Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2013. január 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Friss és könnyű összetétele nem zsíros, azonnal beszívódik. 24 órán át hidratálja a bőrt, megtölti energiával és hatékonyan védi a külső káros hatásoktól. Szőlőkivonat tartalma folyamatosan tápláló hatóanyagokat juttat a bőrbe, melyek segítik a bőrsejtek megújulását. Az E- és B5 vitamin megvédi a bőrt a mindennapok agressziói ellen. Tartósan hidratált, rugalmasabb és feszesebb, egész nap frissességtől ragyogó lesz. Kiváló sminkalap.

Kiszerelés: 50 ml

nagyregina22

2017. július 13.

Sokàig hasznàltam,nem volt gondom vele.
Szàraz bôrömre jò volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Sokàig hasznàltam,nem volt gondom vele.
Szàraz bôrömre jò volt

Enca

2014. december 11.

Ezt is megvettem, kispénzű főiskolás koromban, nagyon szerettem egy hétig. Aztán kivert a ragya... Kentem tovább, mert jó illata volt, könnyen felszívódott. Aztán vállalhatatlan lett a bőröm, így letettem, s nem jött új patti. Soha többé nem használtam, s az INCI-t látva nem is fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

pronto

2014. május 24.

régen évekig ezt a krémet használtam, de aztán már túl öregnek éreztem magam hozzá, illetve átálltam a natúr kozmetikumokra. könnyű, gyorsan felszívódik, isteni illata van, friss és üde.
akinek nem szempont, hogy natúr legyen és még nincs 25, annak tudom ajánlani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

akinek nem szempont, hogy natúr legyen és még nincs 25, annak tudom ajánlani!

grosesaxl

2013. május 26.

Ez a krém szinte az összes házi készítésű kozmetikumom alapja (nivea krém mellett). Nagyon jól hidratál,de extrakönnyű,nem tömít el,nem nehezít. Az illata finom és nagyon sokáig elég. Kb 2 éve megvan az a tégely,amiből csinálom a cuccaimat,egy másikat pedig rendszeresen használok. Imádom... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.