Garnier Ultimate Blends Coconut Milk  & Macadamia Oil Sampon
Garnier Ultimate Blends Coconut Milk  & Macadamia Oil Sampon

Garnier

Garnier Ultimate Blends Coconut Milk & Macadamia Oil Sampon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 11.

Kategória:   Samponok

Parabénmentes sampon száraz hajra kókusztejjel és makadámdió olajjal, az ápolt, hidratált, fényes és egészséges hajért.

hayleygates

2020. március 3.

Gliss kurról váltottam erre. Nagyon jó az illata, és szép puha lesz a hajam tőle. Nem hagy zsíros érzetet, bár az én hajam se nem száraz se nem zsíros. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

doreszka94

2018. augusztus 10.

Véletlenül került hozzám ez a sampon, nem is nagyon használtam, eddig. Balzsamjával együtt használom, nagyon puha és könnyen fésülhető a hajam tőle. Az illatát is sokáig érezni használat után. Pozitîv csalódás ez a sampon nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

heedi

2018. február 20.

Sajnos nekem nem jött be, pedig nagyon szerettem volna, ha használ.
Nekem 3 napos, hajlakktól mentes hajon még 2 soron sem tisztít eléggé, valamilyen réteget hagy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Sajnos nekem nem jött be, pedig nagyon szerettem volna, ha használ.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.