Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2013. szeptember 8.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kiszerelés: 30 ml, 50 ml, 100 ml

relaj

2018. november 12.

Talán sokat vártam tőle és ez a baj. Hatni biztosan hat valamennyit, de annyira sajnos nem látványos az eredmény...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Mandy05

2018. május 2.

Használom, használgatom... de az is felmerült bennem, hogy minek? Olyan "se íze se bűze" termék. Nálam semmilyen hatása nincs, néha egy-két apróbb pattanást kihoz, de kábé ennyi a történet. Illata szintén nincs, talán picit alkoholos. Pedig én a drágább, huszonezres kiszerelésűt vettem meg.

Annyit hozzátennék az objektiv véleményezés jogán, hogy nekem rendszeresen karbantartott bőröm van, különböző esztétikai kezeléseket is igénybe szoktam venni, így elképzelhető, hogy nem én vagyok a célpiaca ennek a szérumnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 2.

Annie25

2018. január 10.

Abszolút meg vagyok vele elégedve. Gyönyörű egységes arcbőrt varázsol, egyenlőre megelőzésképp kezdtem használni (anyukám 20-25 éves kora óta Lancome arckrémeket használ és senki sem mondaná meg, hogy valójában hány éves) nem mondom, hogy a genetika és a táplálkozás nem befolyásolja az arc öregedését, de én a krémekben is nagyon hiszek!
Semleges illata vagy egyáltalán nem tolakodó. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Ritocska4real

2018. január 9.

Hát, nálam nagyjából semmi különös hatása, pedig még a szarkalábakat leszámítva nincs nagy baj a bőrömmel. Tök jó, hogy Lancome, cuki az üveg, olyan megvásárlásra kínálkozó és ígéretes, de a hatalmas eredmény valahogy elmarad. Nem rossz, de semmi extra, ahhoz pedig egy kicsit borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Adrienna

2017. szeptember 16.

Sokkal szebb lett az arcbőröm és hidratáltabbnak éreztem úgy, hogy a Hydra Zen termékcsalád mellé használtam ezt a szérumot heti 1-2 alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Timcsoki

2017. május 5.

Ahogy egy kedves barátom szokott fogalmazni : ártani, nem használ! Ez a mondat most kapott értelmet! Nem nagy szám, ne szomorkodjon senki, aki lemaradt! Kellemes volt használni, de ennyi pénzért azért vártam volna valami extrát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

marryjane

2016. február 17.

Mit is írjak. Csalódás, főleg, hogy a L'oreál fiatalság kód szérum összetevői megegyeznek ezzel a termékkel és az csak 2.990.-Ft/ 30ml.
Talán, ami a legjobban zavar ebben a termékben az az, hogy iszonyú alkohol illatú ez a cucc, az orrnyálkahártyámat kikezdi.
Ha újravenném ezt a terméket, akkor max a L'orealosat, e ettől léteznek sokkal jobb minőségű szérumok. Itt sajnos a nevet és a szép üvegcsét vesszük meg. Csak az üvegcse miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Kerekeso

2015. május 21.

Hat, nem ajultam el a hatasatol... hogyha ennyi penzt kiadok egy szerumra, akkor azert varnek valamifele mutatvanyt. Elhasznaltam, ha mar megvettem, de biztos, hogy nem veszem ujra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 21.

Ildie

2015. január 25.

Szerintem a nem gyárják jelzés tévedésből került ide, max Magyarországon nem árulják. Árulják, és a mai napig mintákat is osztanak belőle nagy örömömre. A Lancome pultnál az egyik kedvenc áruházamban kb 2-3 havonta szokott ajándék csomag akció lenni, 35-45 dollár feletti vásárlás esetén. Ez kis kis kence mindig benne van, már egy éve folyamatosan ellátnak vele ingyen. Nem venném meg valószínűleg, mert csodát nem tud, de így örömmel használgatom.
Pillanatok alatt beszívódik, nem hagy csillámos nyomokat, Nekem az illatával, azzal a kis semmivel, nincs bajom.
Az én bőröm is fiatalamég ahhoz, hogy a csoda látszódjon rajta, vagyis, van az az eset, ha nagyon korán kelek, nem alszom ki magam, olyan szürke szokott lenni az arcom, ettől meg kicsit jobb. Illetve nyáron, napos napokon ha ráncolom a homlokom, csúnya lesz, ettől meg jól kisímul. Ettől többet várnék tőle hafizetnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

despoina

2014. október 11.

Az egyik magazinban találtam egy kupont amellyel kedvezményesen lehetet vásárolni néhány Lancome arckrémet, de ha leadtam az egyik parfümériában a kupont kaptam egy 7 ml. mini szériumot. Megkaptam a szérumot az egyik parfüméria látogatásom alkalmával.
Eddig 3-4x használtam de nem estem hasra előtte (már rutinosabb vagyok a kozmetikumok terén). Persze a 23 éves bőrömön nem fog látszani a hatása, ahhoz egy idősebb éretebb terep kellene neki. Én egy kis hidratálást vártam volna, de nagyon elenyésző az ereje... Nem venném meg, ezt a pici mintát elhasználom azért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Ph szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.