Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2018. február 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel, gránátalma kivonattal és hialuronsavval valóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

sgabii95

2018. augusztus 14.

Szép, puha bőrt varázsol. Viszont drága, ennyi pénzért nem éri meg. Szembe kerüléskor irritál, kipirosodás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

chistani

2018. augusztus 14.

Már megbántam, hogy egyáltalán megvettem. Megtisztított arcbőrre vittem fel, a szemnek és a szájnak kihagyott nyílással nekem is meggyűlt a bajom, be kellett vágnom ollóval, mert sehogy sem illeszkedett. Apropó ennél a műveletnél, ahol kicsit is hozzáért a szememhez nagyon csípte. A másik negatívum mellette, hogy sok apró pattanást okozott - a napi rutinomon nem változtattam, csak ezt iktattam be. Pozitívum, hogy a bőröm tényleg pihe-puha lett utána, de ezt egy jó hidratáló krémmel is el lehet érni vagy egy sokkal jobb koreai maszkkal! Akciósan vettem - szerencsére - teljes áron nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Andrea1198

2018. július 30.

Ugyan az a véleményem itt is. Nagyon drága, van ennél olcsóbb, ami ugyanazt a hatást kelti, vagy még jobbat. Illata mondjuk nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

badryka

2018. július 25.

Amit ígér, azt nyújtja, viszony az ára kifogásolható :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Amit ígér, azt nyújtja, viszony az ára kifogásolható :(

xfxff349

2018. július 6.

Pontosan ugyanaz a vélemény, mint a másik Garnieres maszknál. Egész szép lett utána az arcbőröm, kb 2 napig tartotta is a hatását. DE teljesen felesleges ennyiért megvenni, horror az ára ahhoz képest, hogy semmi extra összetevője nincs, semmi plusz/kiemelkedő dolgot nem nyújt. És ami a legnagyobb baja, hogy én nem tudom kire szabták ezt a maszkot, de nem az átlag női arcra az teljesen biztos. Ahol nagyobbnak kéne lennie ott kicsi, ahol kisebbnek ott nagy és ezáltal egyáltalán nem simul rá az arcbőrre. Ja és a szemnél-szájnál vágott lyuk baromi kicsi és keskeny (az orr részénél meg túl hosszú..), azt érdemes ollóval kiigazítani. Ami pozitívum, hogy sok folyadékba van beáztatva, már-már túlságosan sokba is, inkább ebből az folyadék-adagból 2 maszkot kellett volna csinálni, mert a bőr ezt a mennyiséget nem tudja beszívni... Teljes áron senki ne vegye meg, mert az kész pénzkidobás, max leakciózva, de még úgyse nagyon éri meg szerintem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

candy28

2018. június 30.

Jó kis maszk utána sima és hamvas lesz a bőröm. Én mondjuk az ajánlott időnél tovább fent hagyom. Az illata is jó. A minusz 1 csillag az ára miatt van. (Csak akkor veszem, ha akciós)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

EszterS05

2018. június 25.

Semmi extra. Lehet kapni hasonló maszkokat sokkal olcsóbban. Nem volt rossz, de szerintem nem ér ennyi pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Cormia

2018. június 14.

Nagyon szeretem ezt a maszkot :)
Frissít, nyugtat, hidratál. Sokkal jobb utána az arcom. Az ára elég húzós, de azért ki lehet fogni rá akciókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Nagyon szeretem ezt a maszkot :)

Venusz1984

2018. június 11.

Nem rossz termék, szépen hidratálja a bőrt. Jó sok cucc van benne. Csak azért 4 csillag mert vannak jobb fátyolmaszkok is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

katalinmester13

2018. június 5.

Nekem tényleg hidratáló bomba. Meglepett. Nem egy "Narüko pillangója", de egész jó! Háromszor is használtam ugyanazt a maszkot. Ha szabad, ha nem! Most már az ára is jóval kedvezőbb ( 650 Ft körül). Nekem bőven megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 5.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1