Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2018. március 11.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

egyedorsolya96

2018. március 9.

Iszonyatosan csíp! Legyezni kell közben! De a hatása szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Iszonyatosan csíp! Legyezni kell közben! De a hatása szuper!

mirrmurrka

2018. január 10.

Aknés bőröm van és ez egy csodaszer.
A kozmetikusom ajánlására egész éjszakára fent szoktam hagyni, van, hogy másnapra elmúlnak a nagyobb pattanások, arckezelés után pedig a gyógyulási időt az éjszakára fent hagyott pöttyökkel le is tudom.
Próbálkoztam más maszkokkal is, tekintve, hogy kicsit macerás mindig megrendeltetni a kozmetikában, de rá kellett jönnöm, hogy számomra jobbat még nem találtak fel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Aknés bőröm van és ez egy csodaszer.

szaboszaffi

2012. június 23.

Nagyon jó pórus összehúzó pakolás arctisztítás után, én személy szerint inkább aknés bőrre ajánlanám. Nagyon jó hűsítő érzést kelt, bár frissen tisztított arcon csíp mint a fene. Normál illetve mitesszeres bőrre szerintem túlzás, arra elég a Gigi Lipacid maszkja is, ami annyira nem kelti annak az érzetét, hogy mindjárt lemarja az arcom.
Mindenesetre a gyulladásokat szépen leviszi, bár nem lett a kedvencem, szerintem nem az én szűk pórusú mitesszeres bőrömnek való, arra van ennél jobb is, de egy olajos szeborreás bőrre ideális lehet, ahol tényleg össze is kell húzni a tág pórusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Kaolin 0 0

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színező anyag. (Piros)