Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2018. február 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel, gránátalma kivonattal és hialuronsavval valóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

nikolett

2018. január 17.

Hááát... nem sok mindent csinált. A ragacsos érzés nálam is megvolt, rajta hagytam éjszakára, esélyt adva neki. Reggel kb. ugyanúgy néztem ki, mint este, a használata előtt, szóval nem egy olyan maszk, amit minden héten használok majd (illetve soha többet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Alex0920

2018. január 14.

Hát még mindig nem ez a kedvenc fátyolmaszkom, a lyukak rosszul vannak kivágva, nem tudom milyen arcra találták ki, de ennyire közel ülő szemeket még nem láttam. Ahogy kiveszed a maszkod a tasakból csöpög róla ez a ragacsos massza és a fele benne marad a zacsiban. Nagy nehezen fel lehet varázsolni, majd szórakozni kell egy fólia lehúzásával, aminek nem látom értelmét. 15 perc elteltével természetesen nem szívja be az ember bőre a sok cuccot, így érdemes kicsit tovább fent hagyni, ha a csípős nagyon hideg érzéstől el tudunk egyáltalán vonatkoztatni. A maszk leszedése után pedig ragacsos bőrérzetet kapunk, szóval nem újra vevős lesz a termék, főleg ennyi pénzért. Szerencsére kuponnal vettem fél áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

birokitti

2018. január 13.

Még sosem használtam ilyen fajta maszkot, de most, hogy az egyik Garnier karácsonyi csomag féláron volt, micellás vîzzel, így kipróbáltam. Hát... először nagyon vicces és jó érzés volt, de kb. 5 perc után elkezdett csípni. Azért megvártam az előírt időt, és a maradék anyagot pedig belemasszíroztam a bőrömbe, így a ragacsosság is pár percen belül elmúlt. Viszont a homlokomon még 1-2 óráig ott volt a maszk nyoma, mintha leégtem volna... egyéb hatása nemigen volt, ennyi pénzt, amennyibe eredetileg kerül, nekem nem érne meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

hadri

2018. január 10.

Kezdjük a pozitívummal: rengeteg féle fátyolmaszkot kipróbáltam eddig, de ez illeszkedett az arcformámhoz a legjobban (nem volt aránytalanul nagy, de is nem lógott rá a maszk a szememre). Azonban ez volt az első, aminél nem tudtam kivárni az előírt hatóidőt, mert annyira csípett, hogy 5 perc után le kellett vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

vszidonia

2018. január 5.

Elég sok fátyolmaszkot próbáltam már, és fogok is :) Hát. Nem voltam elájulva tőle, pontosabban az összetevőitől, de problémát nem okozott. Ennél olcsóbb, jobb maszkokat is találtam már, úgyhogy nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Antonietta

2018. január 4.

Igaz, hogy puhítja a bőröm, és a maradékot el tudtam kenni a nyakamra, a dekoltázsomra és a kezemre, de hagy maga után egy ragacsos érzetet. Koreai 200ft-ot arcmaszkok ezerszer hatékonyabbak és még az áruk is jobb. Nem rossz, de ennyiért nem veszem újra. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

PattiiT

2017. december 30.

Nekem nagyon bevált, kisimult, puha és ragyogó arcbőröm lett tőle. A használatát megkönnyíti a kék szövet cucc, amit hozzá kapunk. Az ára viszont a termékhez képest túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

CeCeDrake

2017. december 30.

Egy ezres volt a micellás víz és ez a maszk. Hát nem estem tőle hasra.
1. Borzasztóak az összetevői.
2. 800 Ft körüli áron biztos nem venném meg.
3. 5 perc után le kellett vennem, mert csípett.
4. Este használtam, reggelre tele lett az arcom kiütéssel.
5. Pazarlás, mivel ez nem egy jó összetevőkkel rendelkező masz, hogy a maradék anyagot később fel tudnám használni szérum gyanánt.
Nem ajánlom senkinek! Van ebben az árkategóriában jó maszk is, nem csak ez a sz.r

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Egy ezres volt a micellás víz és ez a maszk. Hát nem estem tőle hasra.
1. Borzasztóak az összetevői.
2. 800 Ft körüli áron biztos nem venném meg.
3. 5 perc után le kellett vennem, mert csípett.
4. Este használtam, reggelre tele lett az arcom kiütéssel.

Milkycaster

2017. december 15.

Nekem egyáltalán nem szívódott be és egy masszív ragacsos réteget hagyott az arcomon. Változást nem igazán tapasztaltam, talán egy leheletnyivel lett puhább a bőröm. Annyi más, sokkal jobb arcmaszk van ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Lilium

2017. december 12.

Kiütések lettek tőle az arcomon, erre korábban nem volt példa..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Kiütések lettek tőle az arcomon, erre korábban nem volt példa..

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1