Gerovital

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gerovital, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nyugtató hatású, tápanyagokban gazdag krém az arc és a nyak bőrének mindennapos ápolására. A természetes olajok (szója, jojoba, búzacsíra) társítva az A- ésE-vitaminokkal javítják a bőr rugalmasságát és lassítják annak öregedési folyamatait. A növényi eredetű Ceramidyl-Omega egy aktív összetevő, mely javítja a felhám átalakulási folyamatait, helyreállítja a bőr sorompó funkcióját, így a bőr ellenállóbbá válik a káros környezeti tényezőkkel szemben. A ráncok kisimulnak, javul a bőr hidratáltsága, rugalmassága, és ezáltal az általános közérzet is. Az erdélyi flórából származó növényekből álló Herbatonic komplexum nagymértékben hozzájárul a bőr hidratálásához, táplálásához és remineralizálásához. Az E-vitamin és a szerves havasi gyopár kivonat szinergiája hatékonyan semlegesítia szabad gyököket és védi a bőrt a külső tényezők (UV-sugárzás, dohányzás, szennyező elemek, gamma-sugárzás) okozta oxidatív stressz ellen.

Viviencsv

2018. március 13.

Kettőt biztosan elhasználtam már ebből. Könnyű állaga van, hidratál is, bár számomra nem volt elegendő. Sajnálom, hogy romániában már nem láttam a drogériákban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Vanesszaeszter

2018. február 17.

Egyik legjobb hidratálókrém, amit használtam. A csomagolása nagyon tetszik, és a benne lévő krém is hatásos hidratáló, csak ajánlani tudom:) Nem okoz irritációt, nem zsírosít:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Didi

2018. február 8.

Időről időre visszatérek ehhez a krémhez, általában akkor amikor nyáron már nem tudom hogy mivel hidratáljam az arcomat úgy, hogy ne legyen diszkógomb utána a fejem. Kellemes vizes állagú, hamar beszívódik. Nyáron engem kifejezetten hűsít. nem csinál csodát, de teszi a dolgát és hidratál, az ára pedig szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

pampuska

2017. augusztus 21.

Az első krémem, ami picit sem csípi az arcomat, nem pirosodik ki a bőröm és ki sem pattog. Csak este használom. Szeretem az illatát, az állagát (nem túl sűrű, inkább vizes). Szeretem, újra is fogom venni. Update: Nem vettem újra soha. Nem is hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

yokkoa

2015. január 17.

Nagyon jó kis könnyű krém, igazán olcsó is (többször volt már dm-ben kupon hozzá, így nem egyszer 750 forintomba került!). Kombinált bőröm gyorsan felszívja, szépen hidratál, nem zsírosít! Sokkal jobban megéri, mint egyes l'oreál krémek, meg drágább testvéreik, dupla-tripla árakon, fele ilyen hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 17.

kismadár

2013. október 3.

Egy héten egyszer szoktam csinálni egy ,,nagy" arctisztítást, amikor bőrradírt és peelinget is használok. Mindig nagyon szép és puha utána az arcom, viszont ki is szárad, szóval azonnal kell használnom valamilyen jó hidratáló krémet. Ezt a krémet ajándékba kaptam, gondoltam most kipróbálom.. Szinte csak jót tudok róla elmondani: az arcomat nem csípte, pedig ilyenkor eléggé vízhiányos a bőröm; nem irritálták az illatanyagok sem, pedig azt sem spórolták ki ebből a krémből.. Szóval eddig nálam 5 csillagra vizsgázott. Nagyon jól hidratál, viszonylag gyorsan beszívódik és kellemesen puha marad utána a bőr, sőt, kicsit mintha hűsítene is. Szerintem annyira tápláló krém, h inkább éjszaki, mint nappali. Smink alá nem nagyon tudom elképzelni, bár nem próbáltam. Az erős kicsit ,,nagymamás" illata miatt 1 csillagot levonok, bár ha bejön ez a krém, akkor végül is mindegy az illata. Ár-érték arányban nem tudok nyilatkozni, mivel ajándékba kaptam, de ha jól látom, 2000 ft körül lehet rendelni webshopokból. Szerintem megéri! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

vivcsusz

2013. június 24.

Elég furcsa összetevők egy 'természetes' krémhez képest...

A Gerovital Planttól nyertem pár termékmintát ebből. Meg voltam vele elégedve,a pattanások kevesebbek lettek és az illata is kellemes volt.

Így megvettem rendes kiszerelésben is. Nem kellett volna. Az illata ugyanolyan,de a hatása teljesen ellentétes volt..

Sajnos sok termékkel járok így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 24.

Elég furcsa összetevők egy 'természetes' krémhez képest...

Sajnos sok termékkel járok így.

kicsi.andicsek

2012. július 21.

A termék neve megtévesztett. Azt hittem, hogy ezek a termékek csak természetes alapanyagokból készülnek. Ebben csalódtam, és nem tudom, hogy pontosan ezért újra venném-e.... Ezt a krémet nagyon szerettem. Az illata, az állaga tökéletes volt számomra. Smink alá is nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

danna

2012. július 3.

Ez egy nagyon jó krém. Elöször nagyon szkeptikus voltam, de pár nap használat után az eredmény meggyőzött. Gyorsan felszívódik, nem marad zsíros réteg a bőrön. Kb. 20 nap után a a szemöldök közötti ráncok 70%-ban kisimultak. Feszesebb, egyenletesebb, fiatalosabb a bőröm. Az ára is nagyon barátságos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 3.

annamarialado

2011. november 23.

nem volt rossz volt gyengebb kremem tobb penzert nekem tul zsiros volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 23.

nem volt rossz volt gyengebb kremem tobb penzert nekem tul zsiros volt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cholesterol eo I eu 0 0