Garnier

Ár:   649 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. január 4.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szuper-hidratáló, revitalizáló fátyolmaszk dehidratált bőrre, gránátalma kivonattal, hialuronsavval és növényi szérummal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ahalasz

2020. október 14.

Ez egy csoda! Emlékszem, első használat után leszedtem, majd hívtam valakit video chaten, aki teljesen ledöbben hogy de kisimult a fejem :D
Azóta is rendszeresen használom, amolyan hétvégi 'wellness' része, felteszem, majd ha letelik a 15 perc jöhet le, a maradék anyagot bemasszírozom a bőrömbe. Imádom, arról nem is beszélve, hogy annyi anyag van benne ami simán elég 2 használatra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

zhophia

2020. október 1.

Nem rossz ez az arcmaszk, nagyon látványosan hidratál, nálam kb. 3-4 napig érződik a hatása. Viszont amikor hetente használom, kipirosodik tőle a bőröm, úgyhogy csak alkalmanként szoktam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Provence

2020. szeptember 18.

Az egyik legjobb drogériás maszk! Nagyon szépen hidratál, 2-3 napig érzem a hatását. A többi garnieres maszkhoz hasonlóan, bőven át van itatva szérummal, így 1 maszk 2-3 alkalomra elég (köztes időben hűtőben tárolom). Kuponnapok alkalmával érdemes betárazni belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Nausiica

2019. november 14.

Már 4x vettem belole , feltettem akkor 1-2 napig szép nem olyan száraz borom lett tole .Tobbnyire 2x használtam mert volt elég termék benne reggel és este. Kellemes érzés ajánlom mindenkinek egyszer kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

EstelleEszter

2019. augusztus 29.

Egyszer kipróbáltam, jó érzés volt, frissítő, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Egyszer kipróbáltam, jó érzés volt, frissítő, de semmi extra.

TKataa

2019. július 20.

Nem rossz, de nem is egy csodaszer. Az ideiglenes puhaságon kívül nem vettem észre különösebb hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Cserne

2019. július 11.

Csodát nem művel, bár meg kell hagyni, hogy a bőröm utána puhává válik. Ami nagyon nem tetszik, de lehet csak az én próbálémám, hogy nagy az arcomra a maszk. A másik, hogy szanaszét folyik a gél, ami benne van, azt megpróbálom nyakra kenni, de olyan irdatlan mennyiség marad a tasakban... Németországban fele ennyibe vettem a Rossmannban, amíg kint vagyok elhasználgatom, de otthon biztos nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

anyujobbantudja

2019. április 16.

Millió fátyolmaszkot próbáltam már, ár-érték arányban az egyik csúcs drogériás cucc nálam és mindig van a polcon egy tarcsiban. Szottyosra van itatva gezemicével, hatalmas maszk ami tökéletesen befedi mindenhol az arcot, utána valóban sokkal szebb a pofim, kellemesen puha és nedves, enyhe fénnyel. Akciósan pláne megéri az árát, vegyes bőrre is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

panpan

2019. március 28.

Kényelmes volt felhelyezni, puha lett tőle utána a bőröm. Ennyit tudok róla mondani, nekem nem volt különleges termék, nem hiszem, hogy újravásárolnám ilyen áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

rekucccc

2019. január 17.

Nekem tényleg nagyon érzékeny az arcbőröm, ezért is döntöttem a Garnier mellett, remélve, hogy ez nem fogja irritálni, viszont rettenetesen csípte az arcom és miután leszedtem ott maradt pirosan a nyoma:( Ettől függetlenül látom, hogy a legtöbb embernek bejött, de szerintem az extrém érzékeny bőrüek gondolják meg, kipróbálják-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Vizes oldat, melyet amelyet gőz-desztillációval nyernek ki a nagylevelű csodamogyoró leveleiből. A növény többi részéhez képest viszonylag kevés biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1