Garnier

Ár:   295 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   8 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arcmaszk matcsával és kaolinnal (fehér agyag) zsíros és vegyes bőrre, mely azonnal megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől és a faggyútól. Nem tartalmaz parabént.

vocy

2020. június 2.

Kellemes maszk nagyon, szépen megtisztítja a bőröm. 1 tasak kb 2 alkalomra elég nekem, úgy hogy nem csak az arcomra, hanem a nyakamra is jut belőle. Kb 20 percig hagytam fent és utána szép és üde lett a bőröm. Biztosan újra fogom venni, mert nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

SzSofi

2019. augusztus 23.

Kicsit félve vettem meg mert, kombinált a bőröm, de érzékeny. Mostanában kicsit zsirosabb, olajosabb bőröm, szükségem volt, valamire ami egy kicsit felfrisit, erre tökéletes volt. Amin meglepődtem, hogy nem száritotta ki a bőrömet, kellemes extra friss érzetet hagyott maga után. Felvitelénél nekem is furcsa volt nem is csipett hanem inkább bizsergetett. A kiszerelése nekem egy használatra sok volt kettőre kevés inkább pazarlásnak éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Jelizz

2019. augusztus 4.

A Fiona maszk :D felvetele utan tenyleg husit es bizserget ami nekem tetszik, nem konnyu lemosni de jol tisztitott es tetszett is . Ujra vennem. De csodat nem tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

lorafair22

2019. május 27.

ÚR ISTEN! Hát ez egy álom! Felkentem, nagyon jó illata van! nekem tetszik ez a szép zöldes szín is :D én 1órát a bőrömön hagytam, lemostam és voálá! annyira bársonyos, feszes és matt lett tőle a bőröm EGÉSZ NAP és éreztem az illatát is, olyan mintha egy méregdrága luxus arckezelésen jártam volna, úgyhogy aki még ki szeretné próbálni siessen ,mert megfogom venni az összeset! hahaha

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

sztike

2019. május 9.

Engem nem zavar a parfüm, nem zavar az állag, nem zavar a szín, sőt, még a lemoshatóságával sincs bajom. De azt, hogy konkrétan megégette 2 foltban az arcomat, azt nem tudom elnézni. A szokásos arctisztítóimat használtam előtte, még csak nem is radíroztam, szóval nem tudom másra fogni. Nagyon fájt már a felkenéskor is az a 2 terület (az orrom melletti rész), miután lemostam, jó vörös volt, ma reggel pedig vörös, hámló, húzódó foltokkal keltem, teljesen olyan, mintha megégett volna. A márka többi hasonló maszkját inkább ki sem próbálom. Az ember azért vesz ilyeneket, hogy ápolja a bőrét, nem azért, hogy tönkretegye....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

bendi13

2019. március 21.

Fantasztikus!! 164 igen 164 Ft-ba kerül a Tesco-ban a kiárusításban, nem akartam elhinni. Nagyon könnyed, habos-krémes állaga van, könnyű eloszlatni az arcbőrön. Az illata nagyon intenzív és a szemem is irritálta kb 2 percig. Szerencsére ez elmúlt. 20 percig hagytam fennt, ennyi idő kell neki, hogy jól megszilárduljon. Valóban nehéz lemosni. Miután megtöröltem az arcom, egy ultramatt, babapuha arcbőr fogadott. A pórusokat összehúzta, a pattanásokat visszahúzta. Fantasztikus csodaszer, holnap veszek még 10 db-ot.😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Kriszta180222

2019. március 18.

Elsőre megijedtem mert nekem is nagyon csípte az arcom, de aztán szerencsére el is múlt. A hatása viszont nagyon tetszik, szépen összehúzza a pórusokat, és nagyon tiszta lett utána a bőröm. Ennyi pénzt simán megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

evelinsz

2018. december 30.

A csomagolás felbontásakor az illata nagyon parfümös volt, de nekem tetszik, szóval ezzel nem volt problémám. A csomag felét használtam el az arcomra, egyben túl sok lett volna. Felvitelkor csípte az bőrömet, de nem zavaróan, ahhoz tudnám hasonlítani az érzést, amikor nagyon hideg van kinn és valakinek megcsípi az arcát. Felvitel után 2 perccel ez az érzet megszűnt. A halványzöld massza nagyon hamar, egy olyan 15-20 másodperc alatt megszilárdul a bőrön. 10-12 percig hagytam fenn, kicsit nehezen lehetett lemosni, de nem volt vészes. Feszesebb és tisztább lett tőle az arcbőröm, hatása másnap is érezhető. Szerintem 300 forintért csodálatos arcmaszk, akinek ez nem felel meg, az váltson drágábbra. :) Egyébként a parfümös illat lemosás után nagyon kicsit megmarad és nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

Rainbowgirl14

2018. december 16.

Sajnos semmit nem csinált az arcommal. Nagyon erős, parfümös illata van. Először kicsit csípett, de ez az érzés aztán elmúlt. Nagyon-nagyon nehezen jött le, alig tudtam lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

SimonO

2018. december 5.

Tiszta arcbőrt eredményezett, viszont semmi különlegeset nem csinált a bőrrel, piros foltok sem tűntek el. Vastag rétegben vittem fel, megszáradva nehezen tudtam lemosni vízzel. Az illatát nem éreztem csak a tasakból, de az sem zavart. Szerintem nem drága, ezért is próbáltam ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Kaolin 0 0