Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2015. november 10.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online

Ultrafinom préselt púder. Selymes érzetű ragyogást biztosít, enyhe matt finissel. Az exkluzív Armani Micro-fil™ formula tökéletesen illeszkedik, korrigálja bőr apró hibáit, míg selymes fátyollal vonja azt be. Nem ül bele a finom vonalakba. Építhető fedés az enyhétől a teljesig.

scorpionqueen

2016. március 2.

Update: Nem egészen 4 hónapja vettem. Másfél hónapig egyáltalán nem használtam, a maradék 10 hétben sem mindennap, mert van más is mellette. Legnagyobb döbbenetemre 5 napja megláttam az alját és ahogy elnézem, kb. két hétig fog még tartani. Tehát ha jól számolgatom, mindennapos használattal 6-7 hét alatt el lehet fogyasztani. Lehet, közrejátszik benne, hogy egy nagyon-nagyon tömör púder ecsetet használok hozzá, ami bőven vesz fel anyagot, de akkor is elég meglepő volt meglátni a fémet az alján. Nem a termékek árát szoktam véleményezni, de ez egy iszonyatosan drága púder, és 6-7 hét használatra nem fogom újravenni, mert egyszerűen túllépi azt a határt, amennyit a személyes preferenciáim szerint megér egy termék. Ezért nem vonok le tőle csillagot, csak gondoltam, leírom, hogy ha valakit tervezi a megvételét, ezt inkább vegye számításba.

Nem is tudom, hogy hol kezdjem, annyi mindent tudnék róla mondani. Megpróbálom az elején.
Olyan púdert kerestem, ami a T zónámat kordában tartja, de van egy kis bőr fénye is. Legyen könnyed, de azért fedjen is egy kicsit, a bőrön ne látszódjon, de javítsa az összképet anélkül, hogy még véletlenül is púdert érezzek, lássak. Mindössze ennyi volt az igényem. Azt hittem, az életben nem fogok ilyet találni. De sikerült. A 4-es árnyalatot vettem meg, tökéletes a szín, a tónus.
Photoshop hatás. Komolyan. TELJESEN észrevétlen viselet, még a nagyítós tükörben is hiába bogarásztam az arcom napfénynél, egyáltalán nem láttam rajta a púdert, pedig kerestem. Azt látom csak, hogy olyan a bőröm, mintha feljavították volna. Nem kreál új bőrt, maszkos hatásról beszélni sem lehet esetében, képtelen rá. A zsírt megfogja, de nem tudom, hogy mit csinál vele, mert sehol nincs. Hiába próbáltam felitatni, megnézni, hogy mennyit vett fel, nem láttam semmit. My skin but better effekt, annyi különbséggel, nem nemcsak jobb, hanem pontosan az az arcbőr, amire mindig vágytam. Hibátlan, zsírtalan, lágy természetes fényű. Ami harmincvalahány évesen, T zónában zsírosodó bőrrel trükk nélkül már nem megy. A kombinált bőrömön 6 órán keresztül nem fénylik át. Kibír teljes leizzadást, óriási párát. Meg sem kottyan neki. Csak teszi a dolgát, mint a szürke eminenciás. A létezéséről senki nem tud, láthatatlan, csak az eredmény tanúskodik a kiváló munkájáról.
A kivitel: na ezért nagyon haragszom az Armanira. Pillekönnyű (és most nem pozitív értelemben) fekete kompakt, mágnessel záródó fedél. Nem, nem a letisztult, minimalista fajtából. Az ócska, "spóroljunk a csomagoláson!" fajtából. Elég kiábrándító, tegnap még gondolkodtam rajta, hogy ezért igenis levonok egy csillagot, annyira ócska. Az ég mentsen meg attól, hogy leejtsem a fürdőszoba padlójára! Adtak hozzá egy kis izét. Amit szivacsnak, vagy pamacsnak még viccből sem lehetne nevezni, ugyanis nincs 2 mm "vastag", direkt megmértem. Egy bőr biléta, alján valami habszerű anyag. Szerintük ezzel fel lehet hordani. Szerintem meg egyszerűen sértő egy Armanihoz ilyet adni, inkább semmit ne adtak volna, mint hogy ezzel szúrják ki az ember szemét. Viszont képtelen vagyok emiatt levonni egy pontot is, mert maga a púder... CSODA!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.