Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2018. február 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel, gránátalma kivonattal és hialuronsavval valóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

elike

2018. november 25.

Ez egy klassz maszk, teljesen felveszi a versenyt a koreai fátyolmaszkokkal. A hatását látom és érzem - puha, egyenletes színű bőr, pár napig tart a hidratáltáság. Mivel rengeteg benne a "cucc", én kétszer használom, első alkalommal a fóliát sem veszem le, hanem azzal kifelé teszem el - így lassabban szárad.
A második alkalom után a még nedves kendővel áttörlöm a dekoltázst, nyakat, karokat. Az arcon maradó nedvességet finoman beleütögetem a bőrbe és hagyom teljesen felszívódni, úgy nem marad ragacsos érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

petrovicsberta

Korcsoport: < 18
2018. november 21.

Egyszerűen imádom. Nagyon hidratálja a bőrt. A maradék folyadékot a tasakból elteszem egy kis tégelybe, és felkenem, amikor úgy érzem, hogy szüksége van a bőrömnek a hidratálásra. Szépen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 21.

Aniiii

2018. november 18.

Semmi extrát nem tud, de attól még kellemes érzés feltenni. Túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Semmi extrát nem tud, de attól még kellemes érzés feltenni. Túl drága.

domjandora11

2018. november 6.

Nekem ez csak három csillag. Igaz, hogy sokszor használatos, de nekem utána nagyon ragacsos marad a bőröm. Tényleg egy hidratálóbomba, de szerintem túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Onewitch

2018. november 4.

Nekem nagyon bevált ez a termék, tényleg “megitatja” az arcbőrt. Hatása napokig érezhető. Kéthetente szoktam használni, negyed órát van az arcomon és utána csak vattapamaccsal letörlöm. Nálam 5 csillag az egyszerű használat és a remek hidratálás miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

dottih

2018. október 27.

Szebbé teszi a bőrömet, a hatása kb 2 napig tart. A formája az én pici fejemre kicsit túl nagy de megoldottam. Tényleg tele van folyadékkal szóval nem dobtam ki hanem visszatettem a "zacsijába" és most használtam másodszor (rá egy hétre). Viszont még így is sok benne a folyadék így elteszem jövőhétre amikor majd kinyomkodom belőle és rákenem az arcomra. Így nézve sokáig tart
4 csillag az ára miatt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

4 csillag az ára miatt :)

lilla28

2018. október 24.

Körülbelül fél éve használom hetente egyszer és nagyon bevált. Megnyugatja a bőrőm, puha és "friss" lesz tőle. Az arcom utána nem ragad. Nekem bevált termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

bernatd

Korcsoport: < 18
2018. október 10.

Én nagyin szeretem. Kozmetikai kezelések után szoktam használni, amikor kiszáradt az arcom. Egyből rendbehozza, puhává teszi a bőrömet. Nagyon kellemes, hidratál érzésem van utánna. Az egyetlen negatívum az ára(de a legtöbb hasonló maszk is ilyen árban van), és az, hogy sok felesleges termék marad a tasakban. De ezen kívül mindent szeretek benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 10.

reginagalambos

2018. október 4.

Semmi különlegeset nem tud, hidratál, de csak annyira, mint a hidratálókrémem. Mégis jó érzés feltenni egy fátyolmaszkot. Az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Mandulaszem

2018. szeptember 16.

Nagyon jó maszk. Pihe-puha arcbőrt varázsol irritáció nélkül. Viszont az ára kissé borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1