KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Giorgio Armani

Ár:   16 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2013. október 6.

Ár:   16 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Könnyű, olajmentes folyékony alapozó Micro-fil technológiával

• Könnyedén felvihető és természetes végeredményt ad
  • Bársonyosan sima és selymes bőrt eredményez
  • Rétegesen is felvihető, áttetsző vagy közepes fedést tesz lehetővé
  • Egész nap tartós
  • Minden bőrtípusra alkalmas

4900 Ft - Giorgio Armani Luminous Silk Foundation, 2
Ár: 4900 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Fele hiányzik (az üvegen látható középső feliratig van benne) , Helyszín: Budapest, Allee és Corvin Plazak közelében , fizetés: Banki előre utalást követően kibélelve ajánlott levélként (postán maradó), vagy személyes átvételkor készpénzben

lulley93

2018. augusztus 23.

Par honappal ezelott masok ajanlasara bementem a Douglasba es felkentem magamra. Eloszor csak kicsit, hogy meglassam, hogy passzol-e a szin, utana teljes arcra, mert nem akartam fel arccal lealapozva etterembe menni. A rossz fenyben, ami a Douglasban van, tok jol nezett ki, sot meg a sotet etteremben a kis tukromben megnezve is tetszett. Aztan itthon a nagyitos, vilagitos tukromben lattam meg, hogy nem jo. Beleult a porusokba, poros hatast kelt, kozelrol nem szep. Igy magamban leirtam ezt az alapozot.
Aztan par hete eszembe jutott, hogy meg egy probat meger, hiszen a Douglas-proba elott csak reggel kentem be az arcom, nem viseltem primert, stb. Gondoltam kerek belole kis tegelybe mintat, hogy itthon megfelelo elokeszitessel is kiprobaljam.
Mar a felvitelnel is lattam kozelrol, hogy ugyanaz a problema, mint az elso probanal. De azert befejeztem a sminket: korrektor, puder, bronzosito, pirosito, highlighter, Fix+). Igy tok szep volt, nem latszott a porusaimban. 1-2 ora mulva pedig mar igen... Nem kopott, de a rancokba (mimikai) beleult, szetvalt. Osszesen kb 7-8 orat viseltem.
A szetvalas, rancokba beleules nagyon csunya dolog, de a legnagyobb gondom megis az, hogy ult a borom tetejen.
Nekem a vilag legtokeletesebb alapozoja az Estee Lauder Double Wear Light. Ez megszunt, es a megujitott verziorol eleg rosszakat olvastam sajnos, igy ezt orokre el kell felejtenem, ehhez hasonlot probalok talalni.
Az elobb emlitett DW Light belesimult a borombe, nem ult bele a porusokba, sem a rancokba, es soha nem valt szet. Tokeletes volt. Ehhez foghatot keresek, ha valaki tud ilyet, kerem szoljon. Ez sajnos nagyon nem ilyen.

Lattam mar sokkal rosszabb alapozot, ezert 3 csillagot kapna, de ilyen arkategoriaban csak 2-t erdemel. Amugy az itteni velemenyek is elkeseritoek, hogy egyszer mukodik, egyszer nem.

lulley93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

laanyka

2018. augusztus 14.

Szerintem nagyon nagyon jó ez az alapozó. Korábban a Double Weart favorizáltam, de valahogy már elszoktam ettől a maszkos hatást nyújtó vonaltól. Persze télen nagyon jól tud jönni az is, de nyáron, vagy csak simán ha az ember kicsit könnyedebb fedést keres szerintem ez nagyon jól beválhat. Mivel nem erős fedésű, ezért nem tünteti el teljesen a bőrhibákat, de engem ez pl nem zavar, mert szerencsére nincs sok bajom (már) az arcbőrömmel. Negatívuma viszont hogy elképesztően drága, ezért szerintem ha valaki kerülgeti de nem biztos benne, nem érdemes próba nélkül megvenni - a Douglasban viszont az Armani pultoknál mindig lézeng 1-2 sminkes, akik sztem nagyon szívesen feldobják :) Össz nekem 5*.

