Giorgio Armani

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsovarnai, Módosítva: 2012. március 25.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Dús és hosszú szempillák a lefegyverző tekintetért. Szemészek által tesztelt. Érzékeny szeműek, illetve kontaktlencsét viselők is használhatják.

reka0122

2019. november 17.

Szóval hol is kezdjem...szerintem mindenkinek akinek szőke egyenes és nem túl dús szempillái vannak küzd azért hogy találjon egy olyan csoda valamit ami göndörít, mély fekete, hosszabbít és több mint 12 órán át tart. Azért ezeknek nem olyan egyszerű megfelelni főleg ha az ember lánya még jó áron is akarja beszerezni.
Talán életembe először ez az a termék ami már majdnem tökéletesen megfelel ezen szempontjaimnak. Hogy mi a hiba benne azt igazából megfogalmazni nem tudom, de talán dúsíthatna egy ifi picit jobban. De hát ha nincs mit dúsítani azt úgy nehéz lenne. Az első perctől megkezdte a szükséges mennyiséget veszi fel a keféje és azóta nem érzékeltem mennyiségi csökkenést, könnyű vele dolgozni és nagyon szép fekete színe van. Csoda göndör pillanat lehet vele elérni és kellően hosszabbít is. Biztosan újra vásárolom, nem szeretnék további borzalmas termékekbe bele futni amikor ezzel körülbelül 90%-bán elégedett vagyok.
Egyébként körülbelül egy hónapja használom, kiváncsi vagyok a mennyiség meddig elég és hogy mikor kezd beszáradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

jbktr

2019. április 9.

Az én szempilláim imádják, nem találtam még vetélytársat, viszont az ára... A termék maga 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

svivko

2018. március 26.

Számomra semmi extra. Óriási kefe, nem elég festéket vesz fel, nem elég hosszú se nem elég dús pillákat nem lehet vele kreálni. Akkor meg minek?!

A tartóssága egyébként extrém olajos szemkörnyéknél is rendben van, azt meg kell hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

scorpionqueen

2018. január 22.

Ez nálam egy bármikor bevethető biztonsági játékos. Tudom, hogy szép pillákat fogok vele csinálni, amiknek a színe is majdnem az a tökéletes fekete, amit szeretek, emelni is tud, szétválasztani is valamennyire, de egyiket sem annyira, amennyire igazán szeretem. Szépen rétegezhető is, ezt viszont nagyon szeretem benne, akár 4-5 réteget is elbír a szempilla és akkor már látványos a hatás (de minek nincs látványos hatása 4-5 rétegben?!). Lehetne egy kicsit még feketébb, az emelés tarthatna kicsit tovább és kicsit jobban is dúsíthatna.
A kivitel: ezt a fajta kefét szeretem a legjobban, ez a legideálisabb a szemem formájához. Könnyen, jól, pontosan tudok vele dolgozni, ideális mennyiségű festéket vesz fel. Az állaga jó, a beszáradás teljesen elkerülte még 3 hónap után is, ezért piros pontot kap. A tubus szája sem néz úgy ki, hogy sírva fakadnék tőle. Összességében szerintem egy jó, megbízható spirál, tényleg mindig ehhez nyúltam, ha biztosra akartam menni és nem is hagyott cserben. Back to Helena Rubinstein Feline Black.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

souzanna

2018. január 8.

[UPDATE] 3 hónap használat után felkenés után pár órával eszméletlen mértékben kezdett peregni, iszonyat apró, szemcsés módon, amitől a szemem begyulladt. Azonnal repült a kukába.

Pénzkidobás.

Mostanában elég sokat kísérletezgetek, keresem a tökéletes spirált. A Douglasban alapozót akartam venni, de végül az ott dolgozó hölgy felhívta a figyelmemet erre a termékre és mivel akkor már elég elégedetlen voltam az akkori spirálommal (Dior Diorshow) megvettem.

A kivitelezése gyönyörű, a csomagolás - design tökéletes.

x a festék pont annyira sűrű amennyire lennie kell,
x a spirál keféje kellemes méretű
x a felkenés gyorsan megvan, a festék közepes idő alatt szárad
x nem mondanám eszméletlen tartósnak, nekem nap végére azért már látszik, hogy kopik
x sajnos vándorol a szem alá, ezzel nincs mit tenni
x természetes pillákat eremdényez, semmi drasztikus látvány

Összességében jó, hozza a márka színvonalát de nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Pénzkidobás.

A kivitelezése gyönyörű, a csomagolás - design tökéletes.

x a festék pont annyira sűrű amennyire lennie kell,
x a spirál keféje kellemes méretű
x a felkenés gyorsan megvan, a festék közepes idő alatt szárad
x sajnos vándorol a szem alá, ezzel nincs mit tenni
x természetes pillákat eremdényez, semmi drasztikus látvány

Összességében jó, hozza a márka színvonalát de nem lesz a kedvencem.

Jellybean

2017. július 30.

Sok high end spirál csalódás után találtam rá. A legszuperebb amit valaha használtam. Minden elvárásomat teljesíti, tartós, fekete, gyönyörűen szétválasztja a pillákat, dúsít. Pont annyi festéket vesz fel a keféje, amennyire szükség van, nem lóg a végén egy adag, amit kenegetnem kell ide-oda. A végeredmény tényleg csodás. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

titikutyus

2017. június 27.

Születésnapomra leptem meg magam ezzel a szempillaspirállal, a 'zsákmány' még tökéletesebbé varázsolta a napomat. Másnap ki is próbáltam a terméket, nagyon szép, élettel teli pillákat varázsolt a szememre. Egy szakavatott szem biztosan meg tudta állapítani, hogy csakis valamilyen nagyon jó minőségű spirált viselhetek. Nap végére sajnos teljesen begyulladtak a szemeim, és bár eleinte a folyékony szemhéjfestékemre, illetve krémekre gyanakodtam, sajnos néhány további alkalommal ugyanez történt a szemeimmel - világossá vált, hogy érzékeny a szemem erre a spirálra, így nem tudtam többet viselni. Elvileg szemészek által tesztelve van a termék, az érzékeny szeműeket azonban a saját példámból okulva óvatosságra inteném a vásárlás előtt, mert elég busás az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

tihany

2017. április 20.

A legjobb szempillaspirál, amit eddg próbáltam (Clinique, Diorshow, L 'Oreal), nagyon tartós, még vízben is fent marad lefolyás nélkül, ennek ellenére lemosóval könnyen le jön. Én ennél fogok maradni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Fashionlover

2016. szeptember 3.

Több szempillaspirált is kipróbáltam már, előtte Cliniquet használtam de valahogy ennél megragadtam és állandóvá vált a neszeszeremben. Azokat a típusúakat szeretem, amelyiknek sűrű a spiralja. Én szerencsés vagyok mert nekem nem rövidek a szempilláim. Így eléggé látványos amikor kifestem vele nagyon szép hosszú pillakat csinál és azt nagyon szeretem hogy szetvalasztja őket. Dúsítani azért szerintem annyira nem tud bár ha két rétegben vinnem fel akkor lehet hogy ez is meg lenne. De nekem megfelelő egyfelvitelel is. Amit én is tapasztaltam hogy 3-4 hónap után már nem az igazi és kicsit kezd beszaradni. Emiatt és részben azért az ára miatt is (tudom hogy ez luxusmárka de azért általában mindig úgy tervezem a vételét amikor 20+5% van a Douglasban) 4*-ra értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Strombolana

2016. július 18.

Szépen,könnyen lehet vele dolgozni.Nem túl sűrű,nem túl folyékony.A pillákat szépen szétválasztja,egy kicsit dúsabb hatást vártam volna tőle.Összességében azért egy nagyon jó kis spirál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0