Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moncica, Módosítva: 2014. május 5.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, töredezett hajra

eperturmix

2017. szeptember 19.

Az illata teli találat,hatása szívás..nálam.Kifésülhetővé teszi a hajam,de ez nem túl nagy elvárás egy balzsamtól.Más jótékony hatását nem tapasztaltam,az illata sem marad meg.Legnagyobb baj,hogy samponjával együtt nagyon zsírosítanak,2 nap se kell és zsíros kenyér vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

doreszka94

2017. január 15.

Angliából kaptam tesómtól. Néhány hete használom a egész termékcsaládot (sampon, balzsam, maszk, olaj) és imádom. Csodálatos illata van, ami nagyon sokáig megmarad. Könnyen fésülhető és nagyon szép fényes a hajam tőle. Nagy kár, hogy itthon nem lehet kapni, még szerencse, hogy a nagy kiszerelésűt kaptam, így sokáig elég lesz minden.

Update: A fél flakonnal fogyott el kb 2 hónap alatt és még mindig nagyon szeretem. Szeretem használni, jól hidratálja a hajamat. Az illata továbbra is szerelem. Szép, fényes, egészséges a hajam. Nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.

Színezék. Lilás piros.