Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   12 352 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2012. március 3.

Ár:   12 352 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Olajmentes, hidratáló formula.

Kiszerelés: 100 ml

TKriszta

2016. június 17.

Az eddigi legjobb választás! Igaz, h drága, de megéri az árát, nagy kiszerelés és nem kell sok belőle.
Szépen eltünteti a pattanásokat, nem hagyja felülfertőződni, ha esetleg mégis magadnak esnél, egyenletes bőrfelszín és ragyogó arcbőr az eredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

stiles

2016. április 24.

12 éves korom óta használom az acnés/vízhiányos bőrömre, imádom, soha nem cserélném le. A lemosóval együtt segített teljesen elmulasztani a pattanásaimat, már évek óta csak akkor pattogok ki, ha pár hétre abbahagyom a használatát. Az illatáért nem vagyok oda, de smink alatt eltűnik. Nem olcsó, de kevés is bőven elég belőle, és hamar beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

makeuppassion

2016. január 25.

Imádom ezt a krémet! Lassan már 2 hónapja használom és a bőrömet mintha kicserélték volna! Smink alá is tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Hales

2015. december 6.

Valamiért nekem nagyon bejött az illata, valamint a hatása is, szépen rendben tartotta a zsíros, problémás bőrömet. A 4* csak azért, mert egy kicsit hidratálhatott volna jobban (főleg így a hűvösebb évszakokban), valamint az összetevői nem igazán tetszettek, emiatt is álltam át a márka egy másik hidratálójára. Egyébként szerintem remek termék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Baagnes

2015. november 29.

Nagyon jo kis krem, csak dicserni tudom. Nagyon szep lett tole a borom es a tobbi pattanasos borre valo kremmel ellentetben egyaltalan nem szarit, hanem jol hidratal ami az en vizhianyos borom eseteben eleg fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

uviversalboy

2015. november 16.

Lemosó után rögtön bekenem és így kiegészítik egymást . Remek termék teszi a dolgát .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 16.

csilikagi

2015. szeptember 4.

Hm, hmmm. A kozmetikus ajánlotta, mert elég csúnya a bőröm. Eleinte nagyon szépen segített is rajta, miteszerekk elmúltak, kevesebb és kisebb patim lett. Azonban egy 2-3 hét után mintha ezek a jótékony hatások eltűntek volna, menzesz előtt pedig nulla hatása van. Sajálom nagyon, mert eleinte tènyleg nagyon jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Nikita0828

2015. június 10.

Fura, nekem bejön az illata. Először azt vettem észre, hogy nem jött ki a két kis vörös hámló foltom ettől a krémtől, pedig az eddig minden krémtől kijött.
Egész jól rendbe tette az arcomat, de kellett neki 1 hét. Mintát használgatok éppen belőle, még mindig van belőle, nagyon keveset kell csak használni :)
Lehet, hogy megveszem a nagy kiszerelésűt is, még sosem vettem ilyen drága krémet.

Update: A nappaliját vettem meg, nagyon nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Update: A nappaliját vettem meg, nagyon nagyon elégedett vagyok vele!

Josie

2013. december 25.

Nem tetszik sem az illata sem az ősszetevői, de az én bőrömre eddig ez a hidratáló vált be a legjobban! Nem zsírosít, nem tömíti el a pórusokat, tisztább bőrképet biztosít, gyógyítja a pattanások utónyomait. Anno amikor a kozmetikus ezt a termékcsaládot használta arctisztások alkalmával akkor volt a leggyönyörűbb a bőröm! Nem tudom hogyan, de nekem működik.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

creammaniac

2013. július 20.

Nagyon finom illatú, mitesszeres bőrre kiváló hidratáló krém! Este és reggel is használom, nekem bejött! Ez az egyetlen Gigi kozmetikum idáig, amivel elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizinate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.