Giorgio Armani

Ár:   28 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2024. május 15.

Ár:   28 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-ben megújult változat!

Könnyű, olajmentes folyékony alapozó Micro-fil technológiával

• Könnyedén felvihető és természetes végeredményt ad
  • Bársonyosan sima és selymes bőrt eredményez
  • Rétegesen is felvihető, áttetsző vagy közepes fedést tesz lehetővé
  • Egész nap tartós
  • SPF20 fényvédővel

30 árnyalatban kapható

Ár: 18.000 , Eladó: Lindus74
Állapot: Egy hete vásároltam de sajnos az árnyalat nem lett jó., Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után postázom.
Giorgio Armani Luminous Silk Foundation 5.5
Ár: 15000 , Eladó: Nemeth422
Állapot: 1-szer próbált, frissen bontott, héten vásárolt, számla is van, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Fizetés banki utalással, Személyes átvétel lehetséges Nagykanizsán, Küldés: Foxpost, posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mse

2024. június 15.

Sokáig ellenálltam, aztán amikor láttam a Sephora-ban, hogy behozták miniben (18 ml), akkor lecsaptam rá, mert épp olyan alapozót kerestem, amit nem mindennapra, hanem alkalmakra tudok használni. Arra pedig bőven elég egy fél tubus alapozó, nem romlik rám. A Double Weart el kell engednem, mert nagyon maszkos.
A sokadik használat után már értem azt a lelkesedést, ami övezi. Felkenem reggel vékony rétegben, és este, mikor a tükörbe nézek, azt látom, hogy semmi, de semmi nem változott. Gyönyörű a finish. Észrevétlenül vált eggyé a nap folyamán a bőrömmel.
Meggyőzött. Ami meglepett, hogy az érzékeny bőröm is bírja, bár egyelőre nem használom minden áldott nap, ismerkedünk.
Megértem a hype-ot. Egyértelmű a lelkesedésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. június 15.

Megértem a hype-ot. Egyértelmű a lelkesedésem.

Candy21

2024. május 26.

Ő az "igazi" szàmomra mindent tud amit én keresek egy alapozóban nagyon természetes végeredmény szinte bele olvad a bőrömbe teljesen láthatatlan. Nagyon könnyed viselet mellé könnyed fedés, de szépen építhető ha nagyobb fedésre vágyom. Egész nap a helyén marad. A finishe bőrszerű. Minden pénzt megér biztos újra veszem ha elfogy!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 26.

viki10

2024. május 11.

4.5 szín. Egyenlőre csalódás. Bőrfény, meg lehelletnyi fedés ennyi pénzért?! Olyan régen vágytam rá, de nekem meg se közelíti a Clinique Anti blemish alapozóját, vagy a Loreal Age Pefect serum alapozóját, ami már nem is kapható sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 11.

Regi88

2024. február 26.

Nagyon szeretem/szeretném, kissé rossz volt a színválasztás télre/tavaszra...
Gyönyörűen eggyé válik a bőrrel, nem emeli ki a ráncocskákat ( nem gyűlik fel bennük), nem fog meg mást, valóban selymes érzés a bőrön felvitelkor, azután meg nem érzékeli az ember lánya hogy rajta van😊
Az eredmény egy egészséges bőr kinézete, szinte hamvas bőrkép.
Valóban veszedelmes áron kínálják, nagyon sajnálatos...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 26.

Nagyon szeretem/szeretném, kissé rossz volt a színválasztás télre/tavaszra...
Az eredmény egy egészséges bőr kinézete, szinte hamvas bőrkép.
Valóban veszedelmes áron kínálják, nagyon sajnálatos...

betty23

2024. február 20.

Nem sok alapozót próbáltam életemben, de azok közül eddig ő a legjobb. Kell azért rendesen hidratálni előtte, mert száraz részeket kicsit kiemeli, de amúgy természetes nagyon a hatása. Nem szeretem a túl erős és maszkos fedést. Egy közepesen/enyhén fedő, kényelmes alapozót kerestem, ami aránylag tartós is, és benne azt hiszem ezeket megtaláltam. A T-zónámban nap közben elkezd zsírosodni a bőröm, de ez nélküle is sajnos fennálló gond. A színválaszték nagyon jó, de a számozás nagyon becsapós, nincs benne túl sok logika. Az alkoholtól az INCI-ben kicsit féltem, de szerencsére nem okozott gondot. Magyarországon iszonyú árat kérnek el érte, én küllföldről szoktam rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 20.

ibolyasmile

2023. július 20.