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

MissKenedy

2018. május 27.

Douglas-ban tette fel rám a kedves sminkes lány próbaképp, a színt tökéletesen eltalálta, csodásan állt. Mint egy második bőrréteg, abszolút nem túlzás, hétköznapra is viselhető. (az EL-DW nekem már nagyon maszkos)
Kaptam belőle 3 adag mintát, hogy kipróbálhassam működik e a bőrömön, nem okoz pattanást, stb. Kb 6 sminkelésre volt elég. Meg vagyok vele elégedve, jöhet haza a nagy kiszerelés, bár jó lenne elcsípni valami kuponos témát, mert az ára minden csak nem baráti. De az vígasztal, hogy nincs sok smink termékem, és valóban össze sem lehet hasonlítani a drogériás társakkal.

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Pöti

2018. május 13.

Egy ideig nem használtam, mert valamiért szívesebben használtam más terméket.. Aztán rájöttem, hogy miért nyúltam mindig másért. Ez az alapozó, olyan mint egy áprilisi ribizli.. Szeszélyes és hisztis. Komolyan. Egyik nap gyönyörű, másik nap meg úgy nézek ki vele, mint akinek egyesével jelölték meg az összes pórusát. És akkor eszembe jutott, hogy régen is ezt csinálta. Nem tudom, miért, mert általában ugyanúgy készítem elő reggelente az arcomat. Sőt, már el is kezdtem rendszeresen vizet fogyasztani, amitől ugyebár a bőröm hidratáltsága is szépen fokozódott. Két napja mégis vállalhatatlanul néztem ki egy két óra után. Ezt eddig nálam a Clinique BB-je csináltan és nagyon szomorú vagyok, mert ez mégis csak high end kategória, és az ilyen termékektől azt várom, hogy maradéktalanul hozzák az elvárást. Nálam ez azt jelenti, hogy nem kell vele cicózni hosszú perceket, mire szép lesz, csak kenem, aztán mehetek is. Ezzel meg úgy küzdök, mint malac a jégen :( A másik ilyen alapozóm a Touche Eclat, meg az EL Perfectionist, na azoknál se tudom, hogy mikor lesz jó vagy rossz napjuk. A Chaneltől jobbat én még nem találtam. És ebben a pillanatban olvastam, hogy már nem gyártják. Azt hiszem, most gyászolok :'(

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 13.

evapap

2018. április 11.

Egyszer csodásan néz ki feltéve, egyszer borzalmas poros, púderes hatást kelt az arcomon. Cover fx illuminating primert használok alá minden esetben. Azokban az esetekben, amikor szép dewy lesz a finishe szeretem nagyon, a másik hatást még nem jöttem rá, hogy mi okozhatja, talán az arcbőröm hidratáltságától is függ. Szeretm is meg nem is, újravenni nem fogom, mert egy fényesebb, könnyebb alapozót szeretnék.

evapap
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

davidlemak

2018. február 27.

Legtökéletsesebb alapozó, nem véletlenül hírességek és sminkeseik kedvence!
Nekem kombinált bőröm van, és még ha át is fényesedik a T-zónában akkor is a helyén marad a pigment, nem szeparálódik szét és nem is emeli ki a száráz részeket, még a nap végére sem!
2-3 óránként nem árt blottolni, de szereintem ez teljesen belefér, mivel a végeredmény verhetetlen!
Nagyon sok főleg high-end alapozóm volt már, de még mindig ez a kedvenc, nekem olyan mint a photoshop, mert ugyan láthatatlan, de mégis elfedi amit el kell.

davidlemak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Legtökéletsesebb alapozó, nem véletlenül hírességek és sminkeseik kedvence!

Blackbird

2018. február 10.

