Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nyugtató arctonik , száraz bőrre, virágmézzel, 96% természetes eredetű összetevővel. Nem tartalmaz parabént, színezéket és szilikont. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Anthaval

2019. március 23.

Jaj, nekem nagyon nem jött be... Igaz, hogy a sminket többé-kevésbé leviszi, de nekem iszonyatosan szárítja a bőrömet. Az illata viszonylag kellemes, de csak e miatt újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

kkytty21

2019. március 20.

Szerintem finom az illata, az arcomat egyáltalán nem szárítja. Nekem nem csípett, sőt nagyon jó érzés a bőrömnek. Olyan, mintha hidratálná és szépen lehozza a szennyeződéseket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

pigglypig

2019. március 19.

Gyorsan beszórtam a kosaramba, mert a párom már húzta a száját, hogy megint itt fogunk megrohadni a DM-ben (:DD), így nem volt lehetőségem megnézni az összetevő listát, csak a "kulcsszavak" ragadták meg a figyelmem: dry skin, honey, natural, comforting, na mondom, ez olyan rossz nem lehet. Így utólag látva azért nem makulátlan a helyzet, viszont csodák-csodájára az érzékeny, kiszáradásra hajlamos bőröm szereti. Nem húzódik utána, mint sokszor a tonikok után, nem csíp egyáltalán. Sőt, szégyen, nem szégyen, volt olyan, hogy részegen hazaesve véletlenül ezzel mostam le a sminkem micellás víz helyett (Garnier mindkettő, ennél tovább nem láttam :D), és csak a végén tűnt fel az illata miatt, a szemem nem irritálta. Azért ezt a használati módot nem ajánlanám ettől függetlenül :)

Összességében nálam ez nyerő terméknek bizonyult, talán jobban is szeretem, mint a Balea med tonikot. Szerintem trónfosztás történt, a jövőben ezt a mézeset fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Szamesz

2019. február 17.

Nincs az az igazi mézes illata, de ettől függetlenül nagyon kellemes. Megfelelően végzi a dolgát. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

PatriciaF

2019. január 29.

Érzékenyebb bőrre kifejezetten ajánlanám! Nincsen használat utána túl hűsítő hatása, nem fogja kimarni az érzékenyebb bőrfelületet, valamint nagyon ügyesen távolítja el a nem látható szennyeződéseket. Az illatában azonban érezni, hogy nem tudták azt a teljesen természetes mézes illatot elérni amit valószínűleg szerettek volna, inkább egy rosszabb minőségű méhviaszra hasonlít az illata, de mézre biztos nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

zfruzsi

2018. december 18.

Ez az első Garnier tonik, ami nem igazán jött be. Valószínűleg ez csak személyes "hiszti", de nekem nagyon nem tetszik az illata ennek a termékcsaládnak, úgyhogy jól belefutottam, mikor megjelentek és megvettem egyszerre a tonikot és az arckrémet. A tonik egyébként végezte a dolgát, bár én ezt nem elsőként használom, így már csak a maradék szennyeződéseket kell eltávolítania - ezt viszont tudta és frissítette is az arcom. Az illat az egyetlen, ami nekem nem jött be, de mivel ez elég intenzív, így nem tudtam sosem kizárni/elhanyagolni. Biztos, hogy ezt nem veszem újra, de más Garnier tonikkal fogok kísérletezni még, mert a tudásuk szuper és a többiben eddig nem csalódtam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

zsokaszabo

2018. július 23.

Kicsit furcsa, hogy szalicilsavas termék, főleg, hogy száraz bőrre ajánlott. Az én kombinált bőrömnek pont azt nyújtotta, amit egy toniktól elvárok, se többet, se kevesebbet.

DodoCore16

2018. május 6.

Nem kedvelem a Garnier termékeket, de ez az arclemosó kivétel. Könnyen eltávolítja a szennyeződéseket és a smink maradékokat, és kellemes érzetet hagy maga után a bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Eperke

2018. január 5.

A többi Garnier tonikot nem igazàn szeretem de ennek adtam egy esélyt ,hàtha ez màs lesz... És igen... Nagyon szeretem ... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

cintialaura

2017. október 15.

A kék, sensitive Garnier tonik pattanásokat okozott, és erre cseréltem le. 3 napos használat után nem okozott még problémát, nem szárít, az esetleges arclemosás utáni húzódást megszünteti. Puha arcot eredményez, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey