Gerovital

Ár:   1279 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2012. július 13.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Klinikai vizsgálatokkal igazolt, hogy a gyógynövény-kivonatoknak köszönhetően Gerovital Plant Stop Acnee termékcsalád 83%-os hatékonysággal kezeli az aknés bőrt.

Alkalmazás: a csomagoláson olvasható, hogy be kell masszírozni a bőrbe, majd vattakoronggal le kell törölni.

barbixd

2016. november 15.

jó az illata, este szoktam használni főleg
kicsit csíp, de hát fertőtlenítő, úgyhogy ez érthető, utána hamar elmúlik
megvettem mellé a krémet is és így a kettő nálam működik szerintem :) már kevesebb a pattanásom is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

jó az illata, este szoktam használni főleg
kicsit csíp, de hát fertőtlenítő, úgyhogy ez érthető, utána hamar elmúlik

bluebird27

2015. január 22.

A krémjét kezdtem el először használni és mikor újravettem őt is a kosárba raktam, pont le volt akciózva a dm-be. Először nagyon alkoholosnak éreztem, eddig mindig csak a gond volt az erősebb tonikokkal az arcomra... Ettől is rendesen bepirosodik meg csikiz, de aztán rákenem a krémet és szépen lenyugszik a bőröm... jól tisztít és nem szárítja a bőröm . A krémnek adom a csodaszer státuszt ugyan, de kiegészítésnek nagyon jó hozzá :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Arianne

2014. február 6.

Szeretem, bevált ez a tonik. Reggel és este használom. Kellemes az illata és szépen fertőtlenít. Mióta használom, nem jött ki újabb pattanásom, még a menstruációm előtt/alatt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

elizabett85

2013. május 5.

Ez egy nagyon jó kis tonik. Reggelente használom, hidratálás és smink előtt. Az illata tetszik, viszonylag gyorsan beszívódik és olyan tiszta érzésem van utána. Mintha a patikat is szárítaná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

SophieHarmon

2013. április 14.

Én szeretem ezt a tonikot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Én szeretem ezt a tonikot.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Egy bazsalikum féle kivonata. Jellegzetes illata gazdag illóolaj tartalmának tulajdonítható. Az EWG a növényt bőrkondícionáló összetevőnek és illatanyagnak kategorizálja.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.