Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2018. február 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel, gránátalma kivonattal és hialuronsavval valóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

laanyka

2017. április 7.

a rózsaszín jobb!!ez nekem too much - miután levettem azután is tocsogott az arcom a cucctól amivel át van itatva a maszk. kicsit kényelmetlen a viselete, sztem érdemes sűrűn forgatni... de a végén a bőrömön egyértelműen éreztem a friss hatást, ezért mégis megérte használni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

ViviN

2017. április 5.

Ez komoly?? hidratáló bomba?? hát nekem szárazabb lett a bőröm utána mint volt, másnap reggelre az összes száraz rész elkezdett viszketni és hámlani, hatalmas csalódás+ pénzkidobás, pedig szeretem a márka termékeit, de ez ....

Lillababa

2017. április 5.

Ajándék volt, én a parfüm miatt nem vettem volna meg és az ára is túlzás szerintem, de kellemes volt a használata, kétszer is fel tudtam tenni, elég jól feltöltötte a bőröm, az illat sem irritált szerencsére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Marietta50

2017. március 29.

Már 3 alkalommal használtam, teljesen felfrissült utána a vízhiányos bőröm, nagyon puha lett. A mérettel, felhelyezéssel semmi problémám nem akadt. Nagyon sok anyagot tartalmaz, amiből még 30-40 perces fent lét után is marad a maszkon, de inkább több legyen benne, mint kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

cooleva

2017. március 16.

Nekem nem vált be. Száraz a bőröm és ez a termék semmit sem csinált vele.. rosszabb sem lett, de jobb sem. Nehéz feltenni, elég gagyi az alakja és nem illeszkedik :( Az összetevői pedig borzalmasak..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

req

2017. március 16.

Nagyon vízhiányos, száraz bőrömet nagyon jól hidratálta. Sokkal feszesebb, élettelibb lett a fakó arcbőröm. Nálam felért ez most egy kozmetikai kezeléssel.
Teljesen megvagyok vele elégedve. Biztos, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Teljesen megvagyok vele elégedve. Biztos, hogy újra fogom venni!

zsoofii

2017. március 13.

Szeretem a fátyolmaszkokat, épp ezért vettem meg ezt is kipróbálni. Korábban a zöldet próbáltam, az nagyon tetszett, de ki akartam próbálni a többit is. Az előttem szólókhoz hasonlóan én is csalódtam benne. A mérete nekem sem túl megfelelő, de ezen túl tudom tenni magam.Hidratált is valamennyire, kellemes puha tőle a bőröm. Viszont használat után néhány órával nagyon csúnyán kipattogtam. Ezt a fajtát biztosan nem veszem meg újra.

UP: Eltelt két nap, és a helyzet csak romlott, az arcom tele van apró gyulladt pattanásokkal. Ha lehetne, egy csillagot sem kapna, nagyon csalódott vagyok. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

dorci1994

2017. március 6.

Én csalódott vagyok. Akkora felhajtás volt ezek körül a maszkok körül, hogy muszáj volt kipróbálni. Szerencsére 600 Ft körüli áron vásároltam a Müllerben, de eredeti áron sokalltam volna. A maszk mérete tényleg nem túl jó, de ez még nem is zavarna annyira. Az érzet amit a bőrön hagy egyáltalán nem kellemes, olyan mű érzetet ad, beledolgoztam a fel nem szívódott anyagot a bőrömbe, de végül mégis arcot mostam mert ragadt, kényelmetlen érzés volt. Maradt volna még anyag a maszkon, de azóta se nyúltam hozzá. A hatása se volt annyira extra, puha lett ugyan a bőröm, de szerintem ez a ragacsos anyagnak volt köszönhető. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Pyross

2017. március 4.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam. Akciósan vettem. Nagyon tetszett a csomagolása, a tapintása, az illata pedig fantasztikus. Szépen feltettem, azonban pár másodperc után csípni kezdte a bőröm, pedig nem érzékeny. Azért fent hagytam a 15 percig. Mikor levettem persze jó piros volt az arcom, viszont nagyon puha és kellemes illatú. Szerencsére a pirosság gyorsan elmúlt. Másnap is jó érzés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Vanda234

2017. március 2.

A 3 maszk közül ez a 2 legjobb a zöld után.
Alapból vegyes bőröm van de tél végére teljesen kiszárad kikészűl, ez nagyon hidratálta kellemes illata volt könnyű felhelyezni.
Egyedül csak nagyon nagyon drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

A 3 maszk közül ez a 2 legjobb a zöld után.
Egyedül csak nagyon nagyon drága

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1