Best of Beauty 2019

Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   10 595 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: VanillaBlossom, Módosítva: 2018. november 19.

Ár:   10 595 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Azonnal feltölti hidratáló és tápláló anyagokkal a bőrt. Megakadályozza a láthatatlan vízleadást. Fokozza a sejtek aktivitását. Elősegíti a bőr folyamatos megújulását. Világosítja a bőr tónusát. Stimulálja a kollagén rostok képződését. Biztosítja a bőr rugalmasságát és puhaságát. Lágyítja és elfedi a finom ráncokat. Biztosítja a bőr friss és élénk megjelenését.

SchmitterBettina

2019. március 25.

Kimérten vettem meg a kozmetikusomtól a zsíros bőrre valót. Jó az illata, még ez is fényes hatást kelt, még így a hidegben is, de kb ennyi semmi extra. Egy sima hidratáló, van sokkal jobb terméke, de ez semmi kategória .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

ArnholdEszter

2019. március 16.

Nekem a hidratálója van meg zsíros bőrre. Nem veszem újra, többet vártam tőle..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Nekem a hidratálója van meg zsíros bőrre. Nem veszem újra, többet vártam tőle..

VanillaBlossom

2018. november 5.

Nagyon fájt a fogam valami jó kis hidratáló krémre, ami segíthet a száraz bőrömön. A kozmetikusom GIGI-vel dolgozik, így az ő ajánlására vettem meg az akkor akciós terméket. Nem vagyok túlzottan elragadtatva... Jó a bőrömnek amikor felkenem, az illata is fincsi, nem rossz kis krém, de nem érzem azt a "WAO" érzést. Elhasználtam egy tubussal, és ennyi. Nem fogom újra venni. Nem érzem, hogy többet adna, mint pl. egy Bioderma, ami ráadásul sokkal jobb árban is van. Egynek (akciósan) jó volt, de semmi több.
Azt pedig csak úgy mellékesen jegyezném meg, hogy Édesanyám ugyan így járt az ő GIGI-jével, ami zsíros bőrre való. Innentől kezdve nekem a hype ellenére ez a márka felejtős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.