Garnier

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: auberginecat, Módosítva: 2017. október 31.

Kategória:   Samponok

A károsodott haj ápolására ajánlott, intenzíven regeneráló sampon ricinusolajjal és juharbalzsammal, parabén felhasználása nélkül. Tisztítja a fejbőrt, a hajat élettel tölti meg. A ricinusolaj zsírsavakban gazdag, revitalizáló és regeneráló tulajdonságáról ismert. A juharszirup táplál és erősít.

Nyuszikaaah

2019. szeptember 30.

A termékcsaládból ennek tetszett a legjobban az illata, és a többi termékből kiindulva nem gondoltam volna hogy ennyire rossz lesz... Bekorpásodott tőle a hajam, pedig soha nem volt ilyen problémám. És viszketni is kezdett a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Marcipan84

2017. október 18.

Jó illata van, de iszonyúan viszket a fejem tőle, és a hajam is mintha töredezettebbenek nézne ki, mióta ezt rákentem. Két használat után inkább tovább lépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

laanyka

2017. augusztus 31.

Fantasztikus illata van, ami sokáig érződik nem illan el azonnal. Nekem nem zsírosította és nem is nehezítette el a hajamat (bár minden nap vagy max 2 naponta megmosom...) - én TBS banános balzsamot használok utána, így tökéletesen fényes és selymes hajat tudok elérni vele. Én nagyon megszerettem, biztos hogy veszek még :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

auberginecat

2017. július 3.

katuska8, én a corvin plázában lévő müllerben mindig látom az egész termékcsaládot. :)

nos, az illata nagyon tetszett kezdetben, azonban a flakon felére rettenetesen ráuntam, hatása semmi extra. egynek jó, de egyáltalán nem vagyok tőle elájulva, sőt. a rizstejes sokkal jobb, arra lehet, hogy vissza fogok térni a későbbiekben, ez azonban semmi különlegeset nem nyújtott. zsírosító hatást én nem vettem észre, heti 1x szoktam hajat mosni, ezzel sem kellett gyakrabban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

ravasz

2017. június 12.

Nagyon jó az illata, és puha, fényes lesz tőle a hajam. Valóban zsírósít, de én 2 naponta mosok hajat, ezért ez nem befolyásol semmit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

ivor

2017. április 6.

Valóban nagyon ápol, a ricinusolajnak köszönhetően, viszont sajnos nagyon elnehezíti és zsírosítja az én vékonyszálú hajamat.
Majdcsak egyszer elfogy-kategóriás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 6.

Majdcsak egyszer elfogy-kategóriás.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak