Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Tápláló Balzsam Argánolajjal és Kaméliaolajjal

Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 6.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Garnier Ultra Doux egy új ápoló összetételt hozott létre a száraz és durva haj részére. Két növényi olajat ötvöz, hogy hajának intenzív táplálást és érzéki élményt nyújtson. Az argánolaj kiemelkedő tápláló és védő hatásairól ismert. A kaméliaolaj segít fényt és lágyságot adni a hajnak. Eredmény: Haja táplált, fényes és lágy. A haj ellenállóbb és könnyebben kezelhető. Újra ragyogó szépségű lesz! Parabenmentes összetétel.

persephone

2019. március 19.

Sokszor újravettem, nem túl drága, és pár napig tényleg puha és fényes lett tőle a hajam, de pár nap alatt ez eltűnt, és megint kiszáradt. Átálltam egy másik termékre, mert az én hajamnak extra ápolás kell, de akinek nem nagyon száraz vagy töredezett, szerintem teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

mllelondres

2018. július 20.

Nagyon jó balzsam, szuperül táplálja és puhítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Nagyon jó balzsam, szuperül táplálja és puhítja a hajat.

mesayaa

2018. április 13.

Általában váltogatom a balzsamjaim, hogy ne szokjon hozzá a hajam, valamint hogy megtaláljam a megfelelőt végre! Ő egy egész pozitív élmény volt. Az illata szuper, viszont a sokat kellett használnom belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Candy21

2017. március 19.

Az illata valami isteni finom és még másnap is érezni a hatásával meg vagyok elégedve sokat javított a hajam állapotán szép fényes és puha lett tőle de még nem érzem azt hogy ő lenne nekem az igazi balzsam de egy erős 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

pipacs17

2016. november 9.

Nagyon finom illata van, tartós is, viszont a hatásától annyira nem vagyok elájulva. A száraz, durva tapintású hajammal igaz rosszat nem, de csodát sem tesz. Akciósan vettem a samponnal együtt, a sampon hatásával jobban ki vagyok békülve, mint a balzsammal.Az újravevős lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

Dea

2016. szeptember 18.

A samponnal együtt használom, nem rossz, de nem nyűgőz le teljesen, nem tudom még újravenném-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

snowyfairy

2016. június 12.

Annyira finom illata van! Kivételesen hosszantartó is, ami ritka a balzsamoknál. Eléggé száraz a hajam, de ez a balzsam kellően hidratál. Amióta használom (kb. 3 hónapja) azóta nem törik a hajam. Pedig eddig minden töredezésre való termék után maradt ez a probléma. Ennél a csodánál ez a helyzet megoldodótt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Kingácska0807

2016. május 9.

Ahhoz képest,hogy száraz, illetve durva tapintású hajra való, nekem nem hidratált kellően, pedig nem extrém száraz a hajam,sőt.. Argánolaj tartalma révén azért picit többet vártam. Közepesre értékelném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

lessy0101

2016. április 10.

UPDATE: Egy csillagot levonok, mert tőle kezdett el zsírosodni a hajam pedig csak a hajvégekre használtam. Újra nem fogom venni de mindenképpen elhasználom mert szeretem a hatását és az illatát és úgy is nem sokára elfogy.

Még csak két alkalommal használtam, de már most meg vagyok elégedve. :) Szeretem az illatát, száraz hajra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

Edith

2016. április 3.

Mivel éppen nem volt a boltban a szokásos balzsamom a Garnier Goodbye Damage, így ezt vettem meg. Az illata jó, különleges (csupán ezért kapott 2 csillagot), de semmi hatása nem volt. A hajam olyan száraz maradt utána, mintha csak vízzel mostam volna meg. Egy argán olajos terméktől sokkal többet vártam. Nem veszem újra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Hidratálók: Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2