Soha életemben nem volt még ennyire jó alapozóm. Használtam már más márkákat, de egyik sem volt ilyen prémium minőségű. Lehet rétegezni. Vékony rétegben olyan mint egy második bőr, ami tökéletes. Vastagabban kenve is tökéletesen eloszlik a bőrömön, szépen beszívódik és olyan mintha egy filter lenne az arcomon. Az összes bőrhibámat azonnal eltünteti és miután lemosom utána úgy érzem, mintha ápolta volna a bőröm. Soha többet nem próbálok ki mást, ez lesz az én alapozóm. A pórusaim, a karikákat a szemem alatt, az anyajegyeim, mindent eltüntet és még sem érzem hogy van rajtam valami. Nincs maszkos hatása. Púder nem kell rá, nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 20.

Petalodirosa

2023. július 13.

Nekem nem vált be, pedig olyan sok reményt fűztem hozzá, oly régóta szerettem volna megvásárolni. Indokolatlanul túlárazott szerintem, még szerencse, hogy külföldről akciósan sikerült megvennem. Kiemeli a pórusokat, gyorsan kopik, nem tartós, alig van fedése. Egy luxus terméktől sokkal többet vártam. Ettől függetlenül egyéni dolog, másoknak remekül működhet ez az alapozó, én nem veszem újra. A 6-os szín ebből egyezik: MAC Studio Fix fluid NC30/C40, IT CC cream medium, EL DW 2w2 rattan, NARS Sheer glow stromboli, Dior Backstage 2wo (én legalábbis ezeket a színeket használom).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 13.

KezdoManias

2023. június 1.

Nem tudom, ki rakta össze a színskála számozását, de biztos nem a racionalitást tartotta szem előtt. Két üveggel is birtoklok: 4.75 Light pink (az alapszínem) és 5.25 Medium pink. Néha kevernem a kettőt. Mentségére legyen mondva, minden további nélkül vegyül a két árnyalat, akármilyen elnagyolt mozdulatokkal is pöttyözgetem fel őket egyszerre az arcomra. Jól viseli a kézzel alapozást. Ez az egyik nagy erénye: sokkal inkább egy krém, csodásan terül, beleolvad a bőrbe, egész nap tart, nem látszik, nem szárít, stb. stb., ld. további vélemények. Ilyennek kellene lennie egy BB krémnek:)

Rajtam egyébként nem luminous (sokáig az ettől való félelmemben nem vettem meg). Valószínűleg a dehidratált bőröm miatt. Sok újdonságot elmondani egyébként nem tudok: gyönyörű finish, de nem ez fogja eltűntetni a bőrhibákat, csak egységesít. A szép eredményt valójában nem a pigmentáltság, hanem a finish adja. Két réteg felvitele esetén sincs semmiféle kukacosodás, így erősebb fedést lehet elérni. Hozzáteszem, a Maestro fényvédős primerre viszem fel. Nagyon szépen tart így egész nap, mondjuk ezzel a piros pöttyös összetevő listával tartson is! Különben mi más értelme lenne a kevésbé fancy alapanyagoknak... A pumpa tökéletesen és precízen adagol, az üveg jól kézreáll, az oválisok/csavarodó üveg dizájn végigvonul szinte az összes Armani (khm L'Oreal) dekorkozmetikum csomagolásán. Ezt (is) nagyon szeretem.

Nem véletlen, hogy hosszú évek óta tartja magát a piacon a borsos ára ellenére is. A logikát kikezdő számozás miatt gondolkodtam a 4 csillagon, de végülis sokan vagyunk, sokféleképpen gondolkodunk. Legyen csak 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 1.

NIKI0909

2023. június 1.

Régi nagy vágyam volt egy olyan alapozó mint ez. Egyáltalán nem látszik hogy ki vagyok alapozózva, nem fed úgy mint egy alapozó nem ül bele a szemráncaimba hanem tényleg csak lágyan rá simul az arcomra. Én a púderével használom amit elhasználok ugyan de azt már annyira nem szeretem mint ezt az alapozót

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 1.

rrreka

2023. május 11.

Magyarországon csak sárgás bőrtónusra van megfelelő árnyalat. Remek termék és tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Az összetevő zsírsavak és glicerin keveréke, melyet lágyító és sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban.

Cellulózból (legfőbb növényi rost) előállított természetes összetevő, melyet elsősorban sűrítőanyagként és emulzió stabilizálóként használnak a kozmetikumokban.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

Methylparaben i I ta I par 0 0