2020. január 17.

Szerintem kimondottan büdös. Sehogy sem stimmelt a maszk, kicsik voltak a lukak rajta (pedig pont az szokott lenni a bajom, hogy a legtöbb maszkon túl nagyok). A szaga miatt 1 percig bírtam magamon. Utána kicsit csípte a bőröm, pedig nem kimondottan érzékeny. Egyáltalán semmi nem tetszett benne. (A feketét is próbáltam az egész jó.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

bernadettu

2019. december 3.

Beauty fesztiválos csomagban volt, magamtól nem vettem volna meg, de kíváncsi voltam rá, mit tud.
A felhelyezése könnyű volt, az arcomról azért lecsúszott ha felültem, tehát inkább relaxálós maszk.
A bőröm feszesebb lett tőle, talán még másnap is éreztem hatását, de az hogy 7 napi szérum adagnak felelt meg ez az egy maszk (ahogy a csomagolása állítja) az talán igaz valamennyire: a tasakban nem igen maradt szérum, de a maszkban rengeteg anyag van, én a dekoltázsomra tettem fel a 2. alkalommal, mert az arcom már nem tudott több szérumot beszívni.
A hatása viszont nem tart 7 napig és inkább használok a hét minden napján szérumot, mint ezt.
Szerencsére semmi irritációt nem tapasztaltam.

Egynek jó,talán akcióban / kuponnapokon érdemes vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Szerencsére semmi irritációt nem tapasztaltam.

Egynek jó,talán akcióban / kuponnapokon érdemes vásárolni.

Panna57

2019. november 8.

Pár napig tényleg érezhető a hatása, bár az egy hetet sokallom, talán 2 max 3 napig. A maszk felvitele elég nehézkes, nagyon nagy a mérete, a szememnél pedig kifejezetten kicsi, viszont az illata csodálatos, és nagyon kellemes az a 15 perc amíg viselni kell. Én a maszkot két alkalommal szoktam használni, mivel a levétele után rengeteg krém marad a maszkon és a tasakban is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

stollarbella

Korcsoport: < 18
2019. november 5.

A maszk túlságosan nagy és az arcomat csípte is így nekem nagyon nem jött be:((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 5.

A maszk túlságosan nagy és az arcomat csípte is így nekem nagyon nem jött be:((

IrisAnn

2019. június 23.

Szépen hidratál, jó érzés volt használni. Sajnis nem tart egy hétig a hatása, még csak néhány napig sem, de egyszer-egyszer jól esik a használata. Nekem nem tetszik benne, ahogx a társaiban sem, hogy nagyon sok rajta a kence és a maszk mérete is hatalmas az arcomra. Nekem összességében 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Tudi

2019. május 29.

Szo-szo.. Szépen hidratál, de az amit írnak, hogy egy heti hidratáló szérumnak elegendő táplást nyújt.. hát azt nagyon kétlem.. egy napi max.. már csak azért sem, mert szerintem ilyen távlatokban semmilyen csoda kence sem hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Zsan21

2019. április 7.

Szeretem, napokra "feltölti" a bőröm. Persze elég drága, ennyit sajnos nem ér. Ha kényeztetésre vágyom akkor azért belefér 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1