Giorgio Armani

Ár:   16 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2013. október 6.

Ár:   16 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Könnyű, olajmentes folyékony alapozó Micro-fil technológiával

• Könnyedén felvihető és természetes végeredményt ad
  • Bársonyosan sima és selymes bőrt eredményez
  • Rétegesen is felvihető, áttetsző vagy közepes fedést tesz lehetővé
  • Egész nap tartós
  • Minden bőrtípusra alkalmas

dorkaww

2020. február 6.

Én sajnos nem kifejezetten tudok jó szívvel beszélni erről az alapozóról. Nagyon szeretem az Armani termékeket mert tényleg általában azt kapjuk a pénzünkért amit ígérnek, kivéve ezt. Az internetes hype miatt ruháztam be rá mert mindenki el volt tőle ájulva, számomra viszont 1 hónapnyi tesztelés után eléggé közömbös/elégedetlen érzést váltott ki. Először is beleül a ráncokba, barázdákba, hiába nem kenek fel sokat, sőt beauty blenderrel csinálom. Arról pedig már szót se ejtsünk, hogy elviekben egész nap tartós, olajmentes alapozó, amit, mint tévhitet el kell hogy oszlassak, hiszen 3-4 óra elteltével már fényes zsíros bőrt eredményezett (halkan megjegyeznem hogy mattitó fixálót is fújok az arcomra). A fedésével nincs gondom az kellemes, nem túl fullasztó érzés de összességében eléggé csalódott vagyok. Sokkal többet vártam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Pikk

2019. december 29.

Nyár végen ruháztam be rá, amikor a DW még sok lett volna. 20%-os akció volt, nem sokat teketóriáztam, hagytam, hogy a szín kérdésében is meggyőzzön az eladó (az alapozót is ő ajanlotta). Döbbenet, hogy a vásárlás gyorsaságához képest milyen jól sikerült a választás. A szín is tökéletes a nyár végi tónusomhoz, maga az alapozó pedig egyszerűen gyönyörű. Eszméletlenül kis mennyiséget viszek fel, mégis tökéletes bőrképet ad, és nem a fedése miatt, hanem valahogy úgy veri vissza a fényt. A bőr egészséges fényt kap, de nem fénylik. Remekül működik együtt a DW korrektorommal és viszonylag tartós is, rajtam kibír egy munkanapot. Most télen csak ritkán használom, de olyankor mindig meglepődöm, mennyire szép. Ami miatt 4*, az lehetne az ára is, de ha szigorúan a termék számomra betöltött értékét tekintjük, akkor a fényvédőt hiányolom belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

bianka411

2019. december 1.

Nem hittem a hype-nak, hogy annyira jó lehet, amennyire állítják... A barátnőmtől kaptam kölcsön egy keveset (NARS alapozót használtam akkor), de miután felkeltem, olyan eredményt kaptam, amitől tátva maradt a szám.
Pedig elvileg az erős fedést szeretem, de valahogy ezzel az alapozóval elképesztő lett a végeredmény :) A négy csillag csak az iszonyatosan magas ára miatt jár neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

PIppa88

2019. november 14.

A legjobb alapozóm ever :) sokféle alapozot kiprobaltam már, drogériásoktól a highend kategóriáig de ezt maximum a Chanel alapozója tudta überelni. A fedése közepes, tehát ha valaki ahhoz ragaszkodik akkor Double wear az ő alapozója, akinek viszont a természetes hatás és gyönyörű finish a lényeg az imádni fogja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

dalmahrvth

2019. augusztus 4.

Nem igazán tudok dűlőre jutni vele... mikor először elkezdtem használni (egy MAC 170-es ecsettel) nagyon csúnya foltos lett pár óra után, csúnyán oxidálódott és fullasztó érzés volt viselni... mivel elég drága volt, így nyilván nem váltam meg tőle.
Viszont nemrég kipróbáltam beautyblenderrel is és nagyon szuper! Gyönyörű fedés, szép szín, egyenletes, és órákkal később is fed.
Azért szerettem volna ha ennyi pénzért ha a kezemmel viszem fel is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Azért szerettem volna ha ennyi pénzért ha a kezemmel viszem fel is tökéletes.

