Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2018. február 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel, gránátalma kivonattal és hialuronsavval valóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

curlyangel

2017. május 13.

A legjobb! Hidratál és olyan érzést ad mintha angyalok masszíroznának. Le se akarom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

DoraBernadett

2017. május 12.

Az egyik legszuperebb fátyolmaszk az eddig használtak közül. Szuperül feltöltötte a bőröm, kisimult tőle az arcom. Azért nem kap 5 csillagot, mert az árát kicsit sokallom érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

dalmuska

2017. április 23.

Annyira szuperül feltölti a bőröm nedvességgel, tényleg. Viszont, ez max két napig érezhető, de nem is vártam többet. Valahol olvastam, hogy a hidratáló hatása akár egy héten át érezhető, de ez bizonyára mese habbal. No mindegy.
Egyszer vettem csak, akciós volt a Rossmannban. Nem bántam meg, hogy megvettem, mert tényleg baromi jól hidratált, egyszerűen mesés volt a hatása, de az ára egyszerűen kétségbeejtő. :D Vicc, hogy ennyit elkérnek érte. Talán ha majd ismét akciós lesz akkor megveszem, bár, még akkor is szerintem elképesztően magas ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

szanii

2017. április 23.

Szeretem az újdonságokat, ezért gondoltam, kipróbálom. Még sosem használtam textilmaszkot, meglepődtem, mikor megláttam :D Először majdnem elfelejtettem lehúzni azt a kék védőréteget. De utána már "kényelmesen" feltudtam rakni, illeszkedett az arcomhoz. A szemnél is nagyon jó, nem csípte egyáltalán, megfelelő a kialakítása. Szerintem túl nagy fejhez csinálták, de ez részletkérdés, hisz megoldható a felhelyezés.
Normál bőröm van, néha pattanások.... Mikor levettem, sokkal jobbnak, tápláltabbnak, hidratáltabbnak éreztem az arcom. Viszont ennyi, ez el is múlt, másnap már mintha mi sem történt volna.
Újra nem hiszem, hogy veszem, most a zöld társát fogom kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Újra nem hiszem, hogy veszem, most a zöld társát fogom kipróbálni.

szzsuzsa0822

2017. április 23.

Nagyon szeretem! Valóban hidratált és üde lesz tőle a bőröm, az illata nagyon jó. 4 csillag csak az ára miatt, sajnos ennyit nem ér egy használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

kpaci

2017. április 17.

Én nehéznek találtam a használatát is (ömlött belőle a szérum...) és nem is hatott semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Claudia31

2017. április 16.

Nekem be vált! Akciósan vettem a Rossman-ban.Épp most vettem le az arcomról. Kb; 30 percet hagytam fenn. Teljesen beszivta, szinte szarazon húztam le.
Az eredmény: puha, frissebb, feszesebb, üdébb arcbőr!!!
Azt kaptam amit igért!
Teljes áron nekem kicsit drága, de meg biztos ujra fogom venni, és különleges alkalmak elött fogom használni.
4 csillag, de csak az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Az eredmény: puha, frissebb, feszesebb, üdébb arcbőr!!!
Azt kaptam amit igért!
4 csillag, de csak az ára miatt.

_-Mia-_

2017. április 15.

Szerencsere nem artott, de nem is hasznalt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Szerencsere nem artott, de nem is hasznalt...

Krikri

2017. április 14.

Nagy csalódás volt. Egy szép hétvégén gondoltam extra hidratáláshoz juttatom a bőrömet. Kellemes a használata, jó a maszk mérete, szépen fel lehet tenni. Sajnos a használata után úgy három napig mintha lökte volna ki magából az arcbőröm, azt amit a maszkból magába szívott. Viszketett és piros lettem tőle. A zöld testvérével tettem még egy próbát, de ugyanez volt a tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Closet

2017. április 7.

Száraz a bőröm, mostanában meg különösen ezért akartam kipróbálni ezt a "hidratáló csodát" Legalább 20 percig hagytam a bőrömön, de nem volt felfrissült érzésem mikor lehúztam a maszkot, ami krém pedig az arcomon maradt megpróbáltam beledolgozni a bőrömbe, de az sem tett vele semmit. Ez tényleg pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1