Giorgio Armani

Ár:   19 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2020. október 29.

Ár:   19 700 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-ben megújult változat!

Könnyű, olajmentes folyékony alapozó Micro-fil technológiával

• Könnyedén felvihető és természetes végeredményt ad
  • Bársonyosan sima és selymes bőrt eredményez
  • Rétegesen is felvihető, áttetsző vagy közepes fedést tesz lehetővé
  • Egész nap tartós
  • SPF20 fényvédővel

30 árnyalatban kapható

seresvivi01

2021. április 12.

Egy csoda! Könnyű, építhető fedés (közepesig). Olyan érzés, mintha nem lenne semmi rajtam. Többször vettem újra, számomra az a lehető legjobb alapozó 🤩 az ára kicsit borsos, de teljesen megéri, mert viszonylag sokáig elég. A kombinált bőrömön is teljesen jól működik, ha pedig valaki annyira nem kedveli a természetes finishét, púderrel egyszerűen mattítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Bettina0225

2021. március 16.

UPDATE: 2021.03.16
Tesztelésre kaptam kicsi minta csomagot, amiben világosabb és sötétebb árnyalatok is voltak vegyesen. Gondoltam kísérletezek picit, és a 14-es árnyalatot (brutál sötét) használom bronzosítónak. Mostanában egyre inkább a krémesebb sminkeket részesítem elônyben. Fehér bôröm van, így kicsit féltem milyen lesz a végeredmény, de fantasztikus!!! Megint nem csalódtam benne. Nagyon nagyon kis mennyiségben, pöttyökben vittem fel majd eldolgoztam, és nem hittem a szememnek, annyira szép lett a végeredmény. Tényleg nem kell belôle sok, de teszi a dolgát és akármennyire sötét az árnyalata. Természetes, tartós, és lehet építeni is. Itt az ideje, hogy az összes bronzosító púderemnek búcsút mondjak. Sokkal egyszerûbb/tisztább a tárolása is, nem beszélve arról, mennyire kellemetlen az amikor a púderek eltörnek. Aki sokat utazik, annak meg még inkább ajánlani tudom. Közben láttam, hogy kisebb, utazó kiszerelések is megjelentek, így biztos, hogy beszerzek belôle egy sötétebbet pláne, hogy nagyon sokáig elég lesz. Az 1ml-es kis mintát használtam el legalább 3-4x annyira kevés kellett. Még mindig viszi a pálmát!

Nem csalódtam benne. Ez egy nagyon jó kis alapozó, de csak azoknak, akiknek a bőre is tökéletes és probléma mentes. Sajnos a Covid miatt, nem lehet a termékeket kipróbálni, de bevállaltam, hogy megrendelem a 3,8-as árnyalatot. Az Armaniék honlapján, van lehetőség arra, hogy a rólunk készült képekkel "felpróbáljuk" az alapozókat és más sminktermékeiket is. Szerintem nagyon jó döntés volt. Teljesen megegyezik a bőrszínemmel. Szép a fedése, egész nap tartós. Csakis vékony rétegben, 1 pumpányit szoktam eloszlatni az arcbőrömön. Mivel a nevében is benne van, hogy "silk" ezért ne várja el tőle senki, hogy matt hatást ér el vele, és hogy a nap végére nem fog kifényesedni. Rendszeres hidratálással, bőrradírozással együtt csodálatos és egyenletes bőrképet kapunk. Száraz és pattanásos bőrűek kerüljék, mert kiemeli a bőrhibákat. Érdemes a Black Friday alkalmával beszerezni akciósan. 5/5

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

UPDATE: 2021.03.16

csuyi

2021. január 19.

Csodás alapozó. Fedése építhető, nem maszkos, természetes a hatása. Tartós, elsősorban alkalmakra használom, de keveset eldolgozva mindennapi is lehet. A színek számozásán nem tudok eligazodni, legjobb kipróbálni vásárlás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Egykettoharom

2020. december 27.

Izgultam, de nem csalódtam, nekem működik. Az alapozó választás mindig lutri, de itt tényleg azt kaptam, amit ígértek róla. 5,5-ös árnyalatot használom, eggyé válik a bőrömmel, nem változik a színe, nekem egyenletesen terül, szép a finishe. Szerencsére semmi kifejezetten probléma nincs a bőrömön, amit ki tudna emelni, ezért tények nincs panaszra okom. Könnyen eltávolítható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

DDDory

2020. december 26.

Az 5.5-os arnyalatot hasznalom, ez az alapozo a tokeletes szamomra. Nincs maszk hatas,teljesen egybeolvad az arcborommel, meg is egysegesse teszi az egeszet. Tartos,nem oxidalodik,tenyleg csak pozitivan tudok rola nyilatkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

vpverapapp2

2020. november 22.

termékmintát kaptam, az egy dolog hogy a színe nagyon furcsa volt, azt még tudtam is korrektorral javítani, viszont az én viszonylag tág pórusaimon rettenetes volt ez az alapozó. az arcom színét 100%-osan egységesítette de mellette a bőrhibáknak az alakja megvolt, csak egyszínű volt, nagyon textúrált volt a végeredmény, és sokkal idősebbnek néztem ki után, ami elég kellemetlen, főleg ha az ember 20 éves és a bőre olyasmi egy alapozótól mint egy 50 évesé :DD szerintem ha valakinek egyenletes textúrájú bőre van aminek a színe nem egyenletes, akkor ez az alapozó jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 22.

szeliger

2020. november 10.

