Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arclemosó érzékeny bőrre szalicilsavval, amely finomítja és tisztítja a pórusokat, eltávolítja a szennyeződéseket. A hammamelis formula megnyugtatja a bőrt, anélkül, hogy szárítaná.

Fanba

2018. március 6.

az illata jo de felesleges egy arclemosoba. hatasat nem erzekeltem különosebbnek. viszont erdekes a gel formula az teny, hogy hulyenek ereztem magam az elsö hasznalatnal, hogy most ezt lekell e mosni avagy sem. De nem kell legalabbis remelem. elhasznalom de semmi különös minusz egy hely a polcomon miatta. itt viszont csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

AnnaLAKK

2017. június 8.

Nagyon kiszámíthatatlan a bőröm ezért is vettem érzékeny bőrömre való tonikot. Sajnos még ez is sok volt neki már az első használat után apró pici pattik lettek az arcomon mintha valami irritálná pedig jó lett volna, ha működik nálam is mint a többieknél. Az állaga nekem külön pozitívum, sokkal könnyebb így használni nem issza fel a vattapamacs, és az illata isteni. Ezért is árulom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Gift Box

2017. május 26.

Nagyon meglepődtem az állagán, azt hittem ez egy hagyományos tonik, de nem. Kicsit ilyen zselés, sűrűbb folyadék, ami tele van buborékokkal. Az elképzelés nagyon tetszik, hogy hatékonyan kezeli a bőrproblémákat, és emellett "sensitiv" is. Az államon fogalmam sincs miért, de megjelent néhány pattanás, ezeket kiválóan kezelte, 2-3 nap alatt jelentős mértékben javult a helyzet, szóval eddig tetszik. Remélem, hogy a pórusaimat is összehúzza kicsit hosszabb távon. Bár azt hittem, hogy kiválthatom vele a tonizálást, de én úgy érzem, hogy ugyanúgy szükséges arclemosás után még egy tonikkal is átfutnom a bőrömön, majd utána jöhet ez, és miután beszívódott még egy kis krém. Már csak azt az egyet nem értem, hogy Mülleren kívül miért nem kapható sehol sem (ahogy rengeteg más Garnier termék sem).

(Azért nyugtassatok meg, hogy ti is vattapamacsra kenitek és nem mossátok le, ugye? :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

DawnMelody

2017. május 4.

Megfelelően tisztít, nem irritál, a bőrképem jelentősen szebb, mióta ezt használom. A kialakulófélben lévő pattanások fejlődését is megakadályozza és eltünteti; még csak nem is szárít! Kb. 3 hete használom, egyelőre ő a tökéletes. :) Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

nikfekete

2017. április 11.

Még csak pár napja használom, az illata jó, nem csíp szépen leszedi a smink maradványokat micellás lemosó után is! :)
A zsíros bőrömet mattítja kicsit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 11.

A zsíros bőrömet mattítja kicsit.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: PEG-8, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Caprylyl Glycol, Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak