Giorgio Armani

Ár:   19 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2020. október 29.

Ár:   19 700 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-ben megújult változat!

Könnyű, olajmentes folyékony alapozó Micro-fil technológiával

• Könnyedén felvihető és természetes végeredményt ad
  • Bársonyosan sima és selymes bőrt eredményez
  • Rétegesen is felvihető, áttetsző vagy közepes fedést tesz lehetővé
  • Egész nap tartós
  • SPF20 fényvédővel

30 árnyalatban kapható

Ár: 15000 , Eladó: dorka83
Állapot: 1x kézfejen próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen vagy banki utalás után Foxpost
15 800 ft - Giorgio Armani Luminous Silk Foundation
Ár: 15 800 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Miskolc, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

Missglamorazzi

2022. május 11.

Meseszép! Nagyon sokáig gondoltam, hogy valóban ennyire jó, vagy csak a hype és a kultusz miatt imádják ennyien. Amikor azt mondják tényleg olyan, mintha a bőröd lenne ilyen tökéletes, igaz - nem látszik , hogy smink, ha sikerült eltalálni a színt. Örök hálám, hogy online rendelve sikerült megfelelő árnyalatot találni, mert nagyon drága alapozó XD (5-ös árnyalatot választottam) Szép selymes természetes fényt ad a bőrnek, lágy - közepes fedéssel. Korábban a Dior Skin Glow-t is kipróbáltam, ami szerintem fedésben erősebb, de közelről eléggé látszik, hogy van egy réteg a bőrön, illetve picit oxidálódik a nap folyamán (ettől eltekintve nagyon szép alapozó ő is). Kíváncsi vagyok a nagy meleget hogy bírja, a Dior valóban tartós - egy esküvőn fogom hamarosan a Luminous Silk-et próbára tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

Kamea

2022. február 22.

1 ml-es mintát kaptam belőle valamelyik vásárlásom mellé, ami még a szerencsétlenkedő adagolásom ellenére is elegendő volt 4 alkalomra.
5.5 árnyalat, ami első ránézésre az én téli light-medium arcszínemhez kicsit sötétnek tűnt, de aztán olyan szépen idomult a bőröm színéhez, hogy azzal szinte eggyé is olvadt.
Ami legelőször feltűnt, ahogyan azt előttem @manobeka is írja, hogy a pigmentek rendkívül finomra vannak őrölve benne. Ebből adódóan krémesen lágy az állaga, már-már fluid, az arcon könnyen terül. Kézzel csodaszépen eldolgozható (ecsettel, blenderrel nem is próbáltam). Használtam primer nélkül és volt, hogy a Clarins Beauty Flash Balm került alá. Mindkét esetben észrevétlenül vált eggyé a bőrrel. A finishe se nem matt, se nem dewy, hanem természetes selyemfényű. Nem csak látványra, hanem tapintásra is a selyemhez lehet hasonlítani. Nem ül meg sem a ráncokban sem pedig a pórusok tetején. Napközben enyhén átfényesedik, ami nekem kifejezetten imponál száraz bőrűként.
Mivel nekem csak az arcom egységesítése a cél, így a fedésével is teljes mértékben elégedett vagyok, nem nehezíti el a bőrt, nem kelt maszkos hatást. Kb. 9 óra viselet után teszteltem a tízszeres nagyító tükrömben és semmi jelét nem láttam a jelenlétének. Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy eltűnt rólam, hanem azt, hogy nem foltosodott, nem ült rá a pórusok tetejére még 9-10 óra elteltével se.
Már értem azt a lelkesedést, ami övezi. Talán épp emiatt a hype miatt idegenkedtem a kipróbálásától, pedig már jó ideje ott volt a fiókomban ez a mintácska.
Tökéletes alapozó és ez most bizony el is gondolkodtat…

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 22.

Tökéletes alapozó és ez most bizony el is gondolkodtat…

Kodi

2022. február 8.