5.5 árnyalatban, 1 ml termékmintát kaptam kipróbálásra. Armaniéktól az én színem kicsit világosabb, 4.0 és 4.5 körül valahol, de mikor máskor próbálhatnám ki, mint ősszel, amikor a nyári alapszínemből még maradt valamennyi. A fedés könnyed, úgyhogy nagy eltérést nem tapasztaltam, nagyjából illeszkedett, bár ha nekem kellett volna választanom, akkor biztosan világosabbat próbáltam volna. A krémeimmel jól együttműködött, nem tapasztaltam semmiféle kukacosodást, egyenetlenséget, csúszkálást, szépen és egyenletesen tudtam eldolgozni. Kézzel vittem fel, utána biztos, ami biztos, ecsettel végigmentem az arcomon és tetszett az eredmény. Rajtam kifogástalanul működött, estére is jó állapotban maradt alatta a bőröm is és sminket is egész jól megtartotta. Megjegyzem, hogy az összetevők listája az én kis tasakomon némileg eltér a fenti listától.
Nem tudok belekötni, értem a sok jó véleményt és én is csatlakozom, azért a kedvencemet nem fogom kidobni érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 10.

bongi

2020. október 15.

Termékmintát kaptam, tehát csak 2 használat alapján írom a véleményem. Szép, természetes a fedése, egybeolvad a bőrrel, nem látszik, hogy alapozót viselsz. Viszont zsíros bőrre nem jó választás, nekem 2 órá után már nagyon fénylett és nem is volt túl tartós. Amit ez az alapozó tud, azt tudja a 3500 ft-os BB krémem is, csak az nem fénylik át ilyen hamar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Dudoka77

2020. október 9.

Ez a termék iskolapéldája annak az igazságnak, hogy a "drága" nem feltétlenül az "értékes" szinonimája. Komolyan nem értem, mi adja el és tartja meg a népszerűségben ezt az indokolatlanul túlárazott kotyvalékot, amely az összetevői alapján komoly kockázatot képvisel a bőr egészségére nézve. Benzyl Salicylate, parabének, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional...pont ezekre az irritáló anyagokra van szüksége a bőrnek ahhoz, hogy kialakuljon (vagy éppen fennmaradjon) az a vállalhatatlan bőrkép, amely mellett többé, ha akarnál se tudnál eltekinteni az alapozók használatától. Mindemellett semmi olyan luxus érzést nem nyújt, amelyért cserében érdemes lenne bevállalni a kockázatot. Betelepszik a barázdákba, szárazabb területen határozottan öregít, míg a t-vonalban csillog. A tartóssága sem kiemelkedő, így a tükörbe nézve semmi, de semmi jelét nem tapasztaltam annak, hogy éppenséggel egy vagyont érő alapozóban villogok. Egy sima, zöld összetevős BB-krém sokkal impozánsabb, természetesebb összképet nyújt anélkül, hogy fulladozna alatta a bőröm. Ez már többszöri alkalom, hogy rokoni-baráti közegben vagy parfümériában kipróbálva valami eszméletlen drága cuccot tesztelés végett, értetlenül húzom fel a szemöldököm és esek gondolkodóba, hogy ezek szerint egy kis hírnévvel, reklámmal, marketinggel meg pár celebbel tényleg minden szemetet le lehet tolni a torkunkon, mígnem a göröngyöt is aranyrögnek látjuk, csak mert sokat kérnek érte? Semmiképp sem fullasztanám ilyen összetételű vegyi koktélban a bőrömet, inkább maradok a kevésbé trendi, de ártalmatlan, és nem mellesleg jóval olcsóbb, valóban szépítő megoldásoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

Pikk

2020. június 27.

Nyár végen ruháztam be rá, amikor a DW még sok lett volna. 20%-os akció volt, nem sokat teketóriáztam, hagytam, hogy a szín kérdésében is meggyőzzön az eladó (az alapozót is ő ajanlotta). Döbbenet, hogy a vásárlás gyorsaságához képest milyen jól sikerült a választás. A szín is tökéletes a nyár végi tónusomhoz, maga az alapozó pedig egyszerűen gyönyörű. Eszméletlenül kis mennyiséget viszek fel, mégis tökéletes bőrképet ad, és nem a fedése miatt, hanem valahogy úgy veri vissza a fényt. A bőr egészséges fényt kap, de nem fénylik. Remekül működik együtt a DW korrektorommal és viszonylag tartós is, rajtam kibír egy munkanapot. Télen csak ritkán használom, de olyankor mindig meglepődöm, mennyire szép. Ami miatt 4*, az lehetne az ára is, de ha szigorúan a termék számomra betöltött értékét tekintjük, akkor a fényvédőt hiányolom belőle.
Még egy tapasztalat: ha egészen keveset nyomok ki belőle, nagyon szép egyenletes, természetes fedést kapok, hacsak kicsit is többet, vagy több rétegben próbálkozom feltenni, akkor nem tetszik az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 27.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.