Garnier

Ár:   649 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. január 4.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szuper-hidratáló, revitalizáló fátyolmaszk dehidratált bőrre, gránátalma kivonattal, hialuronsavval és növényi szérummal.

Nausiica

2019. november 14.

Már 4x vettem belole , feltettem akkor 1-2 napig szép nem olyan száraz borom lett tole .Tobbnyire 2x használtam mert volt elég termék benne reggel és este. Kellemes érzés ajánlom mindenkinek egyszer kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

EstelleEszter

2019. augusztus 29.

Egyszer kipróbáltam, jó érzés volt, frissítő, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Egyszer kipróbáltam, jó érzés volt, frissítő, de semmi extra.

TKataa

2019. július 20.

Nem rossz, de nem is egy csodaszer. Az ideiglenes puhaságon kívül nem vettem észre különösebb hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Cserne

2019. július 11.

Csodát nem művel, bár meg kell hagyni, hogy a bőröm utána puhává válik. Ami nagyon nem tetszik, de lehet csak az én próbálémám, hogy nagy az arcomra a maszk. A másik, hogy szanaszét folyik a gél, ami benne van, azt megpróbálom nyakra kenni, de olyan irdatlan mennyiség marad a tasakban... Németországban fele ennyibe vettem a Rossmannban, amíg kint vagyok elhasználgatom, de otthon biztos nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

anyujobbantudja

2019. április 16.

Millió fátyolmaszkot próbáltam már, ár-érték arányban az egyik csúcs drogériás cucc nálam és mindig van a polcon egy tarcsiban. Szottyosra van itatva gezemicével, hatalmas maszk ami tökéletesen befedi mindenhol az arcot, utána valóban sokkal szebb a pofim, kellemesen puha és nedves, enyhe fénnyel. Akciósan pláne megéri az árát, vegyes bőrre is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

panpan

2019. március 28.

Kényelmes volt felhelyezni, puha lett tőle utána a bőröm. Ennyit tudok róla mondani, nekem nem volt különleges termék, nem hiszem, hogy újravásárolnám ilyen áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

rekucccc

2019. január 17.

Nekem tényleg nagyon érzékeny az arcbőröm, ezért is döntöttem a Garnier mellett, remélve, hogy ez nem fogja irritálni, viszont rettenetesen csípte az arcom és miután leszedtem ott maradt pirosan a nyoma:( Ettől függetlenül látom, hogy a legtöbb embernek bejött, de szerintem az extrém érzékeny bőrüek gondolják meg, kipróbálják-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

anii99

2018. december 4.

Hetente 2x használom,igazán meg vagyok elégedve vele. Alapból nem száraz a bőröm, sőt inkább picit zsíros, de így télen mindig szeretek egy kis extra hidratációt adni a bőrömnek. Igazán feltölti az arcom, jó sok termék van benne, nem spórolták ki :D Kellemesen hűsít, használat után 2 napig igazán puha a bőröm. Mind a 3 félét kipróbáltam, azokkal is elégedett vagyok :) Összességében egy nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

lizix

2018. szeptember 11.

Kicsit sok volt a maszkon a zselé, szó szerint csucsogott, ami nem baj, csak kicsit nehézkesebb volt a maszk kihajtása.
Tökéletesen illett az arcomra, nem csúszott le, mindenhol befedte. Én a maszk felhelyezése előtt csináltam egy bőrradírozást. Elégedett voltam vele, feltöltötte az arcomat, szép sima lett utána a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Lattelover

2018. szeptember 5.

Kozmetikai kezelések mellé szerintem tökéletes maszk otthoni hidratálásra. Önmagában egy maszktól szerintem csodát ne várjunk, de ha néhanapján szeretnék egy kis pluszt adni a bőrömnek arra mindenképpen jó. Amíg az arcomon van kellemesen hűsít, majd ha leveszem a bőröm nagyon puha és friss érzetű, sőt még másnap reggel is. A maszk mérete is tökéletes, bár egy kicsit sok rajta az "anyag", de úgy gondolom ez nem feltétlenül negatívum. Nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1