Csodálatosan szép ez az alapozó! Először rossz szín választottam, de nem tántorított el, tudtam, hogy újra kell vennem. Nagyon könnyed fedése van, vizes szivaccsal tényleg olyan, mintha semmi sem lenne rajtad, tehát pont azoknak való, akiknek minimális bőrproblémája van. Ha ecsettel viszi fel az ember, akkor lesz olyan fedése, mint más izmosabb alapozóknak szivaccsal, nekem mégis szivacsos felvitellel tetszik inkább. Szérumokkal, hidratálókkal jól működik együtt, nem kukacosodik. Pár éve, amikor ott tartott a világ éppen, hogy Meghan Markle volt az ügyeletes beauty ikon, róla írták, hogy ez a kedvenc alapozója, ráadásul Laura Mercier illuminating primert használ alá. Én először egy YR fényes primert kentem alá, sajnos nem jó, mert a primer is átlátszik az alapozó alól, így a diszkógömb hatás garantált. Ráadásul az alapozó is kicsit fényes, ez a nevében is benne van, nincs benne semmi meglepő. Azt azonban el tudom képzelni, hogy a highlighter pontokra kenünk ilyen primerből és rá az alapozó, akkor highlighter már nem is kell, ez azonban már tényleg ízlés dolga. Aztán kipróbáltam alá a Laura Mercier primert, az valóban nagyon szép alatta, nem túl fényes, mint az YR volt. Magyarországon borzalmasan drága, érdemes akcióban venni vagy külföldről rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 8.

manobeka

2021. október 11.

Megéri az árát, nem véletlenül az egyik legtöbbet és legjobban véleményezett alapozó a világon, már több mint 24 éve, akkor is ha újítottak pár éve a formulán. Gyönyőrűen őrölt pigmentek, nagyon jó színválaszték.Mivel pajzsmirigy beteg vagyok enyhén vízhiányos, kombinált a bőrtípusom. Vízes blenderrel viszem fel,először kézfejre, majd onnan ütögettem fel a szivaccsal az arcra, előtte természetesen primereket használok alá.Nagyon szeretem. nagyon szép a végeredmény, nagyon jó a tartóssága.Nem mertem online rendelni, hiába tudom a pontos bőrtónusomat is és milyen jól tettem, mert eggyel világosabb árnyalat kell a valóságban.Ecsettel is lehet felvinni, de nagyon -nagyon jó minőségű alapozó ecset kell hozzá.Nekem 4.5-es árnyalat van meg.Világos a bőröm télen, szeplős, a szemem aranybarna, meleg típusú vagyok.Nyáron majd a 4-es árnylat lesz jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 11.

fleonora

2021. június 3.

Impulzusvásárlás:) Nagyon megtetszett a krémes pirosítója az Armaninak, és mivel a Douglasban kedvezmény volt rá, megvettem. 5,5 árnyalat (Chanel 30, de lassan 40 a nyár közeledtével, MAC NC 25). Nap közben a homlokomon én a szemem alatt picit kifényesedik, de korrigálom a Chanel Les Beiges Healthy Glow púderével. Tényleg igaz a selyem/szatén finish, ami így nyáron is megállja a helyét és szerintem kb minden évszakban. Abszolút nem bántam meg,sőt annyira tetszik és annyira tartós hogy valószínüleg ezt inkább nyári alkalmakkor fogom hordani, hétköznap pedig a Chanel les beiges új alapozóját vagy CC krémjét. Szerintem örök darabja lesz a kollekciómnak:) Max medium coverage, ezért inkább annak ajánlom aki szereti a no makeup makeupot vagy nincs/kevés a bőrhibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

Helenbeak

2021. május 29.

4,5 arnyalatban vettem meg ( Chanel 20, EL fresco, desert beige, Mac NW 20 vagyok). Szeretem, beauty blenderrel viszem fel, természetes, közepes fedésre építhető. Azt nem mondom, hogy du ra már csillog az arcom tőle, de átmegyek gyorsan egy transparent púderrel és probléma megoldva. Pattanásos bőrre nem ajánlom, mert annyira nem fed, aki emiatt ruházna be rá, inkább a power fabric ot próbálja ki előtte, mert ebben csalódni fog. Maximális csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

viszvirag1

2021. április 26.