Közepesen fedő, nekem meglepően sűrűnek tűnő, ijesztően matt alapozó.Aztán a helyére igazodik, és egy nagyon finom, tompa bőrfénye lesz.Nem átzsírosodik, nem átfénylik, csak megérkezik csendesen. Finom, lágy illata van, gyönyörűen tart , nem mászik el, nem ül bele a pórusokba. Alá kell hidratálni, de messze nem vészes. Nem szárít, nem fullaszt. Hétköznapokra tökéletes .Helyre kis pumpás adagolóval ellátott kis üveg, masszív is, kényelmes használni.
Nem egy világszenzáció, de egy alapozó ne is legyen az. Legyen stabil, megbízható , ne kelljen miatta aggódni és napközben a folyamatos korrigálással bajlódni. És vele nem kell.

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Zumitraveller

2017. december 11.

Kicsit több mint egy hete használom, minden nappal jobban szeretem. Előtte a Clinique beyond perfecting alapozót és hasonló, magas fedésű alapozókat próbáltam, gondolván, hogy minél erősebben fed annál jobb. Hát nem... bár mások az egekbe magasztalták, sajnos nekem a sűrű formula amit megmozdítani a bőrön komoly munka, egyáltalán nem vált be, ezért legközelebb már rutinosabban választottam. Kifejezetten folyékonyabb állagú, kevésbé fedő, nem maszk hatású alapozót kértem a dougleses hölgytől. Armani alapozóm még nem volt, de ez egy csoda az én bőrömön, kellemes szín, nagyon passzol, élettel teli az arcom, jól hidratál és az állaga is tökéletes. Fedési szempontból a pattanások vagy karikák elrejtésére korrektorral csodákat tehetünk, ha éppen szükség van rá !!! szuper cucc

Zumitraveller
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

gabbica

2017. november 6.

Lassan 2honapja hasznalom ezt az alapozot es orulok, hogy az elso felindulasbol nem velemenyeztem. Elotte Chanel Perfection Lumiere-t hasznaltam, aminek eleg eros a fedese, gyonyoru szep, de a boromet nem akartam nap, mint nap terhelni vele. Hosszas keresgeles utan kotottem ki ennel az Armani alapozonal. Sokkal konnyebb es kellemesebb viselet, mint az elodje, a fedese nyilvan nem olyan eros emiatt. Nagyon szep, termeszetes finishe van, amivel nekem eleinte meggyult a bajom. A bevalt strobe creamet hasznaltam hozza primernek, ami a Chanellel tokeletesen mukodott, mivel az egy matt finishu alapozo...ellenben o kifenyesedett 1 ora utan, majd egyszeruen lefolyt tole az arcomrol. Primer nelkul szinten eltunt. Vegul tettem egy probat a Sephora smoothing and mattifying primerevel es lass csodat, TOKELETES! Epitheto,nem ul bele a rancokba, tartos, maximalisan termeszetes, egyaltalan nem maszkos, gyonyoru borfenye van, este 9-kor munka utan erintetlenul torlom le az arcomrol, es sajnos van 1-2 pattanasom szinte mindig, oket is elfedi, egesz napra...
A szinvalasztek eleg nagy, sikerult az en sapadt arcomhoz passzolo arnyalatot talalni, es megsem nezek ki gesanak tole, szep ude vilagos arnyalat. En kezzel szoktam felvinni, utana kicsit megutogetem blenderrel, hogy meg termeszetesebb legyen a vegeredmeny, enelkul kicsit valoban csikozodik, nehez kezzel eloszlatni szepen.
Nekem is egy 3 csillagrol indult, most mar egyertelmu 5-os, es az is lehet, hogy velem marad most par evig es a Chanel vonalat letaszitja a 4eve tarto tronjarol!

gabbica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

esztugulyas

2017. október 20.

Szinte semmi fedése nincs akkor sem elég ha szép a bőröm, hamar kifényesedik még a száraz bőrömön is és a nap végére semmi nem marad belőle.

*több hét használás után nagyon megszerettem.kis időbe telik amig hozzá szokik a bőr, de utána nagyon szép finishe lesz!

esztugulyas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.