Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2018. február 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel, gránátalma kivonattal és hialuronsavval valóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

Fabi95

2017. július 16.

Anyukámnak vettem, mert nagyon kíváncsi volt mit tud ez a maszk. (Ugye a reklám..😃). Ma ki is próbálta; frissnek, hidratáltabbnak érezte az arcbőrét. VISZONT: anyunak normál bőre van, a termékre rá van írva hogy normál, de érzékeny bőrűek is használhatják. Azért hangsúlyoztam ki anyu bőrtípusát, mert ennek ellenére feszül és ég az arca. Csak remélni tudjuk, hogy elmúlik neki egy nap alatt. Hozzáteszem én a zöldet próbáltam, ugyan úgy égett tőle az arcom + még pár pattanásom is lett tőle. Szóval egyik sem újravevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

SchmitterBettina

2017. július 12.

Épp most vettem le az arcomról! Szépen hidratálta az arcom, puha, feszes lett. Arra kiváncsi leszek, hogy meddig tart ?! Rengeteg cucc van benne, lehet hűtőbe teszem és felhasználom mégegyszer. Felrakása nekem nehezen ment, kicsi lenne a fejem nem hiszem. A szemem körül kicsi volt máshol meg ráncos maradt. Összeségében elég jó kis maszk ez, ha akciós lesz biztos újra megveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Blackxentric

2017. július 9.

Kellemesen hidratál és rengeteg cucc van benne, amit megéri kifacsarni belőle egy kis tégelybe. Feltenni kicsit macerás nem tudom minek kellett a kék réteg is. Nem csodaszer, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Newsee89

2017. július 9.

Sima arcpaki...semmi extra.ennyiért nem veszem meg többet...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 9.

Sima arcpaki...semmi extra.ennyiért nem veszem meg többet...

Dominika28

2017. július 8.

Egyszer probáltam ki az arcom utána nagyon szép puha lett ,de csak pár óráig tartott ez a hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Pappetra99

2017. július 8.

Nagyon kellemesen hűsítette az arcomat, viszont jól hidratál de még sem annyira , mint amilyenre számítottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

022Flower

2017. június 27.

Nem használt túl sokat csak a hűsítő hatása miatt adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 27.

Nem használt túl sokat csak a hűsítő hatása miatt adok 2 csillagot.

Karmilla

2017. június 22.

Nem rossz, de nem is csodaszer. Arra jó ha egy hét nyaralástól kiszáradt(klórosvíz+ erős napsütés) arcot megmentsen. Nekem 15 percig volt fent, eléggé ki volt száradva az arcom. Kb 2 óra után tünt fel hogy kezd puha és csillogó lenni az arcom. Szerintem macerás feltenni, első pár percben kicsit égő érzés de elmúlik. 4 nap után már semmi nem látszott belőle :( Nem éppen hosszútávú segítség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Szlilla19

2017. május 20.

Én mind a három fajtát kipróbáltam, de nekem ez jött be. Hidratál, szuper az ára, számomra egy csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

lazybutterfly

2017. május 18.

Már több koreai/tajvani fátyolmaszkot is próbáltam ezért kíváncsi voltam, hogy egy nyugati márka mit tud összehozni. Azt kell, hogy mondjam kellemes meglepetés ért. Az illata elsőre nem nagyon tetszett, de egészen hozzám nőtt és hatásos is volt. Szépen feltöltötte a bőröm és miután beszívódott az arcom egészséges ragyogást kapott. A textúrája nekem kicsit ragacsos volt, de gondolom ez preferencia kérdése. Az ára tűrhető, a neten ennyiért van olyan márka amiből hármat is lehet rendelni, de olyan is mi 2-3-szor drágább. A kék védőrétegnek nem látom értelmét, célszerűbb lehúzni mielőtt feltenné az ember. Rengeteg szérum volt benne elég volt a nyakamra, a mellkasomra, a vállamra és még a karomra is jutott. Érdemes a kék védőréteget és a maszkot is kicsavarni használat után, mert rengeteg szérum van még benne amit fel lehet használni.
Összességében tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Összességében tetszett.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1