Garnier

Ár:   608 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 553 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2013. április 4.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 553 Ft

Levendula és Rózsa – a fényes és selymes hajért.A Garnier Ultra Doux a hajápolás természetes receptjét kínálja Önnek a Dél-franciaországi Provence vidékéről, amely a természetes összetevők határtalan forrása.A fénytelen haj számára kifejlesztett új recept a tisztító tulajdonságairól ismert levendulát a selymességet és ragyogást adó rózsával egyesíti.Eredmény: a haj fényesen ragyogóvá és puhább tapintásúvá válik.

Szilikon- és parabénmentes.

Ár: 553 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

tenagi

2017. július 28.

Akciósan vettem, gondoltam kipróbálom. Kellemes az illata a hajamon, de semmi extra. Ezt a hidratálást a Kallos termékek is tudják hozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Enci76

2017. június 25.

Kellemes illatú balzsam, könnyed állagú. Jó állaga van a hajamnak tőle.A samponjával együtt használom. Megvagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

pedlapritchard

2017. június 2.

nagyon kellemes illatú, viszont száraz, töredezésre hajlamos hajra szerintem kevés, a kifésülésben sem segít igazán

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

Gica81

2017. április 22.

Ez egy nagyon jó kis balzsam, teljesen meg vagyok vele elégedve. A samponjával együtt használva extra táplálást ad a hajamnak. Nagyon szép, puha és ápolt lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

nagyheni92

2017. február 13.

Először amikor a DM-ben megszagiztam akkor nagyon szörnyülködtem, hogy ilyen erős öreg lányos szaga van. Na ezekután nem tudom, hogy hogyhogy hazajött velem, de nem bántam meg! 😊 Először is parabénmentes, aminek nagyon örülök! És ahogy ezt használom hajmosásnál annyira nem erős az illata! És szerintem jót tesz a hajamnak! Jobban ellen áll a zsírosodásnak a hajam amióta ezt használom! Bátran merem ajánlani mindenkinek! Ja és ez olcsóbb a Rossmannban mint a többi Garnier társa, amit nem értek mert semmi baj nincs vele! És sokáig elég!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

missmomsen

2016. december 12.

Puhává teszi a hajam, én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Puhává teszi a hajam, én szeretem :)

Mesi13

2016. április 5.

Szerintem ez jobb, mint a samponja, hatékonyan simít, könnyű vele a kifésülés. De azért az én hajam ettől többet igényel..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Boombapple

2016. március 19.

Imádom. *-*
Nehezen kifésülhető a hajam, és amikor már meguntam a jól bevált hajpakolásomat, ezt vettem meg. Egyáltalán nem bántam meg és nagyon olcsó. Hihetetlenül csillogó és erős lett tőle a hajam, nem beszélve arról, hogy nagyon puhává és kifésülhetővé vált. Az illata pedig a mennyország. :3 Ha lehetne, 10 pontot adnék rá.
(Az egyetlen gond, azaz, hogy az eurós boltokban már nem árulták, amikor visszamentem egy újabb dobozért. De a Dm-ben és a Rossmannban még mindig megtalálhatóak. :3 )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 19.

Imádom. *-*

telelle

2016. január 12.

Megvettem akciósan a samponnal együtt, könnyű és fényes lett tőle a hajam. A sampon nem jött be és külön nem nagyon használtam, mert beszereztem egy másik szettet. Az állaga elég bizarr, kicsit híg de kezelhető. Újra nem fogom venni, de örülök hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

tdorina3

2015. október 10.

Szép fényes és puha lett utána a hajam, a samponjával együtt használtam. Nem zsírosította, nem nehezítette el, és az illata fantasztikus. Valamicskét a kifésülhetőségen is javított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

További info az összetevőről a KM-blogon >>