Garnier

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Vulkáni kőzetet és agyagot tartalmazó arcmaszk tág pórusokra, mely azonnal csökkenti a méretüket és simává varázsolja a bőrt. Nem tartalmaz parabént.

livia0

2019. szeptember 9.

A tasak tartalma valóban két alkalomra elég, melegíti is a bőrt ami nekem kifejezetten tetszik. Az egyetlen arcmaszk ami valóban pórusösszehúzó hatással bír. Lemosni popsitörlővel szoktam, majd sminklemosóval átmegyek újra az arcomon és nem marad semmi az arcomon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

evaedinakiss

2019. szeptember 6.

Nekem egy tasak kb két alkalomra is elég, ecsettel viszem fel az arcomra, azzal jól el tudom oszlatni. Felvitel után tényleg melegít kicsit, de később ezt nem éreztem. Lemosni szivaccsal és meleg vízzel könnyen letudtam, nem maradt színes tőle az arcom. Az eredmény utána viszont baromi látványos volt. Nekem nagyon összehúzta a pórusokat, és az egész arcom egységesebb, matt lett. Hozza amit ígért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

tsolya

2019. február 24.

A tasakja nagyon megfogott, kíváncsi voltam, hogy mit is tud valójában. A színe elsőre meglepően érdekes volt. Felvitel után szinte azonnal érezhető volt a maszk melegítő hatása. Körülbelül 10 percig hagytam fent az arcomon. Lemosás után meg voltam elégedve a végeredménnyel. A pórusaim kevésbé voltak láthatóak, az arcom pedig matt lett. Ez az eredmény megmaradt nagyjából pár napig. Összességében meg vagyok vele elégedve, tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

SimonO

2019. január 14.

Érdekes szín, állag és ráadásul tetszett, hogy melegítő arcmaszk. A meleg mellett sajnos az alkohol is érződött a bőrömön.
Az arcot mattá tette, tiszta érzetet adott használat után. Illetve egy narancsos arcot. Szerencsére letörölhető volt arclemosóval.
Tisztában voltam, mit kentem az arcomra, egyszer elég is volt. Alumínium- fém és alkoholszármazékok tömkelege.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Orchydea

2018. december 19.

Jól melegit, könnyen felkenhető és jó sok van a tasakban. Én 2x használtam fel, mert elégge vastagon kentem, de szerintem ha véknyabban használtam volna 3x is bejárná. Tisztitani minimálisan tisztitott DE lemosás után még mindig maradt egy piros réteg az arcomon (amugy a maszk szine is pirosas) amit arclemosóval és mizellás vizzel kellett eltüntetni( először azt hittem hogy képzelődök de a vattakorong bizonyitotta hogy igazam volt) igy az ápoló hatása oda is lett neki. Emiatt nem figom újra venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

nayao

2018. november 5.

Az állagával/kenhetőségével nem volt baj, de különösebb csodát sem tett. Ezenkívül pedig nekem egy sima arcmosással nem jött le teljesen a bőrömről, arclemosót is kellett újra használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Mesike91

2018. július 9.

Nem vagyok arcmaszkos, de néha veszek egyet-egyet. Eddig ez kimagaslóan tetszik. Porust összehuzza, jól melegit, nagyon kellemes érzés. Enyhe, természetes illata van. Nagyon sok van egy adagban, de így jut a dekoltázsra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

nikfekete

2018. március 27.

kis mintát vettem belőle próba képpen. érdekes volt az állaga, hogy ragad és nem megszárad, mint az agyagos maszkok. kb 15 percet hagytam az arcomon, valóban melegít kicsit ez jó érzés volt.
A bőröm matt nem lett utána, de a miteszereket szépen kitisztította. Nagyobb kiszerelésben nem hiszem, hogy megveszem, a l'oreal és a nu skin agyag maszkja sokkal jobb nála.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

nicolekitti

2018. március 25.

Elsőre meglepődtem, hogy mekkora tasak egy alkalomra, de amilyen sűrű kellett is ennyi.
Kellemesen melegítette az arcomat, könnyű volt lemosni. A pórusaimat összébb húzta, nem irritálta az arcomat.
Nem hiszem, hogy újra veszem, mert olyan semmi extra érzésem nem maradt utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Nem hiszem, hogy újra veszem, mert olyan semmi extra érzésem nem maradt utána.

SzL

2018. március 16.

Az állaga nagyon sűrű számomra és kézzel nem is sikerült nekem egykönnyen. Sok termék volt a tasakban, az egész arcom/nyakamra elégvolt. Az illata egy picit erős, de még nem a vészes kategória.
Kb 15 percig hagytam fent, de ekkora még kevés száradt meg.
Lemosni azonban meglepően könnyű volt. Valóban mattította az arcom és a miteszereim is tisztábbnak tűntel. Megvoltam elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Kb 15 percig hagytam fent, de ekkora még kevés száradt meg.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Tea-Lactate, Urea, Sorbitol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Sorbitol h 1 1

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.