Garnier

Ár:   695 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. március 27.

Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam szűz olívaolajjal nagyon száraz, igénybevett hajra. Intenzív, emellett könnyed ápolás, mely a hajvégekig regenerálja a hajat. Minden hajmosás után masszírozza a hajba, hagyja rövid ideig hatni majd öblítse le.

Parabénmentes összetétel.

lha

2018. november 18.

Ajándékba kertem natúr olivás sampont és balzsamot Görögországból, mert amit hoztak egyszer az fantasztikusan jó volt. Most viszont olyan nem volt, így ez lett belőle. Semmi extra, jó az illata, nem nehezedik el tőle az egyébként gyorsan zsírosodó hajam. Az összetevők miatt persze nem fogom többször megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

karolinakovacs87

2018. június 10.

A Müllerben bukkantam rá ennek a terméknek a koncentrált nagyon kis csomagolású kiszerelésére. Az annyira bevált, hogy gondoltam kipróbálom a normál balzsamot is. Nekem nagyon bejött az illata, finomabb tapintású és könnyebben kifésülhető lett a hajam tőle már az első használatnál érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

heydy10

2018. február 16.

A legjobb balzsam amit eddig próbáltam. Nem zsírosít, könnyű kifésülhetőséget biztosít. Kellemes és visszafogott az illata. Egyébként extra vékonyszálú és lelapulásra hajlamos a hajam, zsíros tővel és száraz végekkel. Már 2x újravettem, ráadásul a nagy, családi kiszerelést. Párom is használja hetente, neki viszket és foltos a fejbőre. Ő is szereti használni. Ezért ha lehetne plusz csillagot is kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Antioxidánsok: BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2