Best of Beauty 2019

Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 25.

Kategória:   Hajápolók

A nagyon száraz és igénybevett hajra kifejlesztett Botanic Therapy hajpakolás összetétele tápláló olívaolajjal gazdagított. A haj intenzíven táplált, simább és puha tapintású lehet.

Parabénmentes.

odrey

2019. április 13.

Száraz, kezelhetetlen, hullámos hajam van, szinte semmi sem jo ra. Ettol viszont extra puha lesz! Isteni illata van. Kiarusitaskor vettem felaron, gondoltam egy próbát igy meger, de teljes aron is ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

Nika123

Korcsoport: < 18
2019. március 23.

Nagyon rossz a hajam és valami újat szerettem volna kipróbálni megvettem de meg kell mondani hogy egész jó de az árát kicsit magaslom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 23.

nikisch

2019. január 9.

Az itteni vélemények alapján választottam, nem bántam meg. Nagyon hullik a hajam mostanában, a hideg hatására száraz is. Egy használat után puhább, egészségesebb lett a hajam. Nálam az egész termékcsalád befutó. 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

tammancs

2018. december 16.

Szülés után a nagyon száraz, kezelhetetlen, kifésülhetetlen hajammal csodát tett. Már a harmadik használatra teljesen helyreállított a hajam, puha, táplált, könnyen kezelhető lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Barbara3088

2018. december 11.

Miután egy hajfesték márka váltás nem várt fordulatot vett és nagyon száraz lett a festektol a hajam ( más márkától érdekes nem volt ilyen) kerestem sos-ben kifejezetten pakolást hogy ezt sürgősen helyre hozzam és visszakapjam a bár festett de mivel ápolom mindig puha hajamat... olvastam a termék családról és felkutattam melyik a száraz hajra való. Az oliva olaj illatot nem szeretem, így tartottam tőle, de gondoltam a hatás a lényeg..és de jó döntés volt! Hajmosás után balzsam helyett felkentem 20 percre törölközővel felcsavartam a hajam, és kimostam. Hát pár nap alatt helyre tette teljesen a hajfesték "mellékhatásait" és mellesleg kellemesen csalódtam nagyon jó az illata. A hajam tapintása fodrász szalon után volt ilyen mint ettől miután megszárítottam. Ajánlom szívből száraz hajunknak is vagy ilyen gyors helyreállító terápiának 😉😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

MrkAnita

2018. január 27.

Nyáron használtam a samponjával együtt, imádtam! Az illatát napokkal a mosás után is érezni, és a hatása is fantasztikus. Könnyen fésülhető, csillogó, sima, puha, selymes haj.
Ősz végén áttértem a termékcsalád ahorn szirupos tagjára, de szerintem tavasszal megint visszaváltok erre. Nagyon szeretem ezt a termékcsaládot, lehet belőle 1 adagos kis próbákat is kapni, így több változatot is teszteltem, ennek az olívásnak az illata nekem szerelem első szaglásra. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

TeodoraHegedus

2017. szeptember 6.

Balzsam ként és hajpakolás ként is szoktam használni, és igazán megéri az árát.
Nagyon puha és selymes lesz tőle a hajam. Nem nehezíti el a hajat, és nem is zsírosít.
Festet hajra külön ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Balzsam ként és hajpakolás ként is szoktam használni, és igazán megéri az árát.
Festet hajra külön ajánlom.

blondie95

2017. augusztus 10.

Magyarorszägon Ultra Doux neven lehet kapni. Nagyon nagyon jo pakoläs, a hajat nem neheziti el, könnyebben kezelheto es olyan termeszetes hatasu lesz tole :) en nagyon meg vagyok elegedve vele, a tegely is eleg sokaig eleg, pedig hosszu hajam van . Viszont mär ättertem az ahornbalzsamos (pirosas narancssärgäs termekcsalad), illetve a zabtejesre ( a rozsaszin) mert azoknak az illatat jobbnak es tartosabbnak talälom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2