Giorgio Armani

Ár:   16 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2013. október 6.

Ár:   16 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Könnyű, olajmentes folyékony alapozó Micro-fil technológiával

• Könnyedén felvihető és természetes végeredményt ad
  • Bársonyosan sima és selymes bőrt eredményez
  • Rétegesen is felvihető, áttetsző vagy közepes fedést tesz lehetővé
  • Egész nap tartós
  • Minden bőrtípusra alkalmas

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation 5.5
Ár: 12000 , Eladó: eszterger
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalással posta
FOGLALT! Giorgio Armani Luminous Silk Foundation
Ár: 8900 , Eladó: zsucci93
Állapot: 1/4 hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás esetén postázom. Személyes átvétel Budapesten, megegyezés szerint.
CRD

2019. május 8.

Az egyik legjobb alapozó, nálam a kedvenc 5ben benne van, ami nagy szó, mert rengeteg prémium kategóriás alapozóm van. Ez a La Mer és Chantecaille alapozóimhoz mérhető-teljesítményben mindenképp, bár ez kicsit olcsóbb azoknál.
Gyönyörű, egészségesen ragyogó bőrképet ad, könnyű állagú, de van fedése! Stabil, megbízható, nem kopik, nem ül bele a kis ráncokba, nem kell igazgatni, korrigálni napközben. A homlokomat szépen matton tartja. 8-10óras munkanapot szépen végig “dolgozik” velem, minden gond nélkül. Nem véletlenül olyan népszerű-külföldön...
Az ára annyi, amennyi, számomra maximálisan megér minden forintot.
Fáradt reggeleken csak ez jöhet szóba a hatása miatt-azonnal feldobja, megszepiti az arcot. Kivasalja, ragyogóvá teszi.
Talán a Chanel Healthy Glow is hasonló hatásában, de az helyenként kiemeli a pórusaimat-ez nem.
Jó minőségű, megbízhatóan teljesítő alapozó. Nálam állandó kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

Az ára annyi, amennyi, számomra maximálisan megér minden forintot.
Jó minőségű, megbízhatóan teljesítő alapozó. Nálam állandó kedvenc.

DorkaR

2019. március 24.

Annyi jót hallottam róla és nagy lelkesedéssel vásároltam meg, de nekem sajnos nem jött be. Nagyon "megül" az arcomon, ha valahol szárazabb a bőröm, azt kiemeli, főleg az orrtájékon voltam vele elégedetlen. Pedig úgy szerettem volna, hogy jó legyen...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Anheszenamon

2019. február 28.

Végre egy alapozó, aminek tökéletes a színe. 2-es árnyalat az enyém, és teljesen passzol a nyakamhoz. Nem sárga, nem rózsaszín, tökéletes. Szeretem használni ezt az alapozót de csak hétköznapokon. Folyékony állaga miatt nagyon könnyen és szépen terül, nem emeli ki az esetleges száraz részeket rajtam. Gyönyörű a finishe, nagyon természetes hatást nyújt. Akkor miért nem adok maximális csillagot? Azért mert előfordul, hogy beleül a pórusaimba, és még jobban kiemeli azokat. Érdekes, mert ez nem mindig fordul elő. A másik negatívum amiért semmiképp nem venném meg teljes áron, hogy estére szinte eltűnik rólam. Mindegy, hogy primert használtam vagy nem, akkor is. Nagyon sajnálom, mert tökéletes alapozó lehetne. Ha épp problémamentes a bőröm, akkor hétköznapokra tökéletesen elég ez a fedés amit nyújt. Gyenge tartóssága ellenére is szívesen használom, és el is fogom fogyasztani, de nem vásárolom újra azt hiszem. Leginkább egyébként a L'oreal True Match alapozóhoz tudnám hasonlítani, mind állagában, finishben és fedésben is. Inkább azt veszem újra töredék áron, mert semmivel nem tud kevesebbet ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Johanna989

2019. január 10.

