Gerovital

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek

hajdubarbi

2016. október 4.

Évek óta használom és nem tapasztaltam semmilyen negatív hatást. Minden reggel kenek belőle az arcomra. Könnyen beszívódik, nem lesz tőle fényes a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

gbettinaa

2016. szeptember 2.

Elèg nehèz krèm, nehezen szívódik be, melegben elkezd folyni. Èjszakai krèmnek nem rosz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Ella

2016. április 19.

Mintám volt belőle, 2 használatra el is fogyott. Elsőre megijedtem, mert zsírosnak tűnt, de szépen beitta a bőröm. Túl sok hidratáló hatását nem tapasztaltam, pedig zsíros a bőröm (nagy-nagy fagyban kombinált). Sminkalapnak tökéletes. Talán megveszem egyszer a teljes tégelyt. :-) 5 csillagot mégsem adok neki, mert lehet, hogy miatta jött ki két pattanásom (nem a gyulladt vörösek, amikre amúgy is hajlamos vagyok, hanem pici fehérek). Aztán lehet, hogy az akkori arclemosómtól. Szóval 4 csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

scbellie

2015. október 26.

Nekem az egyik kedvenc krémem. A hideg idő beköszöntével az arcom nagyon kiszárad és felreped és az érzékeny bőrre való nive krém is csípi. De ez nem , reggel és este is használom és puha és hidratált lesz a böröm. Az illata nem rossz, inkább érdekesnek mondanám. Nekem teljesen jól bevált . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 26.

VVioletta

2015. október 12.

Igénytelen csomagolás, semmi hatás, erőteljes, számomra kellemetlen illat. Egyértelmű pénzkidobás volt, nem is tudom, mihez kezdjek vele, talán lábápoló krémnek jó lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

miffyr

2015. október 4.

Ismerősöm ajánlotta a márkát, használtam a sima, az éjszakai és a ránctalanítós változatát is már.
A sima verzió könnyű, gyorsan beszívódik, nyáron is teljesen jól működik, nem túl zsíros.
Az éjszakai verzió ahogy sejthetitek kissé testesebb, zsírosabb állagú, de éjszakára teljesen jó.
A ránctalanítós változatát inkább télen szoktam használni,mikor hidegebb az idő és kissé több hidratálás kell,mint amit a sima nyújtani tudna, mert ez egy testesebb krém, olajosabb érzettel.
Szeretem mind a hármat, hidratál, nem okoz pattanásokat, nem irritál, nem hámlik az arcom, nem húzódik, azt senki ne várja, hogy a ránctalanítós változat majd évekkel megfiatalítja, de szépen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 4.

nagyevelin88

2015. augusztus 18.

A DM-ben a natúr kozmetikumok polcán keresgéltem hidratáló krémet és főleg az ára miatt emellett döntöttem. De itt megnézve az összetevőket annyira nem is natúr. Az állaga kicsit tömény, nyárra semmiképp nem ajánlott. Viszont elég gyorsan beszívódik. Az illata elsőre nagyon tetszett, de nagyon sokáig érzik és egy idő után már émelyítő. Elhasználom,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

AnnAsher

2015. június 3.

Sok jót hallottam/olvastam róla, de sajnos nekem nagyon nem jött be. Először alig akart beszívódni (pedig eleve kis mennyiséggel próbáltam ki), aztán kipattogott tőle az arcom, tiszta piros pöttyös lettem tőle, mintha valamilyen enyhébb allergiás reakciót okozott volna. Végül anyukám használta el kézkrémnek, én nem mertem tovább kísérletezni vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

RZsu

2015. május 6.

Nagyon jo kis krem, az illata nagyon finom. Az allaga konnyu, nem zsiros, viszont nem is nagyon vizes.
Arban is megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 6.

Arban is megfelel.

Moncsi044

2014. december 5.

Jó kis krém!Próbaképp vettem a Rossmann-ba (akciós volt ) Kellemes állagú ,nagyon jól beszívódik, nagyon jól hidratál! Ár-értékarány, nagyon jó!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 5.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cholesterol eo I eu 0 0