Giorgio Armani

Ár:   16 660 Ft, 19 870 Ft és 26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chamo, Módosítva: 2019. május 21.

Ár:   16 660 Ft, 19 870 Ft és 26 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2019

Illatjegyek: karamell, vanília, rózsabors, velúr, tonka fahér, levendula, ibolya, zsálya, boróka

Giorgio Armani Stronger With You Intensely EDP 50ml
Ár: 16000 , Eladó: Misogi
Állapot: Párszor próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: tudom küldeni postával, foxpost, bármivel

savonm

2020. szeptember 17.

Fény ével jobb a helyzet a simától az nagybetűs SZÉGYEN az Armanira

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Fény ével jobb a helyzet a simától az nagybetűs SZÉGYEN az Armanira

katalinmester13

2019. december 26.

Nem enyém. Ajándék, de nő létemre kipróbáltam. Nekem nagyon tetszik. Bár a rózsaborsos kezdés nagyon orrbavágó. De ismerem már őborsosságát, hamar visszavonul. Szerintem a borókától lesz fűszeresen férfias, az icipici ibolya pedig megszelidíti. Kicsivel később fahéjas süti illatú. A zsálya megbolondítja kicsit. Nagyon fincsi. Kb. három és fél óra múlva teljesen bepuhul. Rajtam tonkás, vaníliás puha bőrösséggel. Kissé feminin illatba hajló, de minden fázisában jelen van a pasi. A gyengéd, odafigyelő, összebújós férfi.
Az üvegét jó érzés érinteni.
A legtartósabb illat, amivel eddig találkoztam. Minimum 12 óra. Természetesen az idő előrehaladtával egyre bőrközelibb.
Sajnálatos módon a célszemélynek nem tetszik. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 26.

Az üvegét jó érzés érinteni.
Sajnálatos módon a célszemélynek nem tetszik. 😕

Adam0108

2019. december 12.

Most kaptam mikulásra ezt a csodát...a sima EDT verzió nemjött be elsőre ,nemis tudom lehet csak magán a személyen állt rosszul ..de ez az EDP változat valami csoda ! Nagyon szeretem télen a hasonló kaliberű illatokat ,ez a fűszeres ,édes ,vaníliás finomság . Nagyon erőteljes, attól nemkell félni ,hogy hamar elillan ..:) kb 10óra után is megmarad . Hatósugara kiváló . Elég belőle 2-3 fújás bőven . A dizájn is tetszik . Az idei kedvencem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Timi8

2019. december 8.

Szègyellem magam mert nekem bizony bejön :D Ez egy rendkìvül jò kis gurmand pasiillat :P Igazàn ennivalò, valòdi hideg időre valò édes, fűszeres, balzsamos, melengető-ölelő fincsisèg. Szexi-faktor: 10/10, szòval egy megfelelő (igen vonzò!!! megjelenèsű) hìmnemű egyed bőrkèmiàjàval elegyedve szerintem FEGYVER 🙈🙉🙊
Ìrtam a Jèzuskànak :)))))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Ìrtam a Jèzuskànak :)))))))

pamacska6

2019. november 29.

Én nőként mondok véleményt róla...ha csak egy villanásra is megérzem ezt az illatot, egyszerűen szétesek tőle ANNYIRA jó. És egyébként halkan jegyzem meg, hogy kifújás után pár órával bőven el tudom képzelni magamon, olyan édes, és így már nem tudnám azt mondani erre, hogy 100% férfi parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

emb1p3

2019. október 20.

Azt olvastam valahol az internet bugyraiban, hogy a Grand Soirhoz hasonló minimalista ámbra-vonalat képviseli, így megszaglásztam. Szintetikusan, kaparósan édes, generikus drogériaillat, méghozzá a zárás előtti pillanatban, amikor már a százféle, összefújkált szag zavaros és átláthatatlan elegyet alkot. Se ötlet, se harmónia, se minőségi alapanyagok: nem találok rá okot, hogy egy tudatos vásárlás eredménye pont ez legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Limonene, Isoeugenol, Linalool, Eugenol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Citral, Cinnamal, Geraniol, Methyl 2-Octynoate
Színezékek: CI 14700, Orange 4 / CI 15510, CI 60730, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol