Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: kifli, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Giorgio Armani Idole d’Armani
Ár: 22000 , Eladó: Juli0616
Állapot: Kb .50/30ml, Helyszín: Mosonmagyaróvár/Sopron, fizetés: Banki utalás,személyes átvétel
Evko

2019. augusztus 24.

Nagyon szerettem én is ezt az illatot,szinte mindig kaptam érte dicséretet.nem tudom ki találta ki,hogy a jó illatokat szüntessék be és helyette jöjjenek az édes-vattacukros egyenvackok???(black opium,lvb,sí...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Maraszt

2019. március 4.

A signature illatom volt évekig. Nagyon szerettem. Nagy szívfájdalom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

jazmin2013

2017. január 17.

Most latom csak hogy mar nem gyartjak?!?!?! Nagy kar erte, sokaig ez volt AZ illatom es imadtam! Karakteres es noies!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

gabbica

2016. október 11.

Hogy lehet, hogy én ezt a parfümöt még nem véleményeztem? Féltve őrzöm az utolsó üvegcsémet belőle, nehéz feldolgozni, hogy már nem gyártják. Megjelenése óta tudtam, hogy nekem ő a nagybetűs PARFÜM. Előtte sok-sok parfümmel próbálkoztam, szerettem is többé-kevésbé, de egy sem volt az igazi, igazán én illat. Az Idole lett az én signature illatom.Ráadásul pont akkor voltam életem először szerelmes, amikor ő is a társam lett, azzal az igazán jó időszakkal párosul. A fiú már sehol, de ezt a parfümöt nem engedem el soha. Nagyon jól működik rajtam, nőies, egyedi, és szexi illat. Már hétköznap nem használom, ahhoz túl becses darab, de ha meg kell kicsit a magabiztosságom támogatni, mindig érte nyúlok. Szerintem egyáltalán nem asszonyos illat, 24 éves korom óta használom és volt pár parfümöm már, de eggyel sem zsebeltem be annyi bókot az illatomra, mint vele. Nem mindenkihez passzol, ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

trinity1982

2016. augusztus 5.

Nagyon rafinált, egyedi, nőies illat. Bárhol jársz, feltűnést keltesz vele, a szó jó értelmében! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Milka

2016. március 30.

Sikerült hozzájutnom, eddig csak egy mintám volt belőle. Rajtam mézes-diós, enyhén mandulás illat, gyömbéres alaphanggal, a körte szinte csak minimálisan van jelen, a mandarin egyáltalán nem, és a további illat-összetevők sem. Kialakult megmásíthatatlan jellem, bombabiztos tartás, magabiztosság, karakteres szépség, ez Ő. Lehet, még én vagyok éretlen rá a magam 45 évével, nem tudom. Fáj, de néhány óra múltával nem megy nekünk együtt. Fújtam egyet most is a csuklómra, mély, gyönyörű, megfogalmazhatatlan. Ha esetleg érdeklődésre adott okot, úgy megválnék egy eredetileg 30 ml-es, jelenleg kb 20-at tartalmazó példánytól, ez esetben felteszem eladásra. Ha nem, akkor ezt egy jelnek tekintem és megtartom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 30.

Nikarog

2015. december 19.

Imádtam! Kb. 4 éve leptem meg magam vele, és minden vele töltött perc maga volt a csoda. Aztán a párom, azt mondta, hogy ez olyan nagyasszonyos illat, és nem illik az akkori önmagamhoz (édesanyám ismét jól járt, egy fél üveg tulajdonosa lett), most viszont egyre inkább azon gondolkozom, hogy újra beszerzem. Annyi élményt adott, annyi önbizalmat, és erőt a mindennapokhoz! Ő volt az én ütőkártyám a tarsolyomban. Nem tudom megmondani, milyen is az illat maga, de még a mai napig érzem az orromban. Kell! Jövőhéten jön a Sí, de szerintem a következő újra ő... januárban vagy februárban mindenképen találkozunk, mert mi úgy kellünk egymásnak, mint "testnek a kenyér, tavaszi zápora fűszere a földnek"! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

laanyka

2015. október 23.

szerintem egy igazi nőnek, bár lehet sok parfümje és szerethet sokfélét (velem is ez a helyzet), de csak 1 igazi szerelemillata lehet, ami igazán illik hozzá, a külsejéhez és a személyiségéhez: nekem ez az a parfüm, A parfüm. Sok nagyon szuper parfümöm van (ysl, roberto cavalli, estée lauder stb.), de ennél hozzám illőbbet sosem fogok találni, kb 4-5 éve ez a nr. 1 :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Annie137

2015. március 7.

Nagyon finom, tartós illat. Elegáns, határozott, magabiztos hölgyek illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 7.

Nagyon finom, tartós illat. Elegáns, határozott, magabiztos hölgyek illata.

HDR

2014. december 17.

Mivel üzletben nem tudtam tesztelni, így az iparfümériától rendeltem több mintával együtt.
Mikor a csuklómra tettem két dolgo jutott eszembe: 1. Úristen! :), 2. Úristen! :(
1.: Tetszett az illat maga.
2.: Rájöttem, hogy egy számomra nem kedves ismerős használta és nála sajnos erőteljes, egész nap érezhető izzadságszaggal párosult. Soha nem tudtam eldönteni, hogy a parfüm válik rajta ilyenné vagy keveredik a testszaggal.
Tehát az illat tetszik, de a finoman szólva is kellemetlen emlékkép miatt nem lesz ilyenem.
Ha nem így emlékeznék rá, akkor egy nagyon kifinomult, extra nőies és egyébként tartós illatnak minősíteném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

1.: Tetszett az illat maga.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.