LaraK5

2019. július 8.

Igen drága alapozó, de szerintem teljesen megéri az árát! Gyönyörűen ül a bőrön és nagyon sokáig fenn is marad! Amikor ezt használom, akkor mindig megkérdezik, hogy hogyan lehet ennyire gyönyörű az arcbőröm! Ritkán használok alapozót, így sokáig elég lesz és ezért is nem sajnáltam rá a pénzt! Nem véletlenül a hollywood-i sztárok egyik kedvence!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Lulufej

2019. június 25.

nagyon régóta ki szerettem volna próbálni, mert kultikus alapozó és sok makeup guru dicséri. Az árcéduláját látva persze nagyon elgondolkodik az ember, hogy beruházzon-e rá. Én egy 20%-os kedvezménnyel határoztam el magam végül kb. 2 hónapja, de úgy is nagyon fájt a megvétele. Cserébe a termék csodálatos!
Azért szeretem, mert könnyű, szinte észrevétlen a bőrön, de mégis egységes bőrképet ad. Áttetsző a fedése, de kicsit építhető. Azoknak jó választás, akik ezt a hatást szeretik és nincs is sok takargatnivaló bőrhibájuk. A finise szatén/selyem, szóval ad egy kis természetes fényt. Nekem T-vonalban zsírosodik a bőröm, ezért módszeresen ki kell válogatni, hogy mivel használom: egy jó mattító hidratáló, primer sokat segít, hogy az alapozó fényét ne erősítse fel az olajosság.
Ez nem az az alapozó, ami egész nap az arcon marad, de 6+ órát azért ki tud bírni és utána lehet még igazítani.
Mindezeket latba vetve elgondolkodtató, hogy érdemes-e egy vagyont kiadni rá, de ha működik valakinek az arcán, akkor tényleg nagyon természetes és kellemes viselet. Én nem bántam meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

esztugulyas

2019. június 1.

Szinte semmi fedése nincs akkor sem elég ha szép a bőröm, hamar kifényesedik még a száraz bőrömön is és a nap végére semmi nem marad belőle. (Raadasul egy vagyonba kerul)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

DorkaR

2019. március 24.

Annyi jót hallottam róla és nagy lelkesedéssel vásároltam meg, de nekem sajnos nem jött be. Nagyon "megül" az arcomon, ha valahol szárazabb a bőröm, azt kiemeli, főleg az orrtájékon voltam vele elégedetlen. Pedig úgy szerettem volna, hogy jó legyen...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Anheszenamon

2019. február 28.

Végre egy alapozó, aminek tökéletes a színe. 2-es árnyalat az enyém, és teljesen passzol a nyakamhoz. Nem sárga, nem rózsaszín, tökéletes. Szeretem használni ezt az alapozót de csak hétköznapokon. Folyékony állaga miatt nagyon könnyen és szépen terül, nem emeli ki az esetleges száraz részeket rajtam. Gyönyörű a finishe, nagyon természetes hatást nyújt. Akkor miért nem adok maximális csillagot? Azért mert előfordul, hogy beleül a pórusaimba, és még jobban kiemeli azokat. Érdekes, mert ez nem mindig fordul elő. A másik negatívum amiért semmiképp nem venném meg teljes áron, hogy estére szinte eltűnik rólam. Mindegy, hogy primert használtam vagy nem, akkor is. Nagyon sajnálom, mert tökéletes alapozó lehetne. Ha épp problémamentes a bőröm, akkor hétköznapokra tökéletesen elég ez a fedés amit nyújt. Gyenge tartóssága ellenére is szívesen használom, és el is fogom fogyasztani, de nem vásárolom újra azt hiszem. Leginkább egyébként a L'oreal True Match alapozóhoz tudnám hasonlítani, mind állagában, finishben és fedésben is. Inkább azt veszem újra töredék áron, mert semmivel nem tud kevesebbet ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.