Nagyon szèp a fedése, építhető és természetes!
(Vízhiànyos a bőröm, t-vonalban zsírosodásra hajlamos)
Próbáltam magában is, viszont amikor extra fedèsre van szükségem akkor Estee Lauder DW-t kevertem hozzà, szuperül működött a kettő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Nagyon szèp a fedése, építhető és természetes!
(Vízhiànyos a bőröm, t-vonalban zsírosodásra hajlamos)

seresvivi01

2021. április 12.

Egy csoda! Könnyű, építhető fedés (közepesig). Olyan érzés, mintha nem lenne semmi rajtam. Többször vettem újra, számomra az a lehető legjobb alapozó 🤩 az ára kicsit borsos, de teljesen megéri, mert viszonylag sokáig elég. A kombinált bőrömön is teljesen jól működik, ha pedig valaki annyira nem kedveli a természetes finishét, púderrel egyszerűen mattítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Bettina0225

2021. március 16.

UPDATE: 2021.03.16
Tesztelésre kaptam kicsi minta csomagot, amiben világosabb és sötétebb árnyalatok is voltak vegyesen. Gondoltam kísérletezek picit, és a 14-es árnyalatot (brutál sötét) használom bronzosítónak. Mostanában egyre inkább a krémesebb sminkeket részesítem elônyben. Fehér bôröm van, így kicsit féltem milyen lesz a végeredmény, de fantasztikus!!! Megint nem csalódtam benne. Nagyon nagyon kis mennyiségben, pöttyökben vittem fel majd eldolgoztam, és nem hittem a szememnek, annyira szép lett a végeredmény. Tényleg nem kell belôle sok, de teszi a dolgát és akármennyire sötét az árnyalata. Természetes, tartós, és lehet építeni is. Itt az ideje, hogy az összes bronzosító púderemnek búcsút mondjak. Sokkal egyszerûbb/tisztább a tárolása is, nem beszélve arról, mennyire kellemetlen az amikor a púderek eltörnek. Aki sokat utazik, annak meg még inkább ajánlani tudom. Közben láttam, hogy kisebb, utazó kiszerelések is megjelentek, így biztos, hogy beszerzek belôle egy sötétebbet pláne, hogy nagyon sokáig elég lesz. Az 1ml-es kis mintát használtam el legalább 3-4x annyira kevés kellett. Még mindig viszi a pálmát!

Nem csalódtam benne. Ez egy nagyon jó kis alapozó, de csak azoknak, akiknek a bőre is tökéletes és probléma mentes. Sajnos a Covid miatt, nem lehet a termékeket kipróbálni, de bevállaltam, hogy megrendelem a 3,8-as árnyalatot. Az Armaniék honlapján, van lehetőség arra, hogy a rólunk készült képekkel "felpróbáljuk" az alapozókat és más sminktermékeiket is. Szerintem nagyon jó döntés volt. Teljesen megegyezik a bőrszínemmel. Szép a fedése, egész nap tartós. Csakis vékony rétegben, 1 pumpányit szoktam eloszlatni az arcbőrömön. Mivel a nevében is benne van, hogy "silk" ezért ne várja el tőle senki, hogy matt hatást ér el vele, és hogy a nap végére nem fog kifényesedni. Rendszeres hidratálással, bőrradírozással együtt csodálatos és egyenletes bőrképet kapunk. Száraz és pattanásos bőrűek kerüljék, mert kiemeli a bőrhibákat. Érdemes a Black Friday alkalmával beszerezni akciósan. 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

UPDATE: 2021.03.16

csuyi

2021. január 19.

Csodás alapozó. Fedése építhető, nem maszkos, természetes a hatása. Tartós, elsősorban alkalmakra használom, de keveset eldolgozva mindennapi is lehet. A színek számozásán nem tudok eligazodni, legjobb kipróbálni vásárlás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0