Se veled se nélküled kapcsolatot ápolunk. Első alkalommal úgy jutottam hozzá, hogy nyaralás közepén a DW-m már durván elütött a bőröm szinétől. Este be kellett szereznem egy sötétebb szinűt. Olaszországban persze őt ajánlották. A szín szuper volt és nyáron a bőröm is oké, ezért nagyon vékony rétegben szépen mutatott, bár annyira egységesnek nem láttam a bőröm, de hát ez mégis csak egy highend cucc. Így van az, hogy ha az ember el akarja hinni hogy ez jó akkor jónak kell lennie. Láttam, hogy szinte meg lehet számolni a pórusaimat, néhány helyről eltűnt és csak zsírosan fénylő fej maradt utána, de biztos voltam benne, hogy a primerem nem működik ezzel. Azóta rájöttem, hogy másik 4 primer sem, sőt primer nélkül sem, se ecsettel, se szivaccsal, se kézzel szóval sehogy nem tudom úgy felkenni, hogy ne üljön bele a porusokba. Ennek ellenére a múltkor a dutyfreeben megint sikerült összeakadnunk, akció volt, a hölgy állította hogy ez a legszuperebb es van rá 20% kedvezmény így újra megvettem. A helyzet ugyan az, csak most a porusokban világos pettyecskék csücsülnek, mert tél lévén világos színben vettem meg. Szóval magamat sem értem. Úgy szeretném ha működne :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

andrea91

2018. november 3.

Nem tudok nagy szavakat írni, nekem csalódás, semmi extra, kiemeli a száraz részeket, nemlétező ráncokat, nem szép a bőrkép, nekem legalábbis természetellenes, egyáltalán nem prémium érzetű, pedig tényleg hinni akartam. igaz nekem a legtöbb alapozó nem tetszik, de azért van ami jó.:)
nem szörnyű, de ilyet sokkal sokkal olcsóbban is lehet kapni, ennyiért pedig sokkal jobbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

lulley93

2018. augusztus 23.

Par honappal ezelott masok ajanlasara bementem a Douglasba es felkentem magamra. Eloszor csak kicsit, hogy meglassam, hogy passzol-e a szin, utana teljes arcra, mert nem akartam fel arccal lealapozva etterembe menni. A rossz fenyben, ami a Douglasban van, tok jol nezett ki, sot meg a sotet etteremben a kis tukromben megnezve is tetszett. Aztan itthon a nagyitos, vilagitos tukromben lattam meg, hogy nem jo. Beleult a porusokba, poros hatast kelt, kozelrol nem szep. Igy magamban leirtam ezt az alapozot.
Aztan par hete eszembe jutott, hogy meg egy probat meger, hiszen a Douglas-proba elott csak reggel kentem be az arcom, nem viseltem primert, stb. Gondoltam kerek belole kis tegelybe mintat, hogy itthon megfelelo elokeszitessel is kiprobaljam.
Mar a felvitelnel is lattam kozelrol, hogy ugyanaz a problema, mint az elso probanal. De azert befejeztem a sminket: korrektor, puder, bronzosito, pirosito, highlighter, Fix+). Igy tok szep volt, nem latszott a porusaimban. 1-2 ora mulva pedig mar igen... Nem kopott, de a rancokba (mimikai) beleult, szetvalt. Osszesen kb 7-8 orat viseltem.
A szetvalas, rancokba beleules nagyon csunya dolog, de a legnagyobb gondom megis az, hogy ult a borom tetejen.
Nekem a vilag legtokeletesebb alapozoja az Estee Lauder Double Wear Light. Ez megszunt, es a megujitott verziorol eleg rosszakat olvastam sajnos, igy ezt orokre el kell felejtenem, ehhez hasonlot probalok talalni.
Az elobb emlitett DW Light belesimult a borombe, nem ult bele a porusokba, sem a rancokba, es soha nem valt szet. Tokeletes volt. Ehhez foghatot keresek, ha valaki tud ilyet, kerem szoljon. Ez sajnos nagyon nem ilyen.

