Garnier

Ár:   779 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. május 26.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Balzsam meggyengült és töredezett hajra

A formula a méhkaptárak hárm kincsét rejti magában:

• Méhpempőt, amely egy erősító hatásáról ismert revitalizáló elixír.
  • Propoliszt, amely védelmet nyújtó hatásáról ismert.
  • Méznektárt, amely értéke nektár lágyító és tápláló tulajdonságai miatt.

Eredmény: Haja tápláltabb, erősebb, védett és regenerált egészen a hajvégekig. A haj könnyen formázható, fényesebb, ellenálló és egészségesebbnek látszik.

Lovemyhair

2018. november 5.

Úgy tudom, hogy most Botanic Therapy néven fut, mivel csak így találtam meg a polcokon. Nagyon jó kis termék elérhető áron. Jól hidratálja a hajamat, érezhetően puhább tőle, könnyen ki lehet fésülni, nem zsírosít, az illata meg valami csodálatos, még a következő hajmosásnál is érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Candy21

2018. március 21.

Szeretem ezt a balzsamot érezhetően hidratálja fényessé és puhává teszi a hajam. Használata után könnyű kifésülni. Az illata nagyon finom. Az ára is rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

ttelokinkojpa

2018. január 1.

Tavaly ősszel használtam és az illatát nagyon szerettem, másik Ultra Doux samponnal használtam. Csodát nem tett a hajammal, de segített regenerálni, fényt adott neki. A minap találtam otthon egy kicsit belőle, megintcsak jót tett a hajammal. Lehet, hogy újraveszem a jövőben, ha a következő projekt nem jön be. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

norci1126

2017. június 16.

Új sanpont kerestem, mert a szülés után csomókban hulló hajamat könnyebben akartam kifésülni (hátha így kevesebb hullik ki) és egy kicsit megerősíteni. Az akciós ár fogott meg, 500 ft-ért egy próbát megér, gondoltam, vettem sampont és balzsamot is. Erősebbnek egyelőre nem látom, de fényesebb, könnyebben fésülhető a hajam. Az illata mennyei, egész sokáig lehet érezni. A hajvégek töredezettsége szemmel láthatóan javult, nem érzem elnehezedettnek a hajam. Ha hosszabb távon is beválik, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Jelizz

2017. június 8.

Nagyn szeretem imádom az illatát, és jól hidratál!!!!! egyenlőre BEST :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Nagyn szeretem imádom az illatát, és jól hidratál!!!!! egyenlőre BEST :D

Phoebiee

2017. május 17.

Azt kell mondjam 6-700 Ft-ért egészen jó kis balzsam. Picit zsírosodik a hajam tőle, de hidratál, és az illata mennyei. A samponjával együtt használtam. Lehet, hogy újra veszem, még elválik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

eperturmix

2017. február 12.

Samponnal együtt,egynek elmegy kategóriák.Rontani nem rontott,csodát pedig nem vártam,nem is kaptam.Az illata jó,kicsit sokat kell belőle kinyomni.A kifésülést,nem tudom mennyire könnyíti meg,én még fújtam rá gliss kurt,igy persze,hogy kitudtam.Zsírosítani nem zsírosított,ugyanúgy 3.nap mostam meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

clauu

2017. január 17.

Az egyik kedvencem☺illata remek es a hatasa is az egyik legjobb ebben az arkategoriaban 😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Madison27

2016. november 10.

A samponjával együtt használom, teljesen elégedett vagyok a hatásával. Az illata nagyon, kellemes, a hajvégeim kevésbé szálasak a használata után, könnyíti a kifésülést és fény hatást is kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

stiles

2016. október 25.

Imádom az illatát, viszont semmi különöset nem tesz a hajammal, ugyanúgy száraz marad a vége és nem könnyít a kifésülésen sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Honey

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Tartósítószer.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.