Garnier

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml vagy 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 21.

Kiszerelés:   250 ml vagy 400 ml
Kategória:   Samponok

Gyengéd nyugtató sampon

A Garnier létrehozta az új, nyugtató és ápoló összetételű, kifejezetten vékonyszálú hajra és érzékeny fejbőrre kifejlesztett Ultra Doux formulát. Összetételében megtalálható: az ápoló tulajdonságairól ismert rizskrém. Az érzékeny bőr ápolására szolgáló zabtej pedig segít megnyugtatni az érzékeny fejbőrt. Eredmény: Haja hidratált és ápolt lehet, elnehezítés nélkül. A haj fényes, lágy tapintású és teljes hosszában védett lehet. A fejbőr akár azonnal megnyugodni érződik.

Parabénmentes. Érzékeny fejbőrön, bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt

little.shana

2023. július 22.

A csomagolása az illata és az állaga újra visszahívott hozzá, ezek miatt szerintem megéri újravenni. Egyébként egy átlagos kb. 4 csillagos sampon lenne, de ezek miatt 5ös nekem most. Még ami felértékeli nekem, hogy imádja a zabot az arcom és a hajam, és ebben van zabkivonat. :)

Nagyon tetszik a csomagolása és az illata. Miután megszárad a haj még lehet érezni, éppen kellemesen, nem tolakodó. A hatása szerintem átlagos, nekem nem segített a fejbőrömön, a hajmosást se tudtam vele kitolni, szóval egynek elmegy, és egyedül az illata miatt szívesen is fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 22.

bogcsii

2023. február 18.

Nekem a legtöbb sampontól viszket a fejbőröm, találtam egy gyerek sampont amit használok az bevált, de mivel szeretem az újdonságokat ki akartam próbálni valami újat, így esett a választásom erre amit egy skincare csaj oldalán láttam. Megvettem, úgy voltam vele ettől is viszketek majd de majd jó lesz a felmosóba. Na hát nem viszket a fejbőröm, nem zsírosodik hamarabb a hajam, és nem szárít. Szóval meglepődtem, és felváltva használom majd azzal a gyerek samponnal amit alapból használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 18.

Kingucii

2023. január 12.

Számomra nagyon nehéz jó sampont találni, mert a kínálat 98%-tól viszketek.
Több, mint3 hónapja használom a balzsam, hajpakolásával együtt és azt kell, hogy mondjam elmegy. Nem viszketek tőle, viszont hihetetlen gyorsan zsírosodik a hajam. 😐 Illata mennyei, sok sem kell belőle mert remekül habzik. Puha, fényes a hajam. Ezért csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 12.

Számomra nagyon nehéz jó sampont találni, mert a kínálat 98%-tól viszketek.

Agnes91P

2022. október 4.

Ár-érték arányban hihetetlenül jó. Puha, fényes, illatos lesz tőle a hajam, és olyan könnyed, jó tartású, amilyen mostanában nem szokott lenni. Megemelkednek a tövek, az egész olyan könnyű és friss, "átfúj a hajamon a szél" - érzésű lesz. A fejbőrömet sem bántja szerencsére, pedig amiatt aggódtam egy kicsit. Jobban bejött, mint a professzionális, drága samponok, bár azért jobban örülnék, ha szulfátmentes lenbe, de biztosan újraveszem így is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 4.

dorqaap

2022. április 10.

Itt Ausztriában Wahre Schätze márkanév alatt futnak ezek a samponok. Szeborreás fejböröm van, nagyon kényes a samponra. Tudom, hogy a zab nyugtató anyag, ezért így is kerestem sampont, hogy tartalmazza. Örülök, hogy erre rátaláltam. Tetszik, csak az az erős illat nem kéne bele.
Update: elfogyott a Nizoralom és reménykedtem benne, hogy csak ez a sampon elég lesz a gyulladt fejbőrömre, de sajnos nem. Jó lenne, de nem nyugtat eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 10.

dorcus89

2021. november 7.

Az egyik legkedveltebb sampon a drogériás termékek közül. Nagyon jó az illata és puha tőle a hajam. Kevés elég belőle mert jól habzik, sokáig elég. Nem tudok róla rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

nkata

2020. július 3.

A drogériás samponok közül ez az egyik legjobb amit az utóbbi időben használtam. Kellemes érzetű és nagyon puha lett tőle a hajam, azonban a fejbőrérzékenységemen nem segített, kicsit viszketett tőle a fejem. Az illata egyébként baromi jó, viszont én több összetevőre is érzékeny vagyok pl illatanyagra is, szóval én annak ajánlanám ezt a sampont akinek nincs komolyabb érzékenysége, azoknak biztosan beválik a saját balzsamjával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Panni21

2019. december 5.

Sajnos ugyanúgy nem vált be, mint a pakolása, holott vannak kifejezetten jó samponok ebben a szériában, nem értem. Szárítja a hajam, rendezetlen lesz, a kedvenc pakolásom se teszi rendbe. Kár érte, mert az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Carmen9595

2019. november 14.

Ez egy csodaszer!
Kegyetlen száraz a hajam, de mikor ezt a sampont használom annyira szép lesz tőle a hajam. Ajánlom bátran ! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Ez egy csodaszer!

Nyuszikaaah

2019. szeptember 30.

Imádom. Tényleg nyugtatja a fejbőrömet, és puha lesz tőle a hajam. Finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)