Lattam mar sokkal rosszabb alapozot, ezert 3 csillagot kapna, de ilyen arkategoriaban csak 2-t erdemel. Amugy az itteni velemenyek is elkeseritoek, hogy egyszer mukodik, egyszer nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

laanyka

2018. augusztus 14.

Szerintem nagyon nagyon jó ez az alapozó. Korábban a Double Weart favorizáltam, de valahogy már elszoktam ettől a maszkos hatást nyújtó vonaltól. Persze télen nagyon jól tud jönni az is, de nyáron, vagy csak simán ha az ember kicsit könnyedebb fedést keres szerintem ez nagyon jól beválhat. Mivel nem erős fedésű, ezért nem tünteti el teljesen a bőrhibákat, de engem ez pl nem zavar, mert szerencsére nincs sok bajom (már) az arcbőrömmel. Negatívuma viszont hogy elképesztően drága, ezért szerintem ha valaki kerülgeti de nem biztos benne, nem érdemes próba nélkül megvenni - a Douglasban viszont az Armani pultoknál mindig lézeng 1-2 sminkes, akik sztem nagyon szívesen feldobják :) Össz nekem 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

MissKenedy

2018. május 27.

Douglas-ban tette fel rám a kedves sminkes lány próbaképp, a színt tökéletesen eltalálta, csodásan állt. Mint egy második bőrréteg, abszolút nem túlzás, hétköznapra is viselhető. (az EL-DW nekem már nagyon maszkos)
Kaptam belőle 3 adag mintát, hogy kipróbálhassam működik e a bőrömön, nem okoz pattanást, stb. Kb 6 sminkelésre volt elég. Meg vagyok vele elégedve, jöhet haza a nagy kiszerelés, bár jó lenne elcsípni valami kuponos témát, mert az ára minden csak nem baráti. De az vígasztal, hogy nincs sok smink termékem, és valóban össze sem lehet hasonlítani a drogériás társakkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Pöti

2018. május 13.

Egy ideig nem használtam, mert valamiért szívesebben használtam más terméket.. Aztán rájöttem, hogy miért nyúltam mindig másért. Ez az alapozó, olyan mint egy áprilisi ribizli.. Szeszélyes és hisztis. Komolyan. Egyik nap gyönyörű, másik nap meg úgy nézek ki vele, mint akinek egyesével jelölték meg az összes pórusát. És akkor eszembe jutott, hogy régen is ezt csinálta. Nem tudom, miért, mert általában ugyanúgy készítem elő reggelente az arcomat. Sőt, már el is kezdtem rendszeresen vizet fogyasztani, amitől ugyebár a bőröm hidratáltsága is szépen fokozódott. Két napja mégis vállalhatatlanul néztem ki egy két óra után. Ezt eddig nálam a Clinique BB-je csináltan és nagyon szomorú vagyok, mert ez mégis csak high end kategória, és az ilyen termékektől azt várom, hogy maradéktalanul hozzák az elvárást. Nálam ez azt jelenti, hogy nem kell vele cicózni hosszú perceket, mire szép lesz, csak kenem, aztán mehetek is. Ezzel meg úgy küzdök, mint malac a jégen :( A másik ilyen alapozóm a Touche Eclat, meg az EL Perfectionist, na azoknál se tudom, hogy mikor lesz jó vagy rossz napjuk. A Chaneltől jobbat én még nem találtam. És ebben a pillanatban olvastam, hogy már nem gyártják. Azt hiszem, most gyászolok :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 13.

evapap

2018. április 11.

Egyszer csodásan néz ki feltéve, egyszer borzalmas poros, púderes hatást kelt az arcomon. Cover fx illuminating primert használok alá minden esetben. Azokban az esetekben, amikor szép dewy lesz a finishe szeretem nagyon, a másik hatást még nem jöttem rá, hogy mi okozhatja, talán az arcbőröm hidratáltságától is függ. Szeretm is meg nem is, újravenni nem fogom, mert egy fényesebb, könnyebb alapozót